Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 13:09

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 119 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 07 Jan 2019 21:07 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2019 17:45
Postovi: 188
Lokacija: Neuburg an der Donau
Ime: Misa
Opel: Astra G, 2.2 DTI
Mali uvod cisto da se tema ne svede na postavljanje fotografija.
U porodici je od 2005-e Opel Astra G karavan 2000-to godiste sa 1.4 16v motorom. Uzeta je u fizicki korektnom stanju sa uzasno losim motorom (to tada nismo znali naravno). 1L ulja na 1.000 km i lpg sistem za zastavine motore...ali bukvalno. Ekspanziona posuda je bila kao kakva djakuzi kada sa ukljucenim svim mogucim masazerima :).
Vozena je tako poprilicno kilometara dok u voznji nije puklo crevo za vodu sto otac nije primetio i...epilog predpostavljate. 2 slomljena ventila, 3 opruge ventila takodje pukle, glava blago iskrivljena...glava je sredjena komplet, obradjena, zamenjene su vodjice i gumice ventila, opruge i ventili koji su bili za zamenu...Donji deo motora nije diran jer je po recima majstora bio u odlicnom stanju, zamenjene su samo uljne karike. Od tada auto presao brdo kilometara, ne trosi gram ulja od zamene do zamene...fizicki je auto u, blago je reci, katastrofalnom stanju, ali zato je mehanicki perfektna. Ulje se menja na 5.000 km, na trapu je maksimalno utegnuta...
Prosle godine je za 4 dana presla 3.500 km (Kragujevac-Hamburg-Kragujevac). Mala anegdota vezano za izgled auta...odvozim auto kod majstora i kazem - molim te pregledaj sve, sutra krecem na put (kazem relaciju) a covek me zbunjeno i pomalo uplaseno pogleda i kaze - SA OVIM???
I tako, posto sam tim autom prezadovoljan, izbor vezano za kupovinu drugog auta bio je lak. Opel Astra G, karavan, raspon godista 2001-2004 ("poljake" sam izbegavao maksimalno), benzin. Jos par razloga za kupovinu...pocinkovan lim, malo elektronike, majstori ih poznaju, svi kvarovi i simptomi su vec dobro poznati, jeftino odrzavanje. Nisam zeleo auto da se hvalim komsijama, zeleo sam auto koji cu moci maksimalno dobro da odrzavam. Posto zivim na relaciji Berlin-Kragujevac duuugo su listani oglasi, sto nasi sto strani. Inace, obozavam automobile u godinama, odrzavane tako da sa 250.000-300.000 izgledaju lepse nego pola ovih novijih sa 90.000. pa je to jos jedan razlog za kupovinu auta starog 17 godina.
Inace, trazio sam iskljucivo Astru u punoj opremi, sa fabrickom navigacijom, xenon farovima, grejacima sedista...i kako to obicno biva uzeo auto koji nema nista od navedenog :).
Na auto sam slucajno naleteo, otisao da ga pogledam i kupio bez puno price. Par fotkica pa se prica nastavlja :)

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika

Auto je uvezen iz Italije 2014-te. Mazena, pazena, garazirana, maksimalno dobro odrzavana. Uvezena je sa 140.000 km, odmah su uradjeni svi servisi. Auto za dve godine prelazi 15.000 km, vlasnik dobija eu papire, odlazi iz drzave i prodaje auto koji iz Paracina odlazi u Bor. U Boru je takodje mazena i pazena, garazirana sve vreme, koriscena kao drugi auto za duza putovanja. Tu prelazi 12.000 za dve godine. Uz auto sam dobio svu orginalnu dokumentaciju od uvoza. Car pass. Uglavnom, par kg papira :). Auto na satu ima trenutno 167.000 km. Veliki servis uradjen odmah po uvozu delovima porucenim iz Nemacke. Mali servis uradjen pre 1.500 km. Uz auto sam dobio 8 alu felni, 8 guma vozenih po 1 sezonu. Zamenjen je set kvacila, dobio sam stare delove. Akumulator u garanciji. Zadnji lonac u garanciji. Cim sam uzeo auto zamenjene su solje amortizera, stabilizatori i uradjena legraza trapa. Kupljene su komplet kocnice, ATE diskovi i ATE plocice, ATE paknovi i ATE dobosi (kupljeni su po predlogu prodavca kao najkvalitetniji?), NKG svecice. Ostalo je da kupim filter goriva, menjacko ulje (ujedno bih voleo da cujem predlog za menjacko ulje, cena nebitna, kvalitet presudan) i nove zatezace (valjda se tako zovu?) za dobose pozadi.
Auto planiram da vozim dugo, odrzavam propisno u uzivam u njemu.
U planu su:
tempomat (instalacija izvedena fabricki, rucica i prekidac kvacila stizu za koji dan)
Grejaci sedista (instalacija takodje fabricki izvedena, neophodni su relej, osigurac, plocica kod menjaca sa prekidacima i naravno sedista sa urgadjenim grejacima)
Fabricki xenon farovi
Fabricki branik sa prskalicama farova
Fabricki zadnji podizaci (instalacija fabricki izvedena)
Fabricka navigacija sa bc-om, cd sarzerom (u sustini sa svim dodacima koji postoje).
Plan je da se delovi ugradjuju onako kako budu nabavljani. Za pocetak mislim i vise nego dovoljno. Baaaas sam se raspisao :).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 07 Jan 2019 21:27 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 21 Avg 2012 07:01
Postovi: 510
Lokacija: klenak
Ime: stevan
Opel: kadett e 1.3nb tng 88 god
Extra primerak ja sam moju uzeo sa 300000 i motor nikad otvaran i prezadovoljan sam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 07 Jan 2019 21:51 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009 23:10
Postovi: 1824
Lokacija: Leskovac
Ime: Slobodan
Opel: Astra G 1.6 16V, Signum 2.0T
Vrlo lepa Astra, sa srećom nek je vožnja i dalji radovi :) :ok:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 08 Jan 2019 09:09 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2018 01:47
Postovi: 122
Lokacija: Srbija, Kikinda
Ime: Marko
Opel: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lepa astra, neka je sa srećom i da predjete zajedno mnogo km :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 08 Jan 2019 12:27 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Slazem se sa forumasima, vrlo lepa Astra. Izgleda da je dobro cuvana. Da te super sluzi i da uzivas. Cuo sam da verzija sa 1.6 motorom lepo ide, kakvi su tvoji utisci?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 08 Jan 2019 13:08 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2019 17:45
Postovi: 188
Lokacija: Neuburg an der Donau
Ime: Misa
Opel: Astra G, 2.2 DTI
Hvala svima na lepim komentarima i lepim zeljama. Iskreno, nisam je maltretirao gasom ali subjektivan osecaj je da je (u odnosu na 1.4 16v 90ks) zivahnija u nizim obrtajima i da je ubrzanje linearnije u odnosu na pomenuti 1.4
Trkac nije, to je sigurno, a s druge strane nisam ni ja :). Motor je veoma tih, na leru u kabini se gotovo ne cuje, u voznji do 3000 rpm ista situacija i to je ono sto mi se bas dopada.
Subjektivno, auto koji voli otvoren put i laganu (da tako kazem, nezniju) voznju. Cini mi se da joj to najvise odgovara i da u tim uslovima pokazuje svoje najbolje strane :).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 28 Jun 2019 20:38 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2019 17:45
Postovi: 188
Lokacija: Neuburg an der Donau
Ime: Misa
Opel: Astra G, 2.2 DTI
Nije me bilo neko vreme na forumu. Planova je bilo puno ali nazalost, za sada samo na tome i ostaje.
Na autu je uradjen veliki servis. Zamenjeno apsolutno sve sta se tice zupcastog i klinastog kaisa. Ulje i svi filteri. Nov EGR (Pierburg). Novi diskovi i plocice, dobosi i pakne (sve ATE). Senzor temp usisnog vazduha (mislim da se tako zove, nalazi se na onoj plasticnoj "cevi" koja ide iz kucista filtera vazduha). Ulje u kocnicama...vise se i ne secam svega :). Uglavnom, auto se mazi, pazi i vozi. Planove da se u nju ugradi sve ono o cemu sam pisao odlozilo je preseljenje u Minhen a mozda i vise od toga to sto cu uskoro postati tata jedne devojcice :) pa su sada misli (a i finansije) usmerene ka tome. Inace, u Astru se sipa gorivo, proverava ulje i to je sve. Pregazila je dosta kilometara od kada je uzeta i (pu, pu, pu) jos nije nigde ni zastucala.

Slika Slika Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 28 Jun 2019 20:42 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Astra g je zahvalan auto,samo je treba fino odrzavati :respekt:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 31 Okt 2019 14:46 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2019 17:45
Postovi: 188
Lokacija: Neuburg an der Donau
Ime: Misa
Opel: Astra G, 2.2 DTI
Munja se i dalje vozi, pre par dana doputovali u Srbiju. Naravno sve proteklo u najboljem redu pa kao zahvalnica:

Registracija do novembra 2020.
Zamenjena desna spona (prekontrolisan kompletan trap)
Kupljena i montirana zimska obuca
Valeo (aero style ili kako vec) brisaci
Kupljeni (cekaju montazu) crni farovi sa NjoY Astre
Led duga i kratka (da vidimo kako ce biti jer xenonima bez sociva stvarno smetam ljudima).
Ulje Liqui Moly 10/40
Filter ulja Bosch
Novo nebo

Dakle, redovno odrzavanje i uzivanje u voznji.

Jedino sto nalazim kao manu ovom autu su kratke brzine ili nedostatak 6-te. Ostalo, sto se mene tice, cist uzitak.

I par slicki da ne bude suvoparno stivo

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 31 Okt 2019 20:19 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009 23:10
Postovi: 1824
Lokacija: Leskovac
Ime: Slobodan
Opel: Astra G 1.6 16V, Signum 2.0T
Bilo bi korisno da je 5. malo duža, ali ne bi rekao da su ostale kratke :)

Kažeš novo nebo, misliš drugo polovno ili si kupio neko reparirano?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 31 Okt 2019 21:22 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2019 17:45
Postovi: 188
Lokacija: Neuburg an der Donau
Ime: Misa
Opel: Astra G, 2.2 DTI
Reparirano. Ali momci to rade 3-4 godine, materjal je priblizne boje i po meni dosta lepsi od orginala. Zamena 10 min.
Ja sam prezadovoljan kvalitetom.
Rekli su mi da 3 godine unazad reklamacije dolaze iskljucivo od onih koji su nebo prali. Neka izdrzi godinu-dve, ja cu biti prezadovoljan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 01 Nov 2019 23:01 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009 23:10
Postovi: 1824
Lokacija: Leskovac
Ime: Slobodan
Opel: Astra G 1.6 16V, Signum 2.0T
Gde si nabavio, i koliko je koštalo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 02 Nov 2019 11:10 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009 23:14
Postovi: 8779
Lokacija: Beograd
Ime: Zdravko Daka
Opel: Astra G Turbo/Calibra MV6
Garaza: pogledaj
bobale je napisao:
Bilo bi korisno da je 5. malo duža, ali ne bi rekao da su ostale kratke :)

Kažeš novo nebo, misliš drugo polovno ili si kupio neko reparirano?


Ubaci se peta brzina iz dizela i to je to :ots1:
viewtopic.php?f=25&t=38281


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 01 Nov 2020 20:08 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2019 17:45
Postovi: 188
Lokacija: Neuburg an der Donau
Ime: Misa
Opel: Astra G, 2.2 DTI
Da malo osvezim garage. Auto se vozi, mazi i pazi. Reg mesec dana ranije, za citavu godinu predjeno - 4.000 km.
Uradjen kompletan mali servis.
Zamenje solje + sva 4 amortizera (bilstein)
Zamenjena "bobina"u kompletu sa svecicama
Uzimani su kvalitetni delovi pa je i cena svega ukupno bila jednako "kvalitetna".

Naleteh slucajno na Astru sa zadnjim podizacima, ali neiskusno nisam uzeo citavu instalaciju (a samo je trebalo sinoc da procitam deo garaze gospodina Vladana) vec samo instalaciju vozacevih vrata i naravno zadnjih levih i desnih. Dakle samo instalaciju samih vrata. Mislio sam da to zavrsim sam (opet po uputstvu g Vladana) ali obzirom da nemam donor instalaciju (a moja je ona oskrnavljena) Astra ce morati kod autoelektricara kako bi prozori proradili.

Ujedno, vise nego raspolozen za preporuku majstora koji ce to uraditi pedantno. Razmisljam se da jurim termin u garage service?

Svetla tacka price sto su tapaciri zaista kao novi.

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 02 Nov 2020 00:31 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Dobar primerak Astrice. Svaka čast na održavanju i kvalitetnim delovima :P Samo polako, jedno po jedno, pa koliko situacija i prioriteti dozvole..I moja je bila klot na početku, pa evo posle koliko godina je dovedena da bude u full opremi, tako da samo polako i jedno po jedno..Biće sve kako treba :wink:

Tapaciri su baš dobro očuvani :ok:

Što se tiče instalacije, i ja sam meni bio ubacivao pozadi podizače kada sam uzeo komplet kožni enterijer..Instalaciju u prednjim vratima sam imao za 4 podizača, dok eto Vladan recimo nije imao, a i generalno su benzinci po mnogo čemu uskraćeni od dizela što se tiče opreme i instalacije, tako da je dobro što si uzeo prednju instalaciju u vozačevim vratima i zadnjim vratima svakako, a ostalu instalaciju od zelenog konektora kod vozača do zadnjih vrata sam ja recimo sam kod mene izveo, ali sam i u toj struci manje više, tako da ne znam koliko ti je to poznato da uradiš sam, ali žice mogu da se izvedu svakako, kao što sam i ja uradio, samo je pitanje koliko si da kažem 'vičan' u tome, pa sad kako god budeš odlučio..

Uglavnom, samo napred i polako, jedno po jedno i biće još lepša i bolja Astrica. Pozdrav :ziveli: :ots:

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 02 Nov 2020 00:47 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2019 17:45
Postovi: 188
Lokacija: Neuburg an der Donau
Ime: Misa
Opel: Astra G, 2.2 DTI
Pa eto nadjoh u Ljigu jednu, zovem sutra da pitam za cenu instalacije (samo ozicenje)...pa ako bude korektna, da odem i fino pocupam sve sa nje onako u kompletu kako je Vladan uradio i onda po njegovom manualu da se igram...s druge strane, supruga mi preti nanosenjem fizickog bola jer sam posvecen autu pa mi je nekako lagodnije da to prepustim servisu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 10 Nov 2020 22:50 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2019 17:45
Postovi: 188
Lokacija: Neuburg an der Donau
Ime: Misa
Opel: Astra G, 2.2 DTI
Zavrsena prica sa podizacima. Sve je spakovano fabrika (hvala herr Vladan, copy/paste uradjeno sve). Da sam znao sta me ceka, ostale bi ruckice pozadi garant.

Kupljen nov aku, stari je poceo da pokazuje znake slabosti pri prvom verglanju ujutru. Po preporuci dobrog prijatelja koji ima radnju auto delova, kupljena Topla (ako je nasem tuneru Peri dobar, racunam da nema greake). 8.500 rsd, tri godine garancije.

Ostalo mi je da resim pitanje tempomata. I najverovatnije diskovi pozadi. I to je to sto se tice ćuninga.

Plam mi je i otvaranje motora, nadam se do kraja meseca, da se konacno resi potrosnja ulja koja me onako nervirucka poprilicno.

I eto malo slicica reda radi. Nista posebno, malo lickanja, koje nikakve poente nema jer je tu cerkica koja bas voli da gricka u autu i uspe da svojim rukicama dohvati tamo gde je i meni daleko :).

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 11 Nov 2020 00:39 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Miso mogu ti reci da je Astra bas lepa i da supruga ima jos razloga da ti preti jer vidim da bi moglo jos po nesto da se uradi na noj :)
Drago mi je da ti je moj tutorial bio od pomoci a opet meni je Aca pomogao kako bi i ja dosao do tog rezultata...tako da sve ide u krug.
Svakako neka te lepo sluzi autic i javi sta si sve uradio na motoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 11 Nov 2020 01:55 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2019 17:45
Postovi: 188
Lokacija: Neuburg an der Donau
Ime: Misa
Opel: Astra G, 2.2 DTI
Hvala, hvala herr Vlad. Tutorijal - cista desetka.
Slazem se, mesta za igru ima puno, ali...nezgodno je sto sam ja malo tu, malo preko. Kada nisam tu, auto je prepusten na milost i nemilost supruzi i bebi :). A njima Astra def nije isto sto i meni :).
Voleo bih da do kraja zime pazarim 16-ce sa Corse D fabricke. Mnogo lepa felna. Da resim tempomat i diskove pozadi, recaro plisani kakav je imao Pera u sivoj. Pa cemo videti sta ce se realizovati. No, na prvom mestu - motor. U planu mi je klasika - komplet sredjivanje glave i zamena karika. To sam dogovarao sa majstorom. E sad, kada se otvori motor, ako ima potrebe, idemo dalje. S druge strane, auto stvarno radi kao sat, nema oscilacije lera, nema plavog dima, pali na kratko verglanje na auspuhu nema mirisa sagorelog ulja....pa mi je malo i zao da cackam ali...sigurno ce joj prijati malo osvezenja :). Ako me gospodja ne isamara vaspitno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 11 Nov 2020 02:31 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009 23:10
Postovi: 1824
Lokacija: Leskovac
Ime: Slobodan
Opel: Astra G 1.6 16V, Signum 2.0T
Koji je motor u Astri? X16XEL?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 11 Nov 2020 02:48 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2019 17:45
Postovi: 188
Lokacija: Neuburg an der Donau
Ime: Misa
Opel: Astra G, 2.2 DTI
Z16XE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 12 Nov 2020 01:11 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009 23:10
Postovi: 1824
Lokacija: Leskovac
Ime: Slobodan
Opel: Astra G 1.6 16V, Signum 2.0T
Super, baš je dobra Astra :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 12 Nov 2020 12:33 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2019 17:45
Postovi: 188
Lokacija: Neuburg an der Donau
Ime: Misa
Opel: Astra G, 2.2 DTI
Hvala druze bobale :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 17 Nov 2020 19:09 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2019 17:45
Postovi: 188
Lokacija: Neuburg an der Donau
Ime: Misa
Opel: Astra G, 2.2 DTI
Posto su srafovi suvozacevog sedista odbili poslusnost, dobili su po glavi brusilicm. Pri tom, ostecene i sine sedista. Danas to reseno razbuseni srafovi i uzete sine na otpadu sa sedista nekog raspalog
Slika
I juce iskorisceno lepo vreme, oprana munja u samousluznoj perionici i osvezene gume i plastike na autu silikon sprejom...brzinsko pranje i ulepsavanje, ali munja izgleda dosta svezije
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

I kroz nekih 10-ak dana nadam se (cekam poziv majstora) osvezenje motora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G karavan 1.6 16v
PostPoslato: 18 Nov 2020 18:54 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2019 21:02
Postovi: 206
Lokacija: Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra J 1.6 CDTi
Garaza: pogledaj
Svaka čast kad auto ovako izgleda za svoje godine! :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 119 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs