Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 23:08

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Kako povratiti volju za restauracijom zapocetog auta!!!
PostPoslato: 11 Jul 2019 21:37 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2019 23:41
Postovi: 235
Lokacija: smed palanka
Ime: jovan
Opel: kadet 1.3s hecbek,kadet1.3n karavan
Garaza:
Post se odnosi i na mnoge druge stvari ne samo na restauraciju,
Tokom dana moze postojati dosta uticaja iz okruzenja za stvaranje loseg raspolozenja,najveci je problem tada prepustiti se radu na zapocetom projektu.Da bi smo pokusali shvatiti sta je to sto nas odbija i pruza otpor za nastavkom radova,moramo se setiti da covek moze uskim sagledavanjem odredjenih stvari u datome momentu luciti hormone,nezadovoljstva ili srece ali kako uvek drzati sebe pod samokontrolom i uvek biti voljan za rad?
Poenta je jednostavna,prevariti samoga sebe!To opet moze biti tesko ali ja cu ispricatti kako to deluje u mom slucaju:
Ujutru kada ustanem a bude neko vreme tmurno,vetar,kisa,automatski me odbija da radim bilo sta zapoceto,jos ako odem da pogledam koliko me tu posla ocekuje,tacno mogu odmah da se vratim u krevet,ali jedna fora strasno deluje na mene a to je ,Ja krenem namerno sa mislju da zavijem samo jedan sraf ili samo jedno parce lima da zavarim,i odmah se namerno vratim u kucu ili se udaljim od projekta,namerno misleci da je to to za danas,e posle 10 tak minuta,javlja se toliko jaka zelja za nastavkom,i ubedjen sam de se luceodredjeni hormoni srece i zadovoljstva jer oni su ti koji blokiraju lose misli i nezadovoljstvo,nakon tih 10 tak minuta,zelja je prosto preovladala u meni i ja krecem da radim totalno iskljucen od svega,apsolutno nista vise nije vazno nego samo kako odraditi odredjenu stvar,e onda mogu i da zaboravim i kada sam gladan i kada sam zedan i kada mi se ide u vc ma sve zivo,sto je najjace,ja ujutru kad pogledam sta je sve odradjeno ja ne verujem da sam ja to uspeo znajuci me kako znam da odustanem u momentu,poenta pisanja nije da smaram,nije bas ni samo kako povratiti volju,poenta pisanja je kako drzati volju na uzici i kontrolisati je,ovo je bila samo jedna fora pojasnjenja koja funcionise u mom slucaju a sve vas koje ocekuje nesto slicno ,nadam se da cete uspeti slicnim forama da se vratite na zapoceto...

_________________
Jednostavne stvari cine zivot laksim...
Kadett na eks!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako povratiti volju za restauracijom zapocetog auta!!!
PostPoslato: 12 Jul 2019 00:44 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2016 23:38
Postovi: 216
Lokacija: Bašaid, VOJVODINA
Ime: Zoran
Opel: Astra G 2.0 DTL i Astra J 1.6 CDTI
Ja ništa ne ostavljam nezavrš
:)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs