Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 25 Apr 2024 05:52

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Opel Corsa C 1.2 TP
PostPoslato: 13 Nov 2012 14:29 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 06 Nov 2012 22:06
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: Corsa 1.2 TwinPort
Garaza: pogledaj
Iiii evo je kod mene :)

Dakle, Opel Corsa C 1.2 Twinport 2005, 1229 cm3, 59kW/80KS, osnovni paket opreme + Zeder + Alarm, Kupljena nova u Srbiji, odrzavana u ovalscenom servisu dok je bila na lizingu, nakon toga kod majstor Duleta (a mozda se i ne zove tako) :) Presla STVARNIH skoro 99000, u jako dobrom stanju, a placena je 3500e :)

Osim sto cu slike postaviti najkasnije do sledece nedelje (admini, jel slike mogu da sacekaju malo a da mi se ne obrise post? :D ), da vam predstavim i troskove:

1) Overa 5 kupoprodajnih ugovora, opstiva Vozdovac 2260 din.

2) Odmah je placen porez, cca 8742,67 din - dakle auto je kataloski procenjen skoro onoliko koliko sam ga ja platio (btw, onaj alat za proveru kataloske vrednosti vozila http://www.registracija-vozila.rs/index.php?option=com_chronocontact&chronoformname=amss_procena&lang=sr nema veze sa zivotom - dao mi je opseg od 2000 do 5000!!!)...

3) Otisao u agenciju G-Force na AK da mi zavrse za saobracajnu i odmah produze registraciju (istice za 10ak dana), cirka 18100,00 din. Opet, ako je verovati gorepomenutom sajtu, ovi iz Agencije su me odrali, jer je po njima registracija+nova saobracajna ~ 14000 din...

Sutra vec ide na servis (lanac je promenjen pre 6000km, jel da ga ja ipak promenim?), pa na ciscenje, pa onda dolaze slike...

I jos samo da se registrujem kod kolege Nezkog i okacim slike i onda na prolece mali tuning :ots1:

_________________
"Ako stigne ponuda od 15 miliona evra za nekog od njih odnećemo ga trener Aleksandar Janković i ja zajedno"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs