Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Apr 2024 21:09

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Vectra kontra raspored kablova
PostPoslato: 25 Feb 2015 10:21 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 10 Maj 2014 22:18
Postovi: 9
Lokacija: Banja Luka
Ime: Boris
Opel: Vectra 2.0 8v
pozdrav narode,imam problem sa svojom vectrom,u pitanju je 2.0 motor 85 kw 8v,a preoblem je sledeci...koga god pitam kako se kablovi sa razvodnika redaju svi odgovore,logicno,1 od remenice pa dalje prema razvodniku,nadam se da razumjete na sta mislim,raspored kablova sa razvodnika na svjecice,na razvodniku su numerisani koji je izlaz za koji cilindar,e sad ono naj bitnije kad tako spojim auto ne pali i puca,spojim kontra,znaci prvi ide od razvodnika ka remenici,auto radi sasvim normalno,gledao sam tacke na remenicama sve se poklapaju,znaci motor je dobro ufazen,okrenem rotor u konta polozaj opet se isto desava,znaci auto radi samo u ovom polozaju.zanima me jel iko imao slicnih problema.ova vectra mi je dosla ovakva sa ovim rasporedom,prije sam imao sasvim istu vectru sa istim motorom koja je letila za ovu,ova ide ali nije to to nema one zestine za taj motor,sve je uredno na motoru sve ispravno ne znam vise gdje bi gledao i sta radio,ako je neko imao slicnih problema,svaki savjet je dobro dosao....veliki pozdrav :ne: :banghead: :postovanje:

_________________
ko drugom jamu kopa,trecom slajfa


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs