Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 21:00

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 190 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 08 Jul 2012 16:48 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2008 21:22
Postovi: 2118
Lokacija: Земун
Ime: Паја
Opel: Vectra B 2.0 DTI Krompirwagen 2002.
Garaza:
Nezni, nisi u pravu. Ako nesto ne mozes da uradis onda toga nemoj ni da se vatas. Ne znam ko je kriv i necu da zalazim u to, ali ovo je u najmanju ruku neozbiljno i neodgovorno ko god da je kriv. A mozemo mi da budemo drugari koliko hoces, ali ni Zoki, ni Deki, ni ja niti bilo ko drugi nije odgovoran za sajt do vi crveni. Ako vam treba pomoc, onda je trazite pa da vidimo kako ko moze da pomogne. :ots:
I sve i do jedne reci se slazem i sa Bokijem i Zokijem i Bozom, Batom... :dedica:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 08 Jul 2012 19:06 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2009 18:01
Postovi: 1528
Lokacija: Nemacka
Ime: Dragan
Opel: Astra Cabrio
Garaza: pogledaj
hoceli neko odgovarati za ovo ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 08 Jul 2012 20:34 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member

Pridružio se: 12 Jan 2010 23:44
Postovi: 4419
Lokacija: Beograd
Ime: Nemanja
Opel: Calibra C20LET '96
Garaza: pogledaj
Evo, pošto je domen stvar tehničke prirode, a ja mu dođem tehnički administrator, prihvatam da ja budem odgovoran.
Ako neko treba da odgovara, nek to budem ja.

Ovim putem predlažem da, kada se većina admin ekipe vrati sa mora, napravi tema, samo za članove, naravno, u kojoj će se predložiti sankcije protiv mene. Kako većina odluči, ČLANOVA, ne admin/mod ekipe (jer sam sa većinom prijatelj i privatno, pa ne bi bilo pošteno), tako neka bude.

_________________
http://www.caloboo.com/
Digitalna servisna knjižica za Vaše vozilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 08 Jul 2012 20:39 
OffLine
OTS Osnivač
OTS Osnivač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 16:41
Postovi: 3019
Lokacija: Београд
Ime: Бошко
Opel: Мазда 323 БГ 16v, Корса А СОХЦ Турбо
Garaza: pogledaj
Paja Azdaja je napisao:
Nezni, nisi u pravu. Ako nesto ne mozes da uradis onda toga nemoj ni da se vatas. Ne znam ko je kriv i necu da zalazim u to, ali ovo je u najmanju ruku neozbiljno i neodgovorno ko god da je kriv. A mozemo mi da budemo drugari koliko hoces, ali ni Zoki, ni Deki, ni ja niti bilo ko drugi nije odgovoran za sajt do vi crveni. Ako vam treba pomoc, onda je trazite pa da vidimo kako ko moze da pomogne. :ots:
I sve i do jedne reci se slazem i sa Bokijem i Zokijem i Bozom, Batom... :dedica:




Нема проблема Пајо, следећи пут кад буде требало нешто да се ради, или неке паре да се дају, сетићемо се тебе :wink:

_________________
Paja Azdaja je napisao:
Radio sam razne stvari. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 08 Jul 2012 20:41 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2009 18:01
Postovi: 1528
Lokacija: Nemacka
Ime: Dragan
Opel: Astra Cabrio
Garaza: pogledaj
a sta je bio problem da je ovo opet desilo ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 08 Jul 2012 20:44 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member

Pridružio se: 12 Jan 2010 23:44
Postovi: 4419
Lokacija: Beograd
Ime: Nemanja
Opel: Calibra C20LET '96
Garaza: pogledaj
Totalno je nebitno.

_________________
http://www.caloboo.com/
Digitalna servisna knjižica za Vaše vozilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 08 Jul 2012 21:57 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9366
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
da, nebitno je zasto je ovako.

Novac za domen je zux dao u sredu. Problem jos postoji. Zux se vraca u utorak, pa cemo videti sta i kako dalje.

a koga interesuje, moze u member sobi da procita temu od pre godinu dana, pa ce sve biti jasnije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 11 Jul 2012 20:09 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2006 16:25
Postovi: 4848
Lokacija: Beograd
Ime: Zarko
Opel: Vectra A 3.0 mv6
Garaza: pogledaj
crveni djavoli se vratise sa izuzetnog puta, pa da i mi prozborimo koju
posto vidim da se manje vise ista polemika vodi u vise tema, ovaj post cu kopirati u sve teme koje imaju zajednicke tacke sa istim
velika galama se podigla oko tehnickih pitanja na forumu pa ajde da krenem od pocetka i koliko-toliko vas upoznam sa pricom
kao sto vec znate u poslednjih cca 2 godine forum je cesto bio na granici upotrebljivosti
nije radio kako treba, gusenja, kocenja, pucanja su bila svakodnevnica
pre nekoliko meseci smo se bacili na resavanje tog problema i to nam je bio prioritet
sumnjali smo da je problem sa hostingom, ali smo pre toga pokusali da optimizujemo bazu, gasimo odredjene modove foruma (chat i sl.) i na taj nacin proverimo da li nesto od dodataka koci forum
sve to je bilo bezuspesno i odlucili smo da promenimo hosting
uzeli smo vps hosting, tako da smo prakticno dobili svoj privatni server, koji nam pruza mnogo vise mogucnosti od standardnih hosting resenja
prebacivanje svega na taj novi server je potrajalo duze od planiranog, jer se zaista radilo o ozbiljnom poslu, a i da budemo iskreni nismo ni mi strucnjaci microsofta pa da nam je to svakodnevni posao i da sve resimo iz prve, bez problema i sl.
dakle trajalo je duze nego sto je trebalo, ali krajnji rezultat je da sada imamo brz i stabilan server koji nam pruza mnogo vise nego dosadasnji
pre par dana se javio novi problem tehnicke prirode
u nedelju je primeceno da http://www.opelteamserbia.com ne funkcionise kako treba
posto je sa serverom sve ok, tj forumu se moglo pristupiti preko IP adrese servera, dosli smo do zakljucka da je problem domen
u ponedeljak ujutro sam se cuo sa vladom13 (koji je inace i registrovao taj domen i prakticno je "vlasnik" domena) i ispostavilo se da je domen istekao (tj da nije produzen)
decko preko kojeg je vlada registrovao sve svoje domene je ugasio sve domene koji su isli na njegovo ime
istog jutra sam se nasao sa vladom i dao mu novac za produzenje domena za naredne 2 godine (u principu to je sve sto je bilo ko od mod/admin tima mogao da ucini)
vlada je taj novac prosledio dalje i preostalo je samo da cekamo da taj lik izvrsi aktivaciju (tako da je i vlada ucinio sve sto je bilo do njega)
u ovoj situaciji vlada13 i admin/mod tim su u potpuno istom kosu, takoreci na istoj strani
jbg ispalo je kako je ispalo, dali smo sve od sebe da to resimo na najbrzi nacin, ali sta je tu je
posto je ocigledno da je najbitnije da se neko okrivi da se se iz rashladjene fotelje ospe paljba po bilo kome, onda slobodno racunajte da su admini krivi za ovu situaciju

sa nekim optuzbama i primedbama se slazem, ali neke ipak ne piju vodu, pogotovo prica da ce, ako se ovako nastavi, OTS doziveti neslavan kraj

* da li neko moze da uporedi kakvi su bili mesecni skupovi pre par godina, a kakvi su danas?
* kakva je bila proslava OTS rodjendana pre par godina (5 ljudi ispod gazele na -15),a kako je proslavljen prethodni rodjendan?
* koliko ljudi sa OTSa se medjusobno druzilo tada, a kakva je situacija sada?
* koliko je bilo registrovanih posetilaca foruma pre par godina, a koliko danas?
* koliko je bilo OTS membera, a koliko danas?
* sta se dobijalo uz clanarinu od 1000 din, a sta se dobija danas?
* koliko je realno vredelo tih 1000 din, a koliko vredi danas?
* da li je neko na svojoj grbaci (vecom clanarinom ili na neki drugi nacin) osetio prelazak sa hostinga od 20eur, na hosting od 120eur?
* da li je neko na svojoj grbaci osetio zakup staze na adi huji (sem nekoliko OTS clanova :respekt: koji su dobrovoljno ucestvovali sa clanovima iz admin/mod tima)
* da ne nabrajam dalje, mogu da navedem 101 razlog po kome ce se videti da OTS ide uzlaznom linijom i da je trenutno organizovaniji i ozbiljniji nego sto je ikada bio

ocigledno se misli da admin/mod mesto nosi sa sobom velike beneficije i da je to nesto fenomenalno

ja sa zadovoljstvom mogu da vam ponudim svoje admin mesto (siguran sam da nisam jedini koji bi ga se odrekao istog trenutka)
neka se javi ko je raspolozen za ovu visoku funkciju, pa da malo zamenimo mesta

_________________
Ni Mile Golja nije vise golja, otkad radi u prodavnici


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 11 Jul 2012 20:18 
OffLine
OTS Osnivač
OTS Osnivač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 16:41
Postovi: 3019
Lokacija: Београд
Ime: Бошко
Opel: Мазда 323 БГ 16v, Корса А СОХЦ Турбо
Garaza: pogledaj
Браво Зућо, увек је најлакше било само кукати и кривити неког :respekt:

_________________
Paja Azdaja je napisao:
Radio sam razne stvari. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 11 Jul 2012 22:16 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2008 21:44
Postovi: 3050
Lokacija: leskovac
Ime: vlada
Opel: renault laguna 1.8 16v initiale
Garaza: pogledaj
malo bezveze prozivati bilo koga,sajt radi (doduse preko I.P adrese ali sta sad)...vecina sa sajta je ionako upoznato sa problemom tako da sajt cini mi se radi ne smanjenim intenzitetom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 11 Jul 2012 22:17 
OffLine
Iskusni Opeldžija

Pridružio se: 24 Jun 2010 19:23
Postovi: 2135
Lokacija: Beograd/Mirijevo
Ime: Mihajlo
Opel: Corsa C GSI
Garaza: pogledaj
Radi sad i normalno

_________________
http://www.corsa-tigra.in.rs/index.php


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 31 Jan 2013 15:42 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009 23:14
Postovi: 8779
Lokacija: Beograd
Ime: Zdravko Daka
Opel: Astra G Turbo/Calibra MV6
Garaza: pogledaj
140 Users active over the last 24 hours: A20DTH, AckoNI, Adam92, Astra_Novi_Sad, Bambalic *, Bane03, Bane66, Bane_KL, Bing [Bot], Bole_SEZ, Borixxx, Cartman, CweLe, DARKO, DRAGANN, Daka, Davor-Dax, Day Walker, DejanZR, DjoleProlece, Dusan018, Esseker, GRiM_86, GSi, Gligoric, Godza, Google Adsense [Bot], Google [Bot], Gordan, GrgoljBlaster, Gruja, Kuki74u, Laza, MacMiki, Macak, Majkan1991, Marcus, Mare, Markius, Marko993, Mickey, Mihajlo_J, Miki22, Milenko83, Nenad VH, Nenad_Vectra, Nezki, OPC VEKTRA, Ognjen86, Opel Vektric, Otacon, Power_Woofer, Puzo81, RSS, SAXO, Speedy, Srdjan93, Stefan Gradiste, SuperMario, Tempo, VStyling, VladanMan, Xander_GTR, Zokigsi, Zoran_zr, aleexis, aleksej015, alexx035, astrafan, bobale, bojan855, bokiilic, boxter, bozza, brianlitree, calibrica, calicd, camersajili, chile, copex, d3us, dejo, demi, dimke92, djzecky, dni, dzimi, dzony, frenki, gaja3, goldy_mkd, haustor, igorpavlovic, ivanfilipovic, kadetkaravan, komsija91, kostaBkosta, kube, kvcali, lemi84, luckygsxr, makarije, mariybrancey, markopo, maxa, mikiopel, milan_stoicic, mirosavljevic, mladja90, mrva, nemanja1995, nenad82, opcar, opelko, pistre, porqueee, sasaGSi, sekitaki, sheki011, shone190, slaven, speedy_ns, srki021, stojkov, stole@, strokan, superboss, tapovac, testdriver, vectra 1.6i, vitez KOJA, vracarac, webboy, yugozakon, zeleni macak, zeljko_zex89, zemudac, zeronenad, zoran75, Константин


Mada realno i ako nam domen ne radi imamo vise poseta nago konkurentski nam klub sa koga sam banovan (sad sam provalio) opet :ludilo: :ludilo: :ludilo:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 02 Feb 2013 20:28 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2008 21:44
Postovi: 3050
Lokacija: leskovac
Ime: vlada
Opel: renault laguna 1.8 16v initiale
Garaza: pogledaj
ti izgleda samo jos na ovom forumu nisi banovan...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 06 Feb 2013 15:00 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009 23:14
Postovi: 8779
Lokacija: Beograd
Ime: Zdravko Daka
Opel: Astra G Turbo/Calibra MV6
Garaza: pogledaj
318 Users active over the last 24 hours: 028km, 1vaN89, 4motion, A20DTH, Abarth-014, Aca_KS, AckoNI, Adam92, Al_coholic, Aleksa25, Andrej, AndrijaPG, Apporcezess, Astra_Novi_Sad, Bambalic *, BanD, Bane03, Bane66, Bing [Bot], Bobby, Boka, Bole_SEZ, Borixxx, Candy Man, Carli32, Cartman, Comi34, Cvorke, CweLe, DARKO, DRAGANN, Daka, DamidZa, Danecuprija, Davor-Dax, Day Walker, Dejan Vectra, DejanZR, DjoleProlece, Dragan G S I, DuLeM, Dux666, EMPHASER, Esseker, Exabot [Bot], GRiM_86, GSi, Gagi87, GileKV, Gligoric, Godza, Google Adsense [Bot], Google [Bot], Goran_m_pg, Gordan, GrgoljBlaster, Harli_team, JoeBubba, JohnSmith, Kantisha, KinG, Lemmy, Little Dragon, MDresha, MSN [Bot], MacMiki, MadMaxIV, Majkan, Majkan1991, MantaFan, Mantaman, Maran, Marcus, Mare, Marere, Markan, Markius, Marko993, MarkoFaca, Mickey, Mihajlo_J, Miki22, Milenko83, Millan, Miloš74, MiskoBgd, NemanjaM3, Nenad VH, Nenad_Jojic, Nenad_Vectra, Nex999, Nezki, NidzaNS, Night Rider, Nikola'93, OPC VEKTRA, Ognjen86, Omega 2.5 mv6, Opel Vektric, Otacon, Paja Azdaja, Perkele, Puzo81, RSS, Runi GTC, SAXO, SheriffKG, Shiki, Shiratori, Sinisa92, SloW89, Speedy, Stefan Gradiste, StefanStefan, Street_Cars_Tuning, Tempo, Terzic92, Toni, Uca, VStyling, Vectra, Vectra B Red Devil, Vectra DTI, Xander_GTR, YUgisa, Z18XE, ZUJA, Zoran_zr, Zule, aassttrraa, acasurcin, akizodijak, aleexis, alenatore, alex1974, alexa05, alexx035, anoksa81, astrapk, bbbbbb, beowolf, berane81, bigiiii91, bobale, bobibk, bokiokk, borinja, boris77, bozza, calibrica, calicd, camersajili, carbon, chile, civid, copex, d3us, daco, dadevanja, dalibor brisk, daner, danevasic, dariusGTC, darkocar, darkokg1, davujove, dejo, dejoflojd, dekiopel, demi, dimke92, djnesho, djoker, djzecky, dni, dolovac, dragan.simic, dulemar, dulestel, dunx, dusan, dzik, dzimi, dzoni ots, dzony, frenki, gaja3, gentri69, goldy_mkd, goxy101, grujanic87, guliver, hapla, haustor, igor_harris, igorman, igorpavlovic, iguman, ikac, iluvatar88, iq287, ivanfilipovic, jazz, jerome, kadetkaravan, kadjo, karingo, kazablanka, kazoocide, keza, kostaBkosta, kube, kvcali, laki882, laki91, laki_81, laraisara, lemi84, limanac91, ljubacomet, loki, m@c|-|oR, majlo, makarije, malesn, mare267, marianvv, marko1987, markopo, maticsbb, maxa, medenicam, medo_kv, mercedes benz 124, mica, mikiopel, milan_stoicic, milanracing, milos13, milos_84, mirosavljevic, mitke, mix, mladennn, mracni, nervozni, nesandic, nesazmaj, nešaomega, nina996 -PIRKE, noise024, opelko, pashutin, pasic, pboskovicyu, peradetlic, peram, peroue, pirke auspuh, pistre, pop, porqueee, racn11, radonjeski, rele, rori, sarajlija, sasa1967, sasaGSi, savosi, sheki011, shone190, shurda, skidahi, slaven, sm.klajn, snowman, speedy_ns, spididjura, sreto, srki021, stena85, stepav, stevka67, stiw47, stojkov, stole@, strokan, superboss, tapovac, tempesta73, testdriver, tosa, trapavko, trisha, vectra 1.6i, velja979, veljokv, vitez KOJA, vracarac, webboy, wucinac, yosh, yugozakon, zbogom_pameti, zdravkoco, zdravzi07, zeleni macak, zeleni82, zeljko_zex89, zemudac, zeronenad, zipomanijan, zokac, zoran75, zux, Боске, Филип_018

Activity over the last 24 hours

New Posts 153 • New Topics 18 • New users 9


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Statistika na novom hostingu
PostPoslato: 27 Jun 2013 04:38 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2010 15:30
Postovi: 5603
Lokacija: Beograd
Ime: Dejan
Opel: nemam, Laguna 3
Garaza: pogledaj
Citiraj:
Trenutno ima 7 korisnika OnLine :: 3 registrovanih, 0 skrivenih i 4 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 110 dana 23 Feb 2013 21:09

Registrovanih korisnika: Bing [Bot], Google [Bot], d3us


Bing [Bot], Google [Bot], d3us [Bo... A ne, cek, to sam ja.

_________________
S poštovanjem,
d3us
------------------------------------------
De gustibus non est disputandum.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 190 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs