Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 24 Apr 2024 10:42

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Astra G 1.6 16v
PostPoslato: 20 Sep 2014 19:50 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Avg 2012 02:21
Postovi: 33
Lokacija: Pirot
Ime: Dusan
Opel: Astra 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Ovo je moj prvi auto, uvezli smo ga jos 2007 godine za moju sestru koja ga nikad nije ni vozila pa sam ga ja nasledio. Kao sto se na slikama vidi nista nisam ,,budzio'' sem xenona i rikverc kamere koja mi je povezana sa navigacijom... Kako ga sam vozim vec nekih 30 000 km nisam imao nikakvih problema sem lampice koja mi se upalila na kontrolnoj tabli i niko ziv sa vise probanih dijagnostika nije mogao da je iskljuci :( i jos jedan problem a to je egr ventil ( u voznji se nista nije promenilo sem po sistemu kocnica-gas očitam gresku p0400) i to je to... Redovno odrzavam auto sto se tice servisa i td..... (pisite komentare i slobodno svoje sugestije sta mogu i kako da uradim za lepsi izgled ili da sredim ove probleme)
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.6 16v
PostPoslato: 20 Sep 2014 21:54 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2011 20:28
Postovi: 1176
Lokacija: Prokuplje
Ime: Milan
Opel: Manta A,Meriva A Cosmo
Lepa Astra,a za lepsi izgled procesljaj malo po forumu,ima raznih ideja da vidis :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.6 16v
PostPoslato: 21 Sep 2014 00:09 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Druze lepa je astrica :) A sto se tice one zute lampice evo iskopirao sam ti text sa nekog foruma sta moze da bude u pitanju :)

Posto Astra G imaju modul hladjenja umesto klasicnih termoprekidaca na hladnjaku, ta lampica signalozira kvar na sistemu ventilatora i senzora temperature.Proveri imas li dovoljno rashladne tecnosti, i pusti ga da se zagreje na radnu temperaturu i vidi da li ti pali ventilator.Mada moje iskustvo kaze da obicno nesto pobrljavi pa se ona upali,najbolje je da odes na dijagnostiku da oni provere, poniste gresku i to je to.Preporuka, prati temperaturu motora i sto pre na dijagniostiku, mozda je sitnica, a mozda i nije.

I jel imas plin?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.6 16v
PostPoslato: 21 Sep 2014 01:37 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Avg 2012 02:21
Postovi: 33
Lokacija: Pirot
Ime: Dusan
Opel: Astra 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Nemam plin, a greska je tu vec 5000 km bio na dijagnostiku majstor kaze teraj a nemoze da ugasi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.6 16v
PostPoslato: 21 Sep 2014 11:48 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Pa ako si probao kod nekoliko majstora da je ugasis i nema vajde a pritom sve normalno radi kao sto kazes, onda teraj :D Ako ti smeta ti zalepi parce crne izolir trake preko nje kad otvoris tablu i resio si problem :D Ali ipak cudno mi je malo da niko od majstora ne moze da je ugasi a sve normalno radi...sigurno ima neki problem, jer koliko ja znam ta lampica se retko pali kod astre g, da je lampica airbag-a pa i ajde to se desava stalno, a ova me bas cudi...jedino ako nije ECU pobrljaveo nesto... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.6 16v
PostPoslato: 21 Sep 2014 22:05 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Ili ako je greska, skini kleme sa akumulatora na 1 minut recimo i ako imas neku gresku, bice sigurno obrisana, msm garant, tako da te nista ne kosta. Samo vidi da li imas kod za radio ako imas takav radio sa kodom da treba i to, ali izbrisace ti sigurno :) Msm nista te ne kosta. Pozdrav ;) :ots:

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs