Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 17:53

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 245 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 04 Apr 2017 14:12 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
pa jeste lepo, i meni se vise svidja ovako.. :) Planiram i da je pocastim sa dve prednje gume u iducem periodu.. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 04 Apr 2017 17:28 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Mnogo bolja crna maska ;) Sad je elegantnije nekako i nije kič, eventualno neki logo napred tipa 'Steinmetz' ili 'Irmscher' možeš da staviš i to je to :P

A i farovi su legli super, samo si po meni mogao da otvoriš tvoje kao što sam i ja nekad sada već stare bio odradio, i ofarbaš ih u crno, tvoji su bili u okej stanju, nisi morao da uzimaš druge iste, ali kako god... :)

PS: Je l' mi se čini ili kao da far na ovoj slici ne prati liniju branika, a i kao da ovaj uži deo fara bliže masci bukvalno pritiska hauba i da nije baš u liniji? Kao da ima više zazora nego što bi trebalo?


Slika

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 04 Apr 2017 18:01 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
pa mogao sam da otvorim i stare farove ali opet ne bi bilo to to, ovako je bolje valjda u svakom slucaju, one svakako ne bi menjao da su bili dobri.. :wink:
a cini ti se verovatno zbog ugla iz kojeg je slikano, naravno da hauba fizicki ne pritiska far, logicno jer bi do sada isti bio skrcan od potiska haube.. :) a branik tako stoji, tako je bilo dok su bili i predhodni farovi, jednostavno je tako namesten.. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 01 Maj 2017 22:32 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
Dve prvomajske slike sa izleta iz Soko Banje.. :steva: :rostilj1:

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 02 Maj 2017 00:10 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Al si je nalickao :) Ja bio do Vrnjacke banje a astra kao da je iz jezera izasla :D nisam hteo ni da je slikam :D
I Aca je bio do Soko banje, kaze da ste se mimoisli :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 02 Maj 2017 09:54 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
haha e pa sugurno da me je video, nisam ga primetio jer je bila nenormalno velika guzva.. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 28 Avg 2017 11:55 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
Posto ne mogu da postavim temu na odgovarajuce mesto pitacu ovde..
Naime, odlucio sam da izvadim xenone iz auta da stavim neke obicne ali kvalitetne H7. Razlog za to je sto mi je na desnom faru bio polomljen onaj prsten pa je opet ulazila voda u nove farove, a i sijalice i balasti su poceli da zezaju tako da sam odlucio da vratim sve na fabriku..
Kupio sam org 2 fasunga za H7 i to je ok..

Slika

Za sijalice sam se odlucio za Osram cool blue hyper 5000k koje daju bas belu svetlost, ALI 80 W? :?:

Slika
Razlog zasto sam narucio ove od 80w je taj jer se one od 55w vise ne uvoze i nema ih nigde da se kupe, ove od 80w su nove na trzistu i zamena za ove od 55w (to su mi rekla sva 3-4 prodavca sa oglasa koje sam zvao).
Moje pitanje je da li ove sijalice od 80w nece da preterano greju socivo fara, da se ljusti od toplote i slicno i da imam neke druge probleme? Ako neko ima neka iskustva bio bih zahvalan da ovde napise.. :postovanje:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 28 Avg 2017 16:19 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
Jel bas niko nema nikakva iskustva u vezi ovih sijalica?
Koliko sam uspeo da nadjem na netu temperatura koja se pravi u faru je 200 stepeni i ista je i za 55w i 80w ali me interesuje da li je neko probao u prasksi to, ne bih da zeznem farove ili instalaciju?
I da, hitno je jer sam vec narucio ove od 80w pa da znam sta mi je ciniti.. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 28 Avg 2017 21:23 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Otkud sa xenon-a na halogene? :P Ja nemam neko iskustvo sa tim sijalicama, ali ono što sam video i po iskustvu ko ih ima je da nikad ne mogu da svetle kao xenon, da im je vek trajanja kraći, slabiju količinu svetlosti isporučuju u odnosu na xenon i da više troše u odnosu na xenon, a za istu potrošnju xenon daje mnogo bolju svetlost.

Šta ti je problem sa xenonima? Oslabeli? Trepere? Pre bih ti savetovao da zameniš te xenone i uzmeš druge nove, nego halogene, ali ako hoćeš da budeš po zakonu i slično, onda okej :)

Samo da znaš da će te pojačane verzije od 80W, 500W i slično da svetle jače od običnih halogenih, ali isto tako da znaš da im to dosta skraćuje vek trajanja, tako da sigurno neće da traju ni kao obične halogene, a o xenon da ne pričamo. Takođe ove što tražiš 55W sam našao na AliExpress, eBay i još neka mesta gde postoje verzije od 55W, mada kada bih i ja uzimao, isto bi se odlučio za te od 80W, jer halogena sama po sebi od 55W znaš kakvu žutu svetlost ima i koju jačinu ima, kada se dodatno staklo 'ofarba' plavom bojom da bi se ublažila ona žuta boja, to će još dodatno oslabiti intezitet svetlosti koju sijalica isporučuje, tako da kada se staklo 'ofarba' na jačinu od 80W, to će biti onako kako treba i neće se preterano smanjiti svetlost, ali će i kraće trajati, a ovako na 55W kada je staklo plavo, intezitet u startu je već slab po meni za halogene, tako da bi trebalo da ti bude to okej što si naručio. :)

Inače, što bi se pravile sijalice od 80W, 100W, ako ne mogu da se koriste? :P Za koja sočiva su namenjena onda? Svako sočivo u faru je na identičan fazon rađeno i svakom je plastika hromirana, što bi gorela kod tebe, a ne bi recimo kod Mercedesa ili bilo koga drugog? I njima prave halogene farove Hella, Valeo, i ko već sve...

A i sami farovi imaju oduške na sebi, nisu hermetički zatvoreni nijedni, i tu deo toplote ode vani, tako da ne bi trebalo da imaš problema sa 'pregrevanjem' farova ;)

Pozdrav! :ots: :ziveli:

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 28 Avg 2017 21:38 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
Napisao sam gore sto stavljam ove obicne.. :)
Nije bas kao sto kazes to, prodavac mi je licno rekao da su imali mnogo reklamacija na sijalice od 100w koje su ostecivale od temperature staklo fara (pozuti pri ucestalom koriscenju) tako da nije mogao ni da mi garantuje za ove od 80w (nije fabrika tek tako stavila bas 55w). A druga stvar vezana za ove sijalice sto sam bas ja hteo od 80w naznaceno je na njima da su za off road uslove, znaci puteve bez osvetljenja, sume itd tako da nisu bas klasika i po tom pitanju..
Posto se ovde niko nije javljao, konsultovao sam se sa Vladarrom koji ima istu marku sijalici samo efekat kao 3500k i umesto ovih hyper uzeo sam cool blue intense 4200k i resio problem da ne razmisljam puno.. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 01 Sep 2017 20:25 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Kad je vec rec o sijalicama morao sam da se nadovezem


Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 02 Sep 2017 20:57 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
hahah svega ima u Bozjoj basti.. :D
Konacno nahvatao malo vremena da se spustim do mora sledece nedelje pa sam je pocastio novim patikama, ipak je 1. septembar.. :D
Kupljene su sava intensa gume 195/60 R15, cuo sam da su dobar kvalitet u odnosu na cenu mada vreme ce najbolje pokazati..

Slika

Slika

Inace danas je ceo auto detaljno pregledan (motor, trap, kocnice) i jedno sto imam za zamenu je jedna solja amortizera i kugla u desnom tocku, tako da cu to resiti po dolasku sa odmora.. :ok:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 02 Sep 2017 21:41 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Super za gume! K'o nove :bekelji: Samo vidi kada menjaš šolje i kugle da zameniš na obe strane, jer nisu skupi delovi, a i taman središ trap i otkloniš na taj način svaki uzrok nekog lupkanja ;) Bar ja tako radim, bilo stabilizatori, bilo kugle, ili šta već kada ide oko trapa, uvek u paru :)

Srećan put! :kotlic:

PS: Šta uradi sa sijalice?

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 02 Sep 2017 22:00 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
Hvala Aco! :wink:
Solje sam svakako planirao da zamenim u paru a kugla posto je dobra u drugom tocku tocku mislim da nema potrebe, jer leva i desna strana su nezavisne, tesko je naci dobre i kvalitetne delove, to je problem..
A sijalice se montiraju u pondeljak, nisam stigao pre..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 02 Sep 2017 23:57 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
:ok: bravo za radove


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 03 Sep 2017 00:38 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Svaka cast burazer :) Veruj mi ta stara kugla koja ti je u ok stanju nadzivece mozda i tu novu koju budes menjao :D Tako da sve sto je u originalu oko trapa a dobro je ne pipaj :D
A za gume sam i ja cuo da nisu lose, u svakom slucaju su bolje od bilo kojih polovnih da si kupio...nova guma je nova guma nema sta :)
A za more da me poslusas, samo preko Zlatibora :D Like a boss :ziveli: :curka:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 03 Sep 2017 18:29 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
Hvala momci. :ziveli:
haha ima istine u ovome sto kazes, kako su delovi nekvalitetni tesko da bilo sta moze da potraje na duze vreme..

A putujem samo tom trasom, preko N.Pazara je haos kakav je put. :banghead:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 04 Sep 2017 22:20 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
Evo slika kako svetle sijalice po danu. :D Ja sam bas zadovoljan, s obzirom da sam presao sa xenona uopste nemam osecaj da sijaju slabije.. :) Malo pre ih podesio, vozikao se i dosta dobro osvetljavaju put..
Sto se estetike tice, kad se pogleda u far sa 20ak cm izledaju belicasto, sa nekoliko metara bas belo, sa 10-15 metara kao xenon.. Sve u svemu zadovoljan sam..

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 04 Sep 2017 22:48 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Odlicna boja.
Ja bih nekako pojacao pozicije sa jacim sijalicama. Pa da ti to sluzi kao dnevno svetlo.
Pogledaj kako je Pera nesto slicno uradio

https://www.opelteamserbia.com/forum/vi ... &start=475


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 05 Sep 2017 17:38 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jul 2015 00:42
Postovi: 124
Lokacija: Srbija, Loznica
Ime: Slaven
Opel: Corsa C 1.4 Twinport; Opel Astra GTC 1.9; Astra J 1.4 turbo benzin
Super izgleda. Zanima me gde si uzeo te sijalice, ako imaş neki link bio bih ti zahvalan. Hoću ja da ubacim usvoju astru J jer nemam sočiva, a trenutno nemam vremena sa tim da se zezam :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 05 Sep 2017 18:50 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
znam da je Pera to radio, strava fora. Predlog svakako dolazi u obzir. :ok:
a sijalice sam konkretno narucio od ovih ljudi..
http://www.kupujemprodajem.com/Osram-Co ... -oglas.htm
izlgeda da nemaju vise ove kao moje intense i sad su u ponudi samo ove od 80w :ziveli:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 05 Sep 2017 20:54 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jul 2015 00:42
Postovi: 124
Lokacija: Srbija, Loznica
Ime: Slaven
Opel: Corsa C 1.4 Twinport; Opel Astra GTC 1.9; Astra J 1.4 turbo benzin
Todor93 je napisao:
znam da je Pera to radio, strava fora. Predlog svakako dolazi u obzir. :ok:
a sijalice sam konkretno narucio od ovih ljudi..
http://www.kupujemprodajem.com/Osram-Co ... -oglas.htm
izlgeda da nemaju vise ove kao moje intense i sad su u ponudi samo ove od 80w :ziveli:


Izgledaju ok, sad ću da vidim da uzmem. Mislio sam da uzmem i za duga svetla, jer su razdvojene sijalice, ne znam kako to funkcioniše :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 05 Sep 2017 22:00 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
Sijalice su za svaku preporuku, nema greske, slobodno mozes i na duga da stavis.. :)
E sad jedino sto su ove od 80w samo u ponudi izgleda , meni na G idu 55w pa nisam hteo da rizikujem zbog te razlike i uzeo sam cool blue intensa 4200k, jer ove cool blue hyper nisu imale od 55w, a one daju jos bolji vizuelni efekat i bolje svetlo.. :) ne znam koliko su w fabricke sijalice na J..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 06 Sep 2017 02:41 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jul 2015 00:42
Postovi: 124
Lokacija: Srbija, Loznica
Ime: Slaven
Opel: Corsa C 1.4 Twinport; Opel Astra GTC 1.9; Astra J 1.4 turbo benzin
Todor93 je napisao:
Sijalice su za svaku preporuku, nema greske, slobodno mozes i na duga da stavis.. :)
E sad jedino sto su ove od 80w samo u ponudi izgleda , meni na G idu 55w pa nisam hteo da rizikujem zbog te razlike i uzeo sam cool blue intensa 4200k, jer ove cool blue hyper nisu imale od 55w, a one daju jos bolji vizuelni efekat i bolje svetlo.. :) ne znam koliko su w fabricke sijalice na J..



Baš sam sad gledao, i na J su fabričke 55w


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTI
PostPoslato: 06 Sep 2017 12:38 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Todor93 je napisao:
Ja sam bas zadovoljan, s obzirom da sam presao sa xenona uopste nemam osecaj da sijaju slabije.. :) Malo pre ih podesio, vozikao se i dosta dobro osvetljavaju put..
Sto se estetike tice, kad se pogleda u far sa 20ak cm izledaju belicasto, sa nekoliko metara bas belo, sa 10-15 metara kao xenon..


Je l' se malo tešiš Todore? Priznaj :ludilo:

Da te argumentujem malo :P To što pišu na halogenim sijalicama temperatura boje tipa 4300K, 5000K i slično, nema ništa od toga, jer je jednostavno užareno vlakno - užareno vlakno i može se delimično ''izbeliti'' tim plavim staklom koje imaju pojedine sijalice da ne bude baš onako standardno žuto, ali opet nikad ne mogu nikad imati boju kao xenon ili LED ;) O jačini svetlosti koje isporučuju halogene VS xenon te osećaj debelo vara da ''nema razlike'' :":


Evo ti baš poređenje u temperaturi boje između mojih 4300K D2S xenon sijalicama trenutnih i pre njih takođe xenon, samo 6000K u fabričkom faru i ''4300K'' halogenim sijalicama sa tvoje slike:


4300K D2S Xenon:

Slika


6000K D2S Xenon:

Slika


''(navodno) 4300K'' H7:

Slika


Samo hoću da ti kažem da nemoj da misliš stvarno da imaju 4300K, 5000K i slično... Mogu se malo ''izbeliti'' plavim staklom, ali ne treba očekivati čuda :P

Inače, od mene POHVALE što si jedan od retkih koji u standardni far bez sočiva ubacuješ halogenu sijalicu i budeš 100% po zakonu, a ne kao neki stave xenon u neka starija auta, tipa Yuga i sa raštelovanim farovima ti bukvalno isteraju oči kada naiđu u susret, a da ne pričamo ako naletiš na takvog nekog po kiši recimo :palica:

Samo napred sa održavanjem! Astra je odlično pažena i mažena kao i uvek, i ne sumnjamo da će ostati tako :ok: Pozdrav!

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 245 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs