Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 09 Jun 2024 09:10

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Opel Calibra 2.0 16v -> C20XE
PostPoslato: 05 Dec 2010 21:19 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Dec 2010 00:35
Postovi: 166
Lokacija: Brestovac-Bor
Ime: Nenad
Opel: Astra Bertone 1.8 16v, Yugo MR. Vlajko 1.6 16v
Garaza: pogledaj
Pozdrav narode, rekoh da predstavim i moj auto ovde cisto onako. u pitanju je opel Calibra 2.0 16v motorom koji sam ga pazario pre neki dan.
Auto generalno pre kupovine bio u katastofalnom stanju ko da je vozen po planini a ne po asfaltu, toliko prljav od krova pa do patosa da je pokupio svo blato sa planine hahaha hahaha, limarijski je zdrav sem sitnice oko levog zadnjeg ruba. imao blagi udes sa leve strane al samo je ogrebotina, patos malo ubiven, prednji branik polomljen od ispod al ne primecuje se mnogo. Uz njega sam dobio EVO spojler, neku bednu muziku, i jos 4 dodatne alu felne kao sto su na autu.

Enterijer katastrofa ko da nikad nije ocistio, malkice pocepana levi bubreg kod vozacevog sedista, volan iscepana koza. tapacir levi propao. rucna otisla desna centrala otisla pala leva vrata itd..
Motor mogu reci da je perfektan preso skoro 190000 km lepo vuce tu nema sta da se zalim.

Cilj mi je dovesti auto u fabrickom stanju sa malim prepravkama vizuelno i poboljsanjem do sad ovih dana sam kupio dve prednje nove gume zbog kerova, zamenio kuglu ramena, zamenio levu sponu i celen blokove na glavu upravljaca, zamenio kais kod pumpe servo volana popravljena rucna, zamenjene sijalice Osram Nigth Breaker i to je to za sad, u planu je seqvent plin (nemam para za gorivo) neke lepse alu felne, drugi gepek spojler (ovaj mi ruzan) bolja muzika itd itd.

Cilj je slican ovakav SlikaSlika
stim sto ce biti zadnji spojler gepek sa druge slike!.

Evo i neke slike:

SlikaSlikaSlikaSlikaSlika


Poslednji put menjao Black Storm dana 05 Dec 2010 21:29, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Calibra 2.0 16v -> C20XE
PostPoslato: 05 Dec 2010 21:24 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007 23:56
Postovi: 1641
Ime: Marko
Opel: Kia
Ako resis da je radis sa pedantnoscu kao sto si juga radio, nema sanse da ova kalibra ne bude jedna od onih za ponos ;)

Sve najbolje u daljem radu i da zasija sto pre :cheers:

_________________
!!! DiduLidu DiduDu !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Calibra 2.0 16v -> C20XE
PostPoslato: 06 Dec 2010 00:32 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9372
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
da nije ova calibra pre 6-7 meseci bila u Borci? Nesto mi mnogo poznat izgled motora i unutrasnjosti :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Calibra 2.0 16v -> C20XE
PostPoslato: 06 Dec 2010 00:49 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Dec 2010 00:35
Postovi: 166
Lokacija: Brestovac-Bor
Ime: Nenad
Opel: Astra Bertone 1.8 16v, Yugo MR. Vlajko 1.6 16v
Garaza: pogledaj
jok kolko znam predhodni vlasnik ga je vozio nekih 5 godina, a on je iz nekog sela kod Zagubice!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Calibra 2.0 16v -> C20XE
PostPoslato: 06 Dec 2010 01:22 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2009 00:52
Postovi: 3133
Lokacija: Bor
Ime: Milos
Opel: Astra F X16XEL Corsa C Z12XE MG ZR. A4B8.5
Garaza: pogledaj
Samo polako sa sredjivanjem, bice to sigurno jedna ekstra Cali :ok:
Ovakav zadnji spojler nikako ne stoji ovakvom auto, to je moje misljenje.. a ovaj sto si rekao da ce ici lepo bi joj lego kao i ovako nesto
http://www.nicedeals.co.uk/product_info.php?products_id=766&osCsid=637eaa587d234f0382caed22fba6a3bb
http://www.comparestoreprices.co.uk/images/sb/sb-vauxhall-calibra-rear-skirt.jpg

Taj predhodni vlasnik je bas neki covek :seci: Motorni prostor je :grrr:
Razumem ja one ljude koje samo sednu i voze, ulje menjaju u servis... ali da ne mozes malo da uzmes krpu :seci:
Inace :D Motorce je ekstra, vozio sam vektru sa takvim motorom :wow

Svidja mi se u kom pravcu ides sa sredjivanjem, za caljibru :) najbolja je fabrikana + malo doterivanja :ok:

_________________
Astra F X16XEL GSi
Astra u srcu, pamet u glavi, noga na gasu i anđeli cuvari


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Calibra 2.0 16v -> C20XE
PostPoslato: 28 Sep 2011 22:08 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Dec 2010 00:35
Postovi: 166
Lokacija: Brestovac-Bor
Ime: Nenad
Opel: Astra Bertone 1.8 16v, Yugo MR. Vlajko 1.6 16v
Garaza: pogledaj
moze lock otisla Calibra muku mi zadala al slatko sam se izvozao he he, al ne ocajavajte nisam napustio porodicu Opela tj. skoro doso novi clan koji dosta lici na Calibru he he!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs