Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 22:26

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 21 Sep 2018 07:19 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Evo da vam se i ja predstavim.


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

2.0 EcoFlex 103kW/140ks Odlican primerak, uvezen za mene, ne sa placa. Ima dosta opreme, mislim da je paket opreme Advance, jedan ispod Cosmo, ali ima mnogo toga jos dodato. U sustini, par stvari mu nedostaje od Cosmo paketa. :)

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 03 Okt 2018 12:08 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
E pa evo, posto sam napravio prvih 1000km sa Insigniom, reko da vam napisem prve utiske, da imate feedback ako vas zanima sta da ocekujete.
Motor - Multijet je besprekoran motor, to svi znamo, perfekto radi, tih je, cak i kad otvorite haubu i stojite pored njega, cak su i same vibracije minimalne, za razliku od TDI-a koji sam pre Insignie imao. U kabini mir i tisina. Minimalno pojacate radio i nemate predstavu da motor uopste radi. Niti se cuje niti se oseti.. Imam utisak da je zbog potrosnje (koja je izuzetna u poredjenju sa TDI-em) motor podesen da recimo do 1800 o/m, motor deluje cak i tromo, nema toliko izrazenu poteznu snagu, tek se budi od 1800 o/m, dok je recimo Passat (136ks) vec od 1600 o/m leteo ali je zato i trosio daleko vise. Medjutim kad predje 1800 o/m onda mnooogo ozbiljnije vuce mjet nego TDI. Takodje na auto-putu kada ga zaletite, mjet daleko ozbiljnije ide, mnogo brze ubrzava i ima daleko bolje medju ubrzanje. Sto se tice buke u kabini, motor zabrunda glasnije jedino kada se cupate iz nizih obrtaja u visem stepenu prenosa, inace nema govora da je motor bucniji kao sto sam pre kupovine citao. Za potrosnju cu reci samo da sam se prepodrodio, meni pasat zima leto nije silazio ispod 9 po gradu (Insignia 6.7-7) a na otvorenom pri 130 Passat 6-6.5 a Opel 5.2.
Trap- Auto ODLICNO lezi na putu i prosto guta krivine. Korekcije volanom pri velikim brzinama skoro i da nema , trap je tvrdji u poredjenu sa Passatom, ali je opet udoban. Recimo prelazak preko lezecih policajaca je daleko meksi iako je trap generalno tvrdji nego kod vagena, koji se imam utisak ljulja jos 5 sekundi posle. Jedina zamerka po meni je sto je auto za karavana izuzetno nizak, tako da zaboravite pentranja po ivicnjacima tek tako. Cak ispod prednjeg branika postoji jedna lajsna koja je izuzetno nisko postavljena pa kaci cak i ivicnjak na parkingu?! Sta su s time hteli nije mi bas jasno ali ok.
Enterijer - Kvalitet enterijera na vrlo visokom nivou, plastike enterijera vrlo dobre osim crne plastike tunela koja zna da pucka kada se recimo oslonite jace na naslon za ruke. I malo deluje za oko previse glatka i uopste mi nije jasno zasto su samo tu upotrebili takvu plastiku kada su sve ostale odlicne. Ona glatka koja je siva ili crna, zavisno od boje enterijera je takodje jako dobra. U toku voznje nista ne pucka i ne skripi sto je najbitnije. Sve svetli prijatno belo i mnogo je dobro nocu kada se popale ambi osvetljenja crvene boje imas utisak da si u klubu. Postoji jos lampi kod nogu, na vratima sa donje strane koje planiram da promenim sve u led. Za sada sam 4 zamenio.Moram i da napomenem da su sedista izuzetno udobna i imaje bezbroj mogucnosti podesavanja sve na dugme, tako da nema sanse da ne pronadje covek idealno sedenje. Zadnja klupa nesto manja nego kod pasata ali sasvim dovoljna za troje osrednjih odraslih ljudi. Gepek takodje nesto manji neko kod pasata. Ja samo kod pasata kad napravim ravan pod, mogao komotno da spavam i da zatvorim gepek. E to recimo kod Insignie nema. Ne postoji mogucnost dobijanja ravnog poda. Sedista se obaraju, ali se sedalni deo ne dize i ne moze se dobiti ravan pod.
Zakljucak - Sve u svemu Insignia je jedan jako dobar automobil i jos jednom nek mi neko kaze da je vagen vagen ima da ga pljunem. Ja sam vagena vozio 6 godina i ulozio sam poprilicno para (na trap narocito),motor jeste odlican ali trosi ko benzinac. U Inigni-i je takodje izuzetan dizel motor koji je cak i bolji (kazu mehanicari) a pritom daleko manje trosi. Ja sam trazio dobar, pouzdan porodicni automobil, koji mogu da odrzavam, jer ja volim da mi auto bude tip top i mislim da sam napravio pun pogodak.
Nadam se da vas nisam puno udavio i da sam vam bio od pomoci.

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 04 Okt 2018 00:49 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Bravo za sve sto si napisao. Auto je odlican.
Dugar je kupio jako slican model pre par meseci sa istim motorom i jako je zadovoljan.
Vozio sam se nekih 400 km magistralnim putevima i zaista se odlicno ponasa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 04 Okt 2018 09:48 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Hvala Vlado! Ako nekog jos nesto zanima neka pita slobodno... ;)

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 09 Feb 2019 14:53 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Evo i ja malo da napišem novosti...
Upravo dovežen auto sa servisa....na koji sam čekao 2 meseca...ali jbga, tako je to kad ti dobar drugar održava limuzinu, pa ti uvek možeš i moraš da čekaš...ali dobro...gumica uljne pumpe zamenjena! Alarma više nema i sada sam miran...pošto je meni na satu 190k km (s toliko sam ga uzeo) i pretpostavljam da je ovo prva promena iste. Nadam se da sam s ovom novom miran bar 100000k. Takođe, spian GM 5w30, koje po knjigama fabrika preporučuje, mada mi drugar preporučuje od sledeće zamene da krenemo sa gušćim uljem, jer je velika kilometraža..inače, zamena gumice je veeeelika ka*a od posla, pa da znate da bi pošteno bilo i da počastite majstora za uložen trud. Usput, primenjen PK kaiš koji je delovao malo bezveze i naravno filter ulja...
Inače, do sada su to jedini radovi na automobilu, koji je kod mene od septembra meseca i samo mogu reći da sam prezadovoljan..auto pali kao mina i na niskim temperaturama, brzo se zagreva, greje kao lud u kabini, razlike zimi i leti u viložnji gotovo i da nema. Jedina "mana" na koju pi*dim svakodnevno je što je auto izuzetno nizak i po dubokom snegu mnoooogo mora da se vodi računa da se auto ne nasuka šus-plehovima pa onda ne gine lopatanje..i ona čuvena prednja lajsna ispod branika koju svako malo kačim u nešto..mislim da bi karavan .orao biti viši automobil s obzirom na terete...ali...kao što ime kaže to je ipak Sport Tourer a ne Passat zidarski.. ;)
I još jedna stvar koju ne mogu da skapiram, ali jbga, samo gledaju gde će da nam uzmu pare..sijalica prednjeg fara mi pregori, i ja skinem misleći da je h7..kad ono Đoka Marijanović...sijalica je specijalna i nosi oznaku hir2 9012..prvo sam se napatio da je nađem, jer stručnjaci po radnjama ne mogu da je nađu, a onda ono još lepše...cena sijalice je 2400 dinara... :)
Naravno, i zadnji dinar bi dao za svog ljubimca, al se pitam dokle ide industrijska pohlepnost za novcem....

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 09 Feb 2019 16:17 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 02 Jan 2011 03:37
Postovi: 1183
Lokacija: Meljak ( Barajevo )
Ime: Boško
Opel: Astra G kupe 2.0 turbo
Garaza: pogledaj
Lep autic, burazer je hteo ST da uzme ali se ipak opredelio za limuzinu jer je hteo punokrvnog ST ( 4x4 automatik ) ali takvih nije bilo na oglasima a da kilometraza nije vracana.. gledali jednu zelenu u NS, prelepa je i km je prava ali samo prednji pogon.. ono sto mi se svidelo kod tog modela je sto ima mesta bas bas mnogo.. sta reci, uzivaj u autu i bezbriznoj voznji :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 09 Feb 2019 20:40 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Hvala bratko...samo ću ti reći da mu sa 140ks snage uopšte ne nedostaje...sasvim je dovoljno...a 4x4 mislim da ide samo sa 160 i +...dobro dođe ali jbga, to je već premium, teško se nalazi a i skupo... :)

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 09 Feb 2019 22:27 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 02 Jan 2011 03:37
Postovi: 1183
Lokacija: Meljak ( Barajevo )
Ime: Boško
Opel: Astra G kupe 2.0 turbo
Garaza: pogledaj
Da, da, mislim da su bile 163ks, nesto tako.. a jb.g, svaki merak ima cenu :) koliko je teska karavanka? Limuzina je 1840kg, verujem da nije neka prevelika razlika u odnosu na karavana.. ovaj biturbo je nosi fino, kulturica, daleko je to od brzog brzog auta ali ide lepo :) tu je bertonka za izivljavanje :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 10 Feb 2019 11:17 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Aj sad skrecem s teme, ali necu predugacko..dok nisam poceo da posecujem ovaj forum nisam imao predstavu da je Astra Bertone toliko uspeo auto i da je postao kultni Opelov model. Uvek mi se svidjala, ali nisam znao da ce toliko trazena biti i da ih toliko ima. Zaista bi voleo da provozam jednu turbo da vidim kako to cudo ide. ;)

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 11 Feb 2019 13:58 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 02 Jan 2011 03:37
Postovi: 1183
Lokacija: Meljak ( Barajevo )
Ime: Boško
Opel: Astra G kupe 2.0 turbo
Garaza: pogledaj
Sad nesto prelistavam temu pa vidim da sam zabagovao zestoko :) buraz nije jurio ST nego country tourer, da se ispravim, mada nebitna stvar :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 11 Feb 2019 14:56 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Eee Country Tourer je druga stvar.....mebi je ona bila želja ali izuzetno je na ceni....izdugnuta je, što je prava stvar za naše puteve jer kao što rekoh ST je izuzetno nizak auto i ima zaštitne plastike na rubovima i sajtnama što je opet super stvar ako si picajzla... :)

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 15 Mar 2019 20:37 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Dobro vece..evo malog update-a. :)
Upravo dosao iz jednog malog A.C. na NBG, auto obezbedjen....ugradjen MED italijanski alarmni sistem za prvu ugradnju. To znaci da se sve vezuje na vec postojece instalacije i koristi se samo fabricki kljuc. Nikakva budzenja, dodatni daljinci i ostala sra*a. Cak se i lampica ne busi nego se lepi. Jedini dodaci su senzori pokreta u kabini. I naravno, premoscen OBD.. sve zajedno 200e.
Ali ono sto je ostavilo najjaci utisak je servis. Ljudi, ja ono nisam video u zivotu. Covek radi u sobi. :)
Topli pod po podu, okreceno u crvenu boju, slike po zidu, garnitura za sedenje klijenta i njegov radni sto sa koga mozes da jedes. :))
Ja sam pedantan ali ovaj covek nije normalan...jos mu ja kazem "hocu da sve bude pedantno odradjeno" a on kaze "burazeru, neces imati pojma da sam ista radio"..i stvano je tako. Neverovatan strucnjak.
Inace radi i rikverc kamere koga zanima, ali na retrovizor. Pitao ga ja, da li je moguce da mi instalira kamericu i veze na moj Navi, medjutim covek kaze da to nije moguce, vec mora iskljucivo originalna. To je meni VLADAR cini mi se vec rekao i bio je u pravu.
Tako da ako nekog zanima bilo kakav bezbednosni sistem na auto, neka mi posalje PP da mu kazem gde i sta (jer nisam siguran jel dozvoljeno reklamiranje bese). :)
E sad se spremamo za felniceeeee....uskoro stize letnji set, samo da se odlucim koji....

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 15 Mar 2019 21:35 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Dobro si to odradio jer se nazalost Insignie kradu mada ne treba bas toliko javno da otkrivas sta si sve radio. Moja paranoja verovatno :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 15 Mar 2019 21:55 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Znas kako, vidim i na ulici i na forumu da se Insignie sve vise voze, a i ja sam jednu skolu vec naucio, sva sreca ne platio..
I ne binite se, ima jos nesto sto ide u paketu a sto nisam spomenuo.....ima bata bubrege. ;)

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 15 Mar 2019 23:46 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Ovo tebi treba

https://allegro.pl/oferta/opel-insignia ... 6848414781


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 16 Mar 2019 01:25 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Ne razumem poljski ali ako je ono sa sve kamerom 85 eur to je dzabe :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 16 Mar 2019 09:39 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Auuu, ljubi ga brat...de da nadjem ovo kod nas?!?!?! Odmah bi ga uzeo. Kad bih imao nekog u Polskoj da mi donese to. Jel to sve sto mi treba? Samo se veze i radi?! Ako SLUCAJNO neko naleti na ovo kod nas, obavezno mi javite, odmah bi uzeo...

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 16 Mar 2019 11:33 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Ja sam porucivao od Poljaka stvari . Uredno odgovore i posalju....moj predlog je da ti paket stigne ako imas nekog ko je u EU. Platis postarinu i to je to.

Posle kad stigne kod nas kupis zice u bilo kojoj prodavnici kablova i onda ide programiranje/aktiviranje koje kosta oko 50 evra. Ovakav deo kod nas neces sigurno naci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 16 Mar 2019 13:42 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
..i taj neko iz EU mi donese ovde? Jel to misliš?
Ok, a ko radi programiranje? Znaš li nekog? Da ti kažem iskreno, ja ne volim da mi bilo ko čeprka po kolima...

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 17 Mar 2019 01:32 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Ili taj neko ti donese ili odes i pokupis.

Znam odlicnog elektricara u A Prometu tako da se to lako resva


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 17 Mar 2019 09:31 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Sjajno..sledeca je kamera, samo da u utorak izmontiram 19-ice koje su sinoc stigle, ali necu da kacim sliku samo felni, vec cu da slikam ceo auto kad namontiram. U pitanju je bezobrazna felna od Buicka Regala. :love:

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 17 Mar 2019 09:43 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2019 15:35
Postovi: 63
Lokacija: Petrovaradin
Ime: Milos
Opel: Opel Vectra B 2.0DTI, VW Passat B6 2.0TDI, VW Passat B8 2.0TDI
Odlican auto da te dugo i dobro sluzi. :respekt:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 17 Mar 2019 09:52 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Hvala brate, i tebe tvoj, pa sledeca da padne jedna ovakva. :)

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 17 Mar 2019 13:29 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2019 15:35
Postovi: 63
Lokacija: Petrovaradin
Ime: Milos
Opel: Opel Vectra B 2.0DTI, VW Passat B6 2.0TDI, VW Passat B8 2.0TDI
Samo opel sve ostalo je uteha. Sredi je pa da se sit navozas. :postovanje:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia 2.0 EcoFlex
PostPoslato: 18 Mar 2019 21:53 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jul 2018 21:15
Postovi: 158
Lokacija: ZRENJANIN
Ime: Janos
Opel: ASTRA G DTI 2.0 karavan
Garaza: pogledaj
Hvala ti na info o INsignii....nisam znao ove stvari o njoj..
Ljudi pricaju svasta...Najbolje kad se sam uveris.
Srecni daljnji radovi i nek te sa srecom sluzi! :postovanje: :ok:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs