Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 23:28

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: renault laguna 1.8 16v
PostPoslato: 28 Dec 2012 11:25 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2008 21:44
Postovi: 3050
Lokacija: leskovac
Ime: vlada
Opel: renault laguna 1.8 16v initiale
Garaza: pogledaj
ovako na oblacno mozda i provalis da je folija izbliza ali na suncu ces provaliti tek kad otvoris vrata...sve u svemu jako sam zadovoljan ovom folijom,jos neke kolege su lepile folijom auto i razlika je ogromna,nekima je pocela da se razlepljuje na krivinama,sve su nekako mat a ova se odlicno pokazala...a sto je najbitnije stitice auto dok radim sa njom posle razlepim,ispoliram i kao nov je...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: renault laguna 1.8 16v
PostPoslato: 28 Dec 2012 15:27 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Ne volim Renoe al volim da vidim svaki auto s ovakvom opremom :D . Jel radi navi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: renault laguna 1.8 16v
PostPoslato: 28 Dec 2012 16:03 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2008 21:44
Postovi: 3050
Lokacija: leskovac
Ime: vlada
Opel: renault laguna 1.8 16v initiale
Garaza: pogledaj
navigacija fizicki radi, mape za.srbiju su samo autoputevi i ibarska cini mi se, bugarska je ful, grcka isto, hrvatska onako i slovenija skoro ful, ostalo je jasno, nema crne gore ni boane tj slucaj je kao sa.srbijom a za evropu se podrazumeva da je sve savrseno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: renault laguna 1.8 16v
PostPoslato: 28 Dec 2012 16:49 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009 23:10
Postovi: 1824
Lokacija: Leskovac
Ime: Slobodan
Opel: Astra G 1.6 16V, Signum 2.0T
Kad smo kod opreme, samo ću da se javim da kažem da se nisam vozio u autu koji ima više opreme nego Vladina Laguna :ok:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: renault laguna 1.8 16v
PostPoslato: 30 Dec 2012 17:03 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2008 21:44
Postovi: 3050
Lokacija: leskovac
Ime: vlada
Opel: renault laguna 1.8 16v initiale
Garaza: pogledaj
aj malo da pohvalimo opremu...

xenon farovi sa automatskom nivelacijom i peracima farova koji se podizu sa branika,za ne verovati je da boca za soferku prima 9.5litra tecnosti...

sedista kozna,elektropokretna,grejana sa lumbalnom podrskom za vozaca,suvozac nema lumbalnu podrsku ali su sedista kao fotelje,memorija je zajednicka za njih i za retrovizore i pamti se na kartici,svaka kartica ima svoja podesenja za sdista i retrovizore

retrovizori grejani sa memorijom i elektrosklopivi

sva cetri podizaca ,zadnji se zakljucavaju na dugme,takodje se istim dugmetom zakljucavaju zadnja vrata da ne mogu da se otvore iznutra

automatsko zakljucavanje vrata pri polasku

navigacija fabricke,mape srbije nikakve ali ostatak nama zanimljivih zemlji je odlican

cabasse auditorium cd uredjaj sa alpine cd changerom 6 diska,zvuk je cista perverzija,neverovatno cist zvuk,svaka pohvala za stvar koju sam mislio da cu izbaciti iz auta cim stignem kuci a na kraju cu izgleda da ga izvadim kad prodajem auto,mislim da ima 10 zvucnika ali nisam bas proverio

digitalna dvozonska klima

zavesice za sunce na zadnjim vratima i na gepeku,rolaju se u tapacire i mogu reci da su odlicna stvar

naravno svetla za maglu,prednja,zadnja,zadnji spojler na gepeku,alu felne i slicno se podrazumeva,od onih standardnijih stvari takozvane full opreme nedostaje tempomat i esp,s tim da je tempomat lako resiv a za esp nisam siguran...

takodje ima govorni kompijuter,kontrolu pritiska pneumatika,diskove abnormalne velicine,zato i koci kao luda,doduse koliko sam upucen ima i takozvani bas sistem za naglo kocenje,nenormalno je udobna i tiha iako je minimum felna od 16''...

sto se tice enterijera bas deluje luksuzno,kozni su i tapaciri,velika pregrada izmedju sedista sa naslonom za ruke,osvetljenje na sve strane,na svim vratima,ispod sedista,dva na krovu i na njima levo i desno za citanje na oba i prednjem i zadnjem svetlu,prikljuci oni za upaljac ima 4 komada one na koje sam do sada naisao a nesto se ne bi iznenadio da vidim jos neki,bord kompijuter sa bezbroj opcija,mali bord ispod kilometraze sa slikovitim prikazom kvarova ili trenutnih nedostataka,meke gume,rezerva goriva,kad je sve u redu i tu stoji renoov amblem (ja ga do proleca necu videti s obzirom da mi celicne felne nemaju senzore pritiska u gumama)

alarm koji je povezan naknadno ali ocigledno vrhunski povezano jer radi bez ikakvog daljinca i radi preko fabricke kartice,auto ima i samozakljucavanje,cim se odaljim sa kraticom od auta sam se zakljuca i alarm se aktivira,cim pridjem i uhvatim rucicu vrata sam se otkljucava

verovatno ima jos nesto cega se nisam setio ali mislim da je dosta i ovo da se nasluti oprema koja je u njoj...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: renault laguna 1.8 16v
PostPoslato: 30 Dec 2012 17:26 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009 23:10
Postovi: 1824
Lokacija: Leskovac
Ime: Slobodan
Opel: Astra G 1.6 16V, Signum 2.0T
Još ću da pohvalim sedišta, koja su kao fotelje :wow . Kad sam iz Vladine Lagune prešao u moju Astru, kao da sam seo na dasku :D.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: renault laguna 1.8 16v
PostPoslato: 30 Dec 2012 19:59 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2010 15:30
Postovi: 5603
Lokacija: Beograd
Ime: Dejan
Opel: nemam, Laguna 3
Garaza: pogledaj
Jesi imao nekih kvarova? jel skupo odrzavanje?
Verujem da ce se to tebi pre desiti nego drugima, s obzirom da taxiras pa je auto stalno u pokretu.

_________________
S poštovanjem,
d3us
------------------------------------------
De gustibus non est disputandum.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: renault laguna 1.8 16v
PostPoslato: 30 Dec 2012 20:14 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2008 21:44
Postovi: 3050
Lokacija: leskovac
Ime: vlada
Opel: renault laguna 1.8 16v initiale
Garaza: pogledaj
za sad sve savrseno,majstora je video kad sam je dovezao kuci i samo jos jednom zbog nekog baga elektronike koji je resen skidanjem par dzeka i prskanjem kontakt sprejem,kako se kaze da kucnem u drvo perfektno za sada sve,doduse nisam ni previse radio ovog leta imao sam obaveze oko kuce i presao sam samo nekih 20000km


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: renault laguna 1.8 16v
PostPoslato: 01 Maj 2013 21:53 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2008 21:44
Postovi: 3050
Lokacija: leskovac
Ime: vlada
Opel: renault laguna 1.8 16v initiale
Garaza: pogledaj
evo joos malo vise o odrzavanju,

za sad standardica.jos jedan bag elektronike i resen kao i predjasnji iako su simptomi bili skroz drugaciji...kontakt sprej je najbolji alat za lagune...

auto se vratio na aluminijske i zamenjeni zadnji selen blokovi,trebao samo jedan nego ja budala zamenio oba i tek onda provalio da su orginal renault,bolje da sam ostavio i onaj dobar gde je i bio...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs