Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 11:57

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Opel Omega B automatik
PostPoslato: 22 Jul 2015 19:19 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 19 Jul 2015 22:47
Postovi: 9
Lokacija: Aleksandrovac
Ime: Marko
Opel: Omega 2.5 V6
Zdravo svima, imam omegu karavan B sa automatik menjacem. Do pre nekih mesec dana sam imao problem sa njim jer nije hteo lepo da ide. Uz brdo ide kao prebijen, slali smo ga 3-4 puta kod majstora dok on nije rastavio ceo motor i na kraju video da fali ulje u menjacu. Sada ne znam da li je to istina da je samo ulje u menjacu predstavljalo problem kolima da idu normalno, no da predjemo na drugo. Nakon sto sam registrovao kola, isla su lepo 2-3 dana dok tog 3. dana nisu pocela da pucaju...Otisli smo opet kod majstora i on je nesto namestao/stelovao, posto kola idu na metan ali stari uredjaj i presao je dosta, i mozda je to predstavljalo problem i narucili smo sekvent metan. E sada je auto tek na montiranju sekvent metana, nego da se vratim na temu pre toga..Auto je pucao i kada ga je nastelovao mi krenemo i do sledece raskrsnice da dodam gas on pukne i ugasi se, upalim ja ponovo taman da krenem on se ponovo ugasi, nakon treceg puta on nekako krene na mali gas i do sledece raskrsnice on opet pukne i ugasi se, uzmem ja i prebacim ga na benzin on bukvalno ujeda kad mu dodas gas. Zbog toga se ispostavilo da je mozda problem u tom uredjaju jer je polovan pa smo bili primorani da kupimo novi..
-Ocekujem vase odgovore na ovo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Omega B automatik
PostPoslato: 11 Avg 2015 02:54 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 19 Jul 2015 22:47
Postovi: 9
Lokacija: Aleksandrovac
Ime: Marko
Opel: Omega 2.5 V6
Inace se ustanovilo da je problem oko menjaca, ispusta ulje i zbog toga nece da vuce lepo. Kada je bio kod majstora on mu je dosipao ulje i on tvrdi da kada radi ispusta ulje, e sada u cemu je problem ja ne znam, ako mi neko od vas moze reci bilo bi mi dobrodoslo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Opel Omega B automatik
PostPoslato: 11 Okt 2016 08:47 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2012 23:20
Postovi: 91
Lokacija: Sabac
Ime: Nenad
Opel: Omega b 2.0
Pozdrav svima imam Omegu b automatik, problem sledeci menjac salta tek kad udje obrtomer u crveno, vuce odlicno ne krlja ne puca ponasa se kao da mu je "S" ukljuceno stalno , covek sto radi menjace kaze da je elektronski problem a usput mi sija ABS i chek engine i ne radi obrtomer, dobio sam informaciju dok ne bude radio obrtomer nece ni menjac kako treba. Ima li neko ideju sta je ? Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs