Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 05 Jun 2024 17:37

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 715 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 29  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 25 Nov 2014 00:29 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2012 18:52
Postovi: 335
Lokacija: Beograd(Grocka)
Ime: Ivan
Opel: Astra G Classic 1.6 16v
Garaza: pogledaj
Dobro ne mora da znaci, ali da treba da ima vise policije treba.. imam drugara vozi motor bez dozvole 2 godine, za te dve godine 4 puta su ga zaustavili, 3 puta pisali kaznu, samo jednom ga pustili i to na dobru volju...

Neka policija radi svoj posao neka ih bude sto vise na ulici, a ne sada da uvode da ja posto nemam 21 godinu navrsenu po novom najverovatnije necu moci da vozim auto jaci od 1400ccm i opet necu moci da vozim od 23:00 do 6:00...
A evo imamo primer, ko hoce nadje nacin i bas ih briga da l' imaju dozvolu ili ne.. A posten narod, mi smrtnici na*ebasmo..

_________________
Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 25 Nov 2014 00:35 
OffLine
50% warn
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2012 23:34
Postovi: 811
Lokacija: Beograd-borca
Ime: Sinisa
Opel: Omega 2.0 16v
Garaza: pogledaj
Ma sta se brines to su glupava ogranicenja,ja nisam ni ova sadasnja postovao kad mi je data dozvola u 18 jer sve sam polozio po starom a ubaclili mi neka ogranicenja od 11 do 5 ujutru nije proslo 5 dana od uzimanja isli na slavu u sremcicu i naravno svi pili osim mene i vozio sam u pola 3 ujutru i jos je bilo policije na izlazu iz sremcice jednostavno to su sve budale svako to ogranicenje sam krsio ali svesno bez alkohola i glupiranja a mogao sam i ja tad na slavi ko ovih 3 sto je islo sa mnom da se napijem i da vozim ali nisam nego polako kuci razvozi pijance hehhe

_________________
ciganske calibre


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 25 Nov 2014 01:03 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Sep 2008 22:25
Postovi: 1428
Lokacija: Zdovac
Ime: Tata
Opel: Seat
ivanfilipovic je napisao:
Dobro ne mora da znaci, ali da treba da ima vise policije treba.. imam drugara vozi motor bez dozvole 2 godine, za te dve godine 4 puta su ga zaustavili, 3 puta pisali kaznu, samo jednom ga pustili i to na dobru volju...

Neka policija radi svoj posao neka ih bude sto vise na ulici, a ne sada da uvode da ja posto nemam 21 godinu navrsenu po novom najverovatnije necu moci da vozim auto jaci od 1400ccm i opet necu moci da vozim od 23:00 do 6:00...
A evo imamo primer, ko hoce nadje nacin i bas ih briga da l' imaju dozvolu ili ne.. A posten narod, mi smrtnici na*ebasmo..



e bas mi te zao...
a sta ti fali u 1.4??
policija da radi svoj posao??
koji posao, da gleda budale pijane, drogirane i ostalo, i sve to za 30-50h dinara??
I da posalje nekog na sud, a ovaj odande da izadje kao pobednik...
Decko shvati da smo KOLEKTIVNO (ne vicem na tebe) otisli u tri p. materine
SISTEM VREDNOSTI JE SROZAN, PORODICA kao najvaznija karika je sjebana!
Merila su smanjena, moral ne postoji, cast, obraz, postenje i dobrota nestaju..
Rece Pistre demokratija, kapitalizam... - evo ti onaj mali bucko, gleda negde polugolu pevaljku (imas na youtube), dobro joj prst nije gurnuo, a sutra ce mozda da siluje drugaricu, jer otkud on zna da je to lose, zasto se ona batrga i sto vristi...
Ovde samo diktatura i jednopartijski sistem...
nasra se ja svasta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 25 Nov 2014 01:15 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2012 18:52
Postovi: 335
Lokacija: Beograd(Grocka)
Ime: Ivan
Opel: Astra G Classic 1.6 16v
Garaza: pogledaj
Pa fali mi to, sto cu na primer sad morati da prodam svoj auto ako uvedu glupo ogranicenje...
Znam ja sve to, pa od nekud mora da se pocne...

Ti ne razumes sta ja hocu da kazem.. Ovi sto imaju pare, veze i tome slicno njih nije ni briga za ovaj zakon, te budale ce i dalje da rade po svom..
Evo ti cist primer, sta je ovog sa BMW-om bilo briga za probnu, za zabranu voznje od 23:00-6:00 kad je on i bez dozvole seo i vozio se bas ga briga..

_________________
Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 25 Nov 2014 10:05 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Realno nije problem da li imas ili nemas para, problem je u retardiranoj glavi samog vozaca, ja jesam bio mlad i jurcao kadetom ali sam bio sam u njemu i bio svestan sta cinim i kako cu se ponasati u nemiloj situaciji. Problem je neizivljenost ljudi, bez obzira na godine i pol, ako ga roditelji posavetuju sta je dobro a sta lose coveku se javi svest, ali mali je broj roditelja koji pruzaju toliko paznje...
Roditelj je odgovaran i mora upozoriti dete cim mu kupuje auto bez obzira na model auta, bio sam cesto svedok stradanja mladih ljudi koji su svojom nepromisljenosti pijani ginuli u mnogo slabijim autima. Sve je stvar u glavi. U danasnje vreme je sramota da roditelji dolaze po tebe u grad, ne znam sta je tu lose, em siguran stignes kuci em ustekas pare koje bi platio za taxi logicno...
Sto se tice policije, jos kao klinac sam posmatrao kako radi saobracajna policija, prvenstveno zbog auta koje su zaustavljali, a kasnije sam i sam bio zaustavljan, no nbt to nego posmatram i rade ljudi, dal prime mito ili napisu kaznu totalno je nebtino, ljudi rade svoj posao, problem je nepostovanje osnovnih saobracajnih propisa, previse ih krsi primer: nevezivanje pojasa (od 15 auta, troje ih je vezalo pojas) o mobilnom da ne pricam, brzina pogotovo, sada su postavili kamere u centru Subotice, ja i dalje ne vidim promenu, kao da ih nema... jednostavno ljudi su postali bahati po pitanju voznje, ajde mi sto volimo aute i sredjujemo ih na svoj nacin, ulazemo u njih i pazimo (ima izuzetaka koji ne paze :ludilo: ) dok ostali iz nekog slabog auta sednu u jaci i misle da znaju da voze poput najiskusnijih vozaca. Koliko puta vidim aute sa oznakom "P" i sve mlade osobe u njemu, bahate se jer im alkohol u kombinaciji sa energetskim picima i kojom sintetikom daje moc i svo znanje i umece, do prve prepreke.

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 25 Nov 2014 18:08 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
To kakav ce neko biti covek odredjuje porodica, ili na zalost nepostojanje iste.
Niko se ne radja kao bahat i neodgovoran, vec u nekom trenutku to postaje... ili ne.
Muka mi je od roditelja koji kukaju kako su im deca ovakva i onakva. Deca su onakva kakvim ih vi napravite!
Da je stajao u cosku za svaku razbijenu casu, da je dobio po dupetu za svako kasnjenje kuci, da je bio kaznjen za svako sranje koje je u zivotu napravio, naucio bi se odgovornosti, a troje mladih ljudi bi danas bilo zivo.
Jedno, drugo, trece, deseto, pedeseto sranje... Svako gore od prethodnog i svako bez ijedne posledice po razmazenka.
I tako vodjen pretpostavkom da nikada i ni za sta u zivotu nece odgovarati, sedne pijan za volan, smesti drugara u gepek i sa 110 uleti u reku. Desilo se? Ja bih rekao "spremalo se".
I mozda ce mu sada i doci iz dupeta u glavu, i mozda ce se sad konacno opametiti (mada sumnjam). Ali dzabe. Troje mladih ljudi nema pa nema.
3 zivota su visoka cena za lekciju do koje moze da se dodje mnogo jeftinije.
Ovo mozda nije prica ovog momka. Ne poznajem ga i necu da gresim dusu.
Ovo je samo sablon koji je nazalost sve zastupljeniji.
P.S. Novac je u celoj prici apsolutno nebitan faktor.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 25 Nov 2014 19:34 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2014 21:14
Postovi: 258
Lokacija: Knjazevac
Ime: Milan
Opel: Opela bez
Garaza: pogledaj
Nema od toga nista da ce se ispostovati to za 1.4.Mislim neki hoce ali ne verujem da ce svi to da primene.

_________________
Opel Power


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 25 Nov 2014 23:34 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2007 13:30
Postovi: 4648
Lokacija: Beograd - Filmski Grad
Ime: Nikola
Opel: Corsa A 1.3GT
Garaza: pogledaj
Rekli su da neće biti uveden limit za kubikazu. Ali ce biti starosni limit pomeren za noćnu vožnju, kao i probna dozvola će biti produžena na 2 godine.

_________________
Rule 1... "Never change the deal"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 26 Nov 2014 11:07 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Ali opet dolazimo na isto, to za produzenje nista ne poboljsava stanje treba primenjivati kaznjavanje, jutros slusam na radiju da ce oduzimati automobile onima koji su pijani, onda ce morati biti zandarmerija u blizini kada krenu u fizicki obracun da povrate auto, znate i sami da na neke alkohol utice lose pa su agresivni.

Citam izjavu momka sto je vozio bmw kaze bio mu nepoznat put, pa logicno je ako ne znas put vozis sporije, ne razmisljaju ljudi uopste...

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 26 Nov 2014 12:51 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2014 21:14
Postovi: 258
Lokacija: Knjazevac
Ime: Milan
Opel: Opela bez
Garaza: pogledaj
Na vestima je bilo juce,da ce oduzimati trajno automobile i ko bude vozio bez dozvole,e sad dali ce to stvarno tako da bude to ne znam.

_________________
Opel Power


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 26 Nov 2014 13:00 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2012 18:52
Postovi: 335
Lokacija: Beograd(Grocka)
Ime: Ivan
Opel: Astra G Classic 1.6 16v
Garaza: pogledaj
Nije problem u tome sto treba da se uvede novi zakon,
dovoljno je samo da se primenjuje stari, ali da se primenjuje
na svima a ne samo na nas koji nemamo tetke,strine,ujke... :seci:

Treba lepo da uvedu vikendom da bude bar jedna patrola u blizini nocnog kluba, pa odma cim krenu sa parkinga lepo alko-test, ako naduva preko dozvoljenog onda se zna sta mu sledi i cao :wink:

_________________
Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 26 Nov 2014 19:00 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Dec 2006 01:35
Postovi: 3320
Lokacija: Земун - Србија
Ime: Боки
Opel: Astra F TDS
Garaza: pogledaj
Ma sve oni rade u interesu nas... a već je rečeno da sve potiče od kuće i kućnog vaspitanja... i da će pojedinci biti uvek jednakiji od drugih...

_________________
Scheißegal


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 27 Nov 2014 00:10 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 27 Mar 2013 23:21
Postovi: 1218
Lokacija: PRHOVO
Ime: BRANISLAV
Opel: Astra bertone z20let
Garaza: pogledaj
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/514231 ... ih-prijava

_________________
z20let


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 27 Nov 2014 03:26 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2008 12:12
Postovi: 2556
Lokacija: Monfalcone --> Sabac
Ime: Radmilo
Opel: Od 1.3 do 2.0 :)
Garaza: pogledaj
Stvar je u policiji i samom pristupu istih problema,u nedelju sam bio na svadbi u Sapcu,prazan grad nigde nikoga,jesmo se ne propisno parkirali ali nikome nismo smetali i policija je napisala 6 kazni za parkiranje...a to sto je tip proleteo kroz trg 100 u audiju samo su ga ispratili pogledom,znaci prica se svodi na sledece.ako vozis skupocen auto sa zatamnjenim staklima radis sta hoces i sve ti je dozvoljeno. policija kaznjava ljude koji voze auta po 20+ godina jer oni ugrozavaju sobracaj a ne ugrozavaju mamini i tatini sinovi,deca koja su tek sela za volan dali auto od 2000+ kubika i ostalo.pa cim je seo u takav auto on je opasnost za volanom.sam ili sa nekim u kolima tog klinca posle nekog vremena povuce i stisne gas.sad cu da cujem opravdanje i ja to radim al sam.neka radi bilo ko,al neko ko zna sta moze da ocekuje od auta,ako mu se nesto desi,recimo rupa,pa "secne" volanom il pukne guma pri velikoj brzini ubice nekoga svejedno.druga je stvar kad neko vozi 2-3 godine i ima 50 000km iza sebe.jednostavno za sve kao i ostali krivim rodietelje.moj prvi auto je bio kadet 1.3 sa 70 konja.i dan danas i x puta cu da kazem,hvala calu sto mi nije kupio nesto mladje i jace.i trebalo bi uvesti stvari kao sto je radio navak,sta uraditi i sta se desava u slucaju nezgode.i to da se prodje prilikom polaganja vozackog.jer jednostavno mentalitet ljudi je otisao u qrac za samo kratko vreme.samo posmatram po Sapcu koliko se voznja promenila za 2-3 godine...

_________________
Delovi za skoro sve opele.Info pp


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 04 Dec 2014 16:50 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2008 12:12
Postovi: 2556
Lokacija: Monfalcone --> Sabac
Ime: Radmilo
Opel: Od 1.3 do 2.0 :)
Garaza: pogledaj
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/516446 ... ga-po-toni sta mislite o ovome?

_________________
Delovi za skoro sve opele.Info pp


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 04 Dec 2014 17:51 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2014 21:14
Postovi: 258
Lokacija: Knjazevac
Ime: Milan
Opel: Opela bez
Garaza: pogledaj
Ma ajde gluposti,necu voziti 1.4 pa moze da me hapse 100 puta.

_________________
Opel Power


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 04 Dec 2014 17:55 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2012 18:52
Postovi: 335
Lokacija: Beograd(Grocka)
Ime: Ivan
Opel: Astra G Classic 1.6 16v
Garaza: pogledaj
@Sumaher ne moras da vozis 1.4 to su izbacili samo imas uslov da smes da imas 76ks po toni.. :postovanje:

Mislim da moj auto ide u oglase na prolece, pa lepo kupujem motor i 'ebe mi se i za drzavu i za sve...
A samo da cujem koji ce "pametnjakovic" :palica: da se javi i da kaze da je ovo super, pa da ga pitam kako je on vozio dok je bio nasih godina
Ej 4 godine ja da imam sve neka ogranicenja :seci: , po Srbiji ne smem da vozim posle 23h do 6 ujutru a odem lepo preko granice i vozim kad hocu..
Imao sam probni period, :dedica: smarao se sa caletom, kevom, burazerom (jer su imali 5 god iskustva), vozio posle od 6-23h dok mi nije istekla probna, nemam ni jedan prekrsaj za sve ovo vreme i sad ce meni neko da uvede ovo pravilo zbog nekih debila, poput ovog sto je uleteo pre neki dan, pa taj isti majmun nije ni imao dozvolu, a njemu slicni ce isto tako bez dozvole i krsice zakone..
:banghead:

_________________
Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 04 Dec 2014 18:06 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2014 21:14
Postovi: 258
Lokacija: Knjazevac
Ime: Milan
Opel: Opela bez
Garaza: pogledaj
Nista sad ne spominju za ono oduzimanje vozila,izgleda da su odustali od toga.

_________________
Opel Power


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 04 Dec 2014 18:23 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
http://www.fokus.ba/30220/vijesti/globus/sta-sad-roditelji/
Ne bih dodao ni rec na ovaj text.
Sve je receno.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 04 Dec 2014 19:56 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2012 00:33
Postovi: 1086
Lokacija: bački petrovac
Ime: marian
Opel: opel calibra 2,5 v6
Garaza: pogledaj
ne znam sto se bunite, treba tako i gotovo.
ja sam polagao u slovačkoj polagane trajalo 3,5 meseca počeo u decembru 98 a vozačku dobio krajem marta 99 probni rok 2 godine.
isto 9 bodova za oduzimanje i ostale gluposti.
stim sto je bilo dosta i najmanje čukanje za oduzimanje dozvole a prilikom svakog oduzimanja dozvole automatski ponovo u auto skolu i tako tri puta i onda dožiotni ban.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 04 Dec 2014 20:07 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2012 18:52
Postovi: 335
Lokacija: Beograd(Grocka)
Ime: Ivan
Opel: Astra G Classic 1.6 16v
Garaza: pogledaj
Pa problem je u tome sto u Srbiji vec imas probnu dozvolu koja traje godinu dana od datuma kad si polozio i sad ja koji sam polozio, vozio godinu dana tako, sad opet moram da se vratim na to staro i da ne vozim od 23-6h sto se mene tice, neka kaznjavaju sve prekrsaje neka kazne budu jos vece i rigoroznije ali sta ce mi ovo ogranicenje nebulozno... Zamisli da tebe sad neko ogranici, krenes negde i biras il' ces da se vratis do 23h kuci ili cekaj 6h ujutru pa vozi...
A to za alkohol, da se ja pitam sa 0,03 bi oduzimao auto a ne preko 2 promila... 'Oces da pijes idi peske, nadji prevoz..



p.s. Pa i ovde se tako polaze vec par godina i ne pravi niko problem za to, niti se ja bunim sto probna traje godinu dana, ali do 21 godine ej pa kad ja da izadjem negde uvece autom sa 60 kad budem bio matorac i kad ne budem video prst ispred sebe..

_________________
Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 04 Dec 2014 20:25 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 27 Mar 2013 23:21
Postovi: 1218
Lokacija: PRHOVO
Ime: BRANISLAV
Opel: Astra bertone z20let
Garaza: pogledaj
Lepo :D
Sad mi smrtnici koji nemamo para za kazne icemo peske,a mamini i tatini sinovi mogu da rade sta hoce.Gurnuce policiji koju crvenu i teraj dalje.
E Srbijo :banghead:

_________________
z20let


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 04 Dec 2014 20:33 
OffLine
50% warn
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2012 23:34
Postovi: 811
Lokacija: Beograd-borca
Ime: Sinisa
Opel: Omega 2.0 16v
Garaza: pogledaj
Evo vam cenovnik da odma znate za ubuduce vi do 21 god

-Polaganje oko 100-200e se daje ljudima da te puste na polaganju ne racuna se teoretski deo sa drugom sam bio prisutan pre 2 godine 100e je dao u auto skoli
-Lekarsko uverenje od 50-100e mozete da budete gluvi i slepi ko Sasa Matic dobicete novo na 10 gde pise da ste zdravi
-10-20 e sitniji prekrsaji
-Voznja bez dozvole ako vas uhvate oko 100e i nastavite dalje naravno ne moze kod svakog ali uglavnom prolazi

Ima tu jos dosta toga a sve je istina tako da srecno

_________________
ciganske calibre


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 04 Dec 2014 20:34 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Sep 2009 18:21
Postovi: 523
Lokacija: Pancevo
Ime: Nikola
Opel: Vectra B 1.6 8v
Garaza: pogledaj
BRANISLAV BERTONE je napisao:
Lepo :D
Sad mi smrtnici koji nemamo para za kazne icemo peske,a mamini i tatini sinovi mogu da rade sta hoce.Gurnuce policiji koju crvenu i teraj dalje.
E Srbijo :banghead:

a zasto bi mi smrtnici uopste morali da dobijamo kazne?

jel to logika pre cemo ici peske nego sto cemo voziti po propisima? :D

_________________
I've been arrested for driving while blind


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opasna voznja i njene posljedice!!!
PostPoslato: 04 Dec 2014 20:38 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2012 18:52
Postovi: 335
Lokacija: Beograd(Grocka)
Ime: Ivan
Opel: Astra G Classic 1.6 16v
Garaza: pogledaj
Pa sta da vozim, kad po novom zakonu ne smes ovo, nemoj ovo, nikako ono...

_________________
Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel Opel


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 715 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs