Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 29 Mar 2024 01:54

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Nova pravila članstva u Opel Timu Srbije!
PostPoslato: 25 Avg 2016 22:16 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2006 02:13
Postovi: 1711
Lokacija: Smederevo
Ime: Vladimir
Opel: Opel Vectra B 2.0DI 16v
https://youtu.be/PIAXG_QcQNU

_________________
EX OPEL KADETT E 1.4i TUNED WITH LPG EQUIPMENT BY AC RASIC

NOW OPEL VECTRA X20DTL


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova pravila članstva u Opel Timu Srbije!
PostPoslato: 30 Avg 2016 00:50 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2008 12:12
Postovi: 2556
Lokacija: Monfalcone --> Sabac
Ime: Radmilo
Opel: Od 1.3 do 2.0 :)
Garaza: pogledaj
Prijatelju svaka cast svakome...prvo 4-5 ljudi da godisnje izdvaja 40-50 eura za zadovoljstvo svih ostalih,nije ok..drugo ako ti je na mesecnom nivou mnogo da izdvojis 85 dinara za nesto gde mozes da resis neki problem koji te kosta vise ili na bilo koji drugi nacin onda stvarno ne znam sta da kazem nikome..drugo previse ljudi se registruje na forum,udje u prvu sobu postavi neka idiotska pitanja i uradi tako 4-5 puta i vise ga nema na forumu...dodje tako mesecno 10 ljudi to je 50 postova koji zatrpavaju forum glupostima a ima ogromna korisna literatura.Evo ti primer imas problem na autu upalio ti je bzv lampicu,odes kod nekoga da ti auto nakaci na dijagnostiku i ugasi tu lampicu i on ti uzme 1000 dinara. A na forumu imaju resenja kako da saznas sta je ta lampica,otklonis ako je sitan kvar i ugasis je. drugo ima mnogo strucnjih ljudi koji retko posecuju forum i citaju teme bas iz tog razloga sto se postavljaju razne gluposti

_________________
Delovi za skoro sve opele.Info pp


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova pravila članstva u Opel Timu Srbije!
PostPoslato: 31 Avg 2016 00:04 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Opel Team Serbia - mesto za prave ljubitelje Opela

Nije isto posedovati opel ili voleti opel, nekima je auto samo prevozno sredstvo, nekima je taj auto član porodice, ko razume shvatiće.

Ja sam jedan deo OTS ekipe lično upoznao kada je bio skup na Paliću i tek posle sam ušao na forum, trebalo mi je mesec dana da prelistam sve teme i dosta toga je poučno, nisu godine koliko ko ima, bitni su međuljudski odnosi kao i ljubav ka Opelu, ako toga nema niste pravi ljubitelj nego običan vozači iz mase.

Administratori su bili prinuđeni da sprovedu ovakve mere jer je rasla tenzija i gubio se duh i smisao samog forima jer je mnogima teško i mrsko čitati i poštovati pravila foruma....

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova pravila članstva u Opel Timu Srbije!
PostPoslato: 31 Avg 2016 17:42 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Mar 2012 17:31
Postovi: 547
Lokacija: Beograd (Surcin)
Ime: Aleksandar
Opel: Opel signum 1.9 cdti
Iako nisam OTS clan , potpuno podrzavam ovakav vid funkcionisanja , jer nevezano za vrstu foruma ( na nekim forumima gde sam bio clan , vezano za akvaristiku i smuci mi se kada vidim to ponasanje ljudi koji bi samo da iskoriste odredjene osobe , pogotovo sa nastupom koji je cest na ovom forumu , tipa "e imam problem sa tim i tim i ocekuje odgovor i resenje" itd , niti se predstavio niti bilo sta i onda neko mu pomogne i vise ga ni bog ne vidi ovde do sledeceg problema (ako ne promeni marku i tako u krug ) .
Veliko nepostovanje i nezainteresovanost je prisutna kod nekih ljudi (kao i van foruma ) gde se vidi ta nekultura , ne trudi se da nesto procita nacin funkcionisanja i pravila foruma vec odmah bi resenje .
Ja nisam aktivan u ozbiljnim temama (vezane za motor itd) itd jer jednostavno nisam kompetentan i zato prepustam strucnijim osobama , a za ozbiljnije probleme ipak treba otici u servis .
Ja sve razumem i stanje u drzavi i da nije svako ljubitelj automobila , ali zato bas i ne treba da bude takav odnos prema forumu jer on je tu zbog nas da nesto naucimo i saznamo , bar sam ja takvog razmisljanja :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs