Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 22:33

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 102 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 09 Dec 2016 11:36 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2016 17:14
Postovi: 31
Lokacija: Užice
Ime: Milovan
Opel: Astra H 2.0T Sport Cosmo
U mom postu "ima logike" se odnosi na tvoj post...
Samog sebe demantuješ.. :D :D :D

Ono što sam hteo da kažem je da trenutno ne postoji nijedan sa tim motorom kao orijentir...to je činjenica...Sve ostalo je diskutabilno :wink:
Voleo bih da ih ima bar nekoliko na oglasima pa da kažemo ok od-do je cena.. Ovako na forumu se normalno razumete i nikad ne bi dali automobil od 5k za 3k ali neko ko ne koristi forume a nije ga platio 5k možda je uporedio sa drugim oglasima koji nisu za poređenje... Pa stavio ne odg. cenu... Istina mala je verovatnoća... Ali ne bi bilo ništa čudno.. X oglasa startuje sa smešnom cenom i brzo nestanu sa oglasa...
I još nešto... Onaj koji hoće da kupi auto sa 170+ ks neće se zaleteti na Signuma ukoliko hoće samo brz auto, jer uglavnom takve automobile vozi mlađa populacija, čast izuzecima.. Što znači da će pre uzeti i bertonku i astru ili bilo koji drugi kupe.. Sigurno neće gledati polu karavana :ludilo:
Sa druge strane Signum je vema specifičan tako da pored toga što ih nema mnogo vrlo je težak za prodaju što će potvrditi svaki vlasnik istog... Sve ovo samo može da dovede do spuštanja cene istog zbog brže prodaje automobila.. E sad može i da stoji do sledeće godine na 5k i da se teši da mu toliko vredi.. :ludilo1:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 09 Dec 2016 13:05 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2010 20:27
Postovi: 1967
Lokacija: Zemun
Ime: Vilim
Opel: Astra Bertone 2.0t
Ovo su jedine dve astre za koje znam da su full ocuvane i pazene.

http://www.polovniautomobili.com/putnic ... tone-turbo

http://www.polovniautomobili.com/putnic ... ra-g-turbo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 09 Dec 2016 18:27 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Cenu diktira ponuda i potraznja. Kod nas je situacija realno takva da 9 od 10 vlasnika turbo automobila sa njim prelazi 300-500km mesecno, idu na posao busom, bleje po kaficima u koji mogu peske itd, ali bitno je da imaju turbo :)

Npr, cena 1000km u Beogradu sa Bertonkom Z20LET je 21+k dinara, 2000km 40+k dinara.

Onaj ko ima tu lovu lepo ce da ode kupi nov auto i placa ratu 25 000din a vozi se za 15k din 2000km.

Srbija je jedina zemlja u kojoj ljudi sa platama 30-40k uzmu i kupe Turbo auto :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 09 Dec 2016 19:04 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2010 20:27
Postovi: 1967
Lokacija: Zemun
Ime: Vilim
Opel: Astra Bertone 2.0t
@MiskoBgd znam bolje od tebe koliko trosi z20let vozio sam ga 7god i nisam jajario nikada, vozio sam svaki dan. Astra po gradu (ne kombinovano) trosi max 12-13lit, dakle ako trosi 13 racunica na 1000km bi bila 18.000din. Moj limit je bio 15k za gorivo mesecno i bilo mi je ok, isao sam svuda, nikad gsp-om i sl. Seat 1,9tdi trosi 8lit po gradu dakle na 1000km pojede 14,500din. Z20let vuce da ga razvlacis i gazis i uzivas u tome, a u mrtvoj dizelcini nisam dao preko 2500obrtaja do sada i nemam zelju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 09 Dec 2016 21:56 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2016 17:14
Postovi: 31
Lokacija: Užice
Ime: Milovan
Opel: Astra H 2.0T Sport Cosmo
MiskoBgd je napisao:
Cenu diktira ponuda i potraznja. Kod nas je situacija realno takva da 9 od 10 vlasnika turbo automobila sa njim prelazi 300-500km mesecno, idu na posao busom, bleje po kaficima u koji mogu peske itd, ali bitno je da imaju turbo :)

Npr, cena 1000km u Beogradu sa Bertonkom Z20LET je 21+k dinara, 2000km 40+k dinara.

Onaj ko ima tu lovu lepo ce da ode kupi nov auto i placa ratu 25 000din a vozi se za 15k din 2000km.

Srbija je jedina zemlja u kojoj ljudi sa platama 30-40k uzmu i kupe Turbo auto :)


Mi smo jedina zemlja gde je nov auto star 12 godina.. :ludilo2: :ludilo2: :ludilo2:
To je još samo jedna od hiljade i hiljade rečenica koje tako počinju.. toliko je uobičajno da više ništa nije ni čudno.
Probajte da ukucate u ''google''.. ceo dan treba da bi se iščitalo po čemu smo sve specifični... :D
Većina shvata to u negativnom kontekstu.. ja to razumem samo tako, da nismo glupi kao ameri npr. već imamo inteligenciju, pa možemo da se snađemo u svakoj prilici... :postovanje:

A drago mi je što sam upao u 10% vlasnika turbo benzinca :ludilo: :ludilo: ... jes da sam sa kilometražom sličan, od 700 do 1500...2000... ali ni do prvog komšije ne idem peške... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 10 Dec 2016 01:58 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
@Otacon ti si je jos i vozio :)
Nesto ti ne valja ta racunica za dizel, ja sipam za malo manje od 7 i vozim se 780km, znaci kod tebe je to mozda 9, ali ne vidim preko 11-12 za 1000km nikako.

Inace taj TDI uopste ne ide lose.

Vozio sam Astru do onog trenutka dok sam mesecno prelazio 500-700km svojim autom posle sam batalio jer mi se stvarno ne daje 30 - 40 000 za gorivo mesecno.

Niti volim dizel, niti mi se svidja kako 1.6HDI ide, a niti kako zvuci ali radi posao :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 10 Dec 2016 02:18 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Avg 2016 23:37
Postovi: 222
Lokacija: Bela Palanka
Ime: Aleksa
Opel: Astra Bertone Z20LET
Al je ova tema otisla u off...
Mesecno prelazim s astrom 600-800km sipam I ne mislim,
I s vektrom jos 2000-2500km (na lpg) I idalje se uklapam a nemam neka 100k dinara platu, ni priblizno, mozda bi bilo sedamdesetak da nemam 24k din za ratu za kred, ali imam dopunski posao, tako da drugari, od kukanja nema nista, ja sam sebi zacrtao da vozim bertone turbo, I vozim, I ako prodam vektru vozicu samo nju, I koliko god da iziskuje radicu samo vise I necu da se zalim, jednom recju merak nema cenu... I ajde da vratimo decku temu I da mu pomognemo da sebi izabere pravi autic...
Idalje ti preporucijem Xanderov bivsi autic :)

_________________
No Turbo No Fun... Just Opel And No Problem :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2016 10:20 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2016 17:14
Postovi: 31
Lokacija: Užice
Ime: Milovan
Opel: Astra H 2.0T Sport Cosmo
Hvala ti Zmajčino :D
Sviđa mi se kako razmišljaš..

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 10 Dec 2016 19:20 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9366
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
Zmaj20LET je napisao:
Al je ova tema otisla u off...
Mesecno prelazim s astrom 600-800km sipam I ne mislim,
I s vektrom jos 2000-2500km (na lpg) I idalje se uklapam a nemam neka 100k dinara platu, ni priblizno, mozda bi bilo sedamdesetak da nemam 24k din za ratu za kred, ali imam dopunski posao, tako da drugari, od kukanja nema nista, ja sam sebi zacrtao da vozim bertone turbo, I vozim, I ako prodam vektru vozicu samo nju, I koliko god da iziskuje radicu samo vise I necu da se zalim, jednom recju merak nema cenu... I ajde da vratimo decku temu I da mu pomognemo da sebi izabere pravi autic...
Idalje ti preporucijem Xanderov bivsi autic :)



a sto mu preporucujes auto o kom nemas pojma?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 11 Dec 2016 03:26 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Avg 2016 23:37
Postovi: 222
Lokacija: Bela Palanka
Ime: Aleksa
Opel: Astra Bertone Z20LET
Zasto, zato sto prvo niko odavde nije iskomentarisao bilo sta lose, zato sto sam opis na oglasu procitao od prvog do zadnjeg slova nekoliko puta I to je manje vise sve sto bi ja stavio u moju, izuzev plina, pa cak da je fabricki nebi uzeo auto ili bi iso istog momenta napolje kad auto dodje u moje ruke... Nemoj pogresno da shvatis, auto znam samo sa oglasa I tu I tamo nesto malo s foruma, ali da sad kupujem astru bertone nju bih pazario razmisljanja bez I skinuo bih joj plin... A I kad je vec sve zamenjeno I odradjeno I ako ima racune I garancije za sve sto pise ( a prodavac navodi da ima), manja je sansa da postoje gremlini koji ce praviti probleme... Pozz :)

_________________
No Turbo No Fun... Just Opel And No Problem :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 11 Dec 2016 18:19 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 01 Dec 2016 21:51
Postovi: 27
Lokacija: Nova Pazova
Ime: mladen
Opel: zafira 1.8 16V
Simke poslušaj staru "budalu", to jest mene. Svaka zujalica koja nije nova je jako skup sport, retko kad ne bude tako, uglavnom to sve košta. Postoji jedna stara izreka "prvi i drugi vlasnik se voze, treći popravlja". Vozim Peugeot 405 Mi16 nekoliko godina i veruj mi da je to projekat bez kraja. Ostali vozači 405-ica se voze bez problema, nadam se da razumeš šta hoću reći. Baš iz tog razloga sam uzeo Zafiru, zbog pouzdanosti i što mogu u svakom trenu sesti u nju i na put oko sveta.
Znači, ako nemaš pare za mnogo mlad auto, gledaj da bude neki koji nije kupljen za jurcanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2016 19:40 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2016 17:14
Postovi: 31
Lokacija: Užice
Ime: Milovan
Opel: Astra H 2.0T Sport Cosmo
Ne znam ljudi... Gledao sam par automobila ovde kod mene u ZL okrugu ali stvarno su oskudni u svakom smislu.. Kroz 7 dana ću za BG pa će mo da vidimo je li šta bolja situacija tamo.. Mada iskreno sumnjam... :-/
Sve više verujem da ću iz Švice doterati neku Astru H ima par komada koji su drugari pogledali.. Stvarno su u top stanju i od prvog vlasnika.. Možda čak puknem 4k za neku H kupe.. Prelepe su mi..
Jeste da će me na kraju izaći nešto malo manje para nego ovde ali opet bar znam da je km prava i da je automobil održavan u zvaničnom servisu..

@Đomla
Druže sve ja tebe razumem ali mene trenutno isto košta moj automobil...
Kada sve saberem i podvučem ispadne mi isto sa finansijske strane, a u te troškove ne ulazi to što kod benzinskog motora za 10kvarova odem 10 puta kod majstora a sa dizelom za 10 kvarova idem 20 puta.. I to je bez preterivanja.. Stalno nešto dokazujemo šta li je.. Pa porpavljamo opet isto za par dana i tako..
A i ta Zafira.. Ne znam koji je tvoj motor.. U dizel varijanti je hvale ali zato sam čuo da benzinci troše mnogo...
Ovde smo konstantovali da će Signum da posrče od 13-15L plina normalne vožnje a imam 3 svedoka kojima Zafira isto toliko troši..
Ako treba da biram između ta dva auta neće mi biti teško da odaberem... :D


Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Sta kupiti :D
PostPoslato: 13 Dec 2016 20:37 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 20 Okt 2012 17:27
Postovi: 151
Lokacija: Sremska Mitrovica
Ime: Boban Novakovic
Opel: Astra J 1.6 A16XER
simke_gt je napisao:
Jeste da će me na kraju izaći nešto malo manje para nego ovde ali opet bar znam da je km prava i da je automobil održavan u zvaničnom servisu...



Verovatno si mislio nesto malo vise para nego u Svajcarskoj. Ja sam pre nego sto sam kupio svoju Astru H gledao brdo oglasa tamo i ujak koji tamo zivi je isao da vidi par komada, i zakljucak je da sve sto valja tamo definitivno i kosta dosta, nisu Svajcarci naivni uopste.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2016 23:24 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2016 17:14
Postovi: 31
Lokacija: Užice
Ime: Milovan
Opel: Astra H 2.0T Sport Cosmo
Nisu zato što su kod njih automobili u startu dosta skuplji... Za proizvodnju automobila se koriste dosta kvalitetniji materijali pa je kvalitet na mnogo višem nivou.. Inače nemam tamo rodbinu već rođakova tetka tamo živi...
A cene su uvek duskutabilne.. Ima dosta faktora koji utiču na cenu automobila samo je kod njih drugačija problematika... Ne mpgu sada da objašnjavam, jer ni ja nisam do skoro znao ali u principu astra H kod nas TOP stanje prvi vlasnik i u Švici TOP stanje i prvi vlasnik je neverovatna razlika..
Znači čuo sam za par trikova kako da mi neka od tih astri H ispadnu nešto manje nego ovde...
Opet to mi je rezervna opcija..

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 14 Dec 2016 01:40 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Druze sve sto si napisao u ovoj temi je bez ljutnje perpetuum mobile.

Ja sam krace trazio stan nego ti auto :D

Pre skoro jedno 5 godina dodjem ti ja ovde da pronadjem Bertonku 1.8 sa urednom servisnom istorijom, dobrim gumama, felnama 17 itd za 4500e, a na oglasima sve 2.0T za po 3500-4500e i par nekih 1.8 kanti koje su bile mozda po 4.

Znas sta sam dobio? Ovo https://youtube.com/watch?v=1a0oSyrwhXA

A ti si dosao i trazis auto za 30% manje nego sto su na oglasima :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Dec 2016 08:47 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2016 17:14
Postovi: 31
Lokacija: Užice
Ime: Milovan
Opel: Astra H 2.0T Sport Cosmo
100 ljudi 100 ćudi.. Već napisah u nekom od postova da nemam ja šta da se ljutim... :D
Svako može da iznese svoje mišljenje.. Da li se to nekom sviđa ili ne je potpuno nebitno..
Ako sam napisao nešto što ne sme neko od administratora će obrisati...

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 16 Dec 2016 02:59 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2015 04:33
Postovi: 137
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Stefan
Opel: Opel Vectra C 1.8
Garaza: pogledaj
Ljudi a što se tiče dizela...Konkretno Astra H...Da li uzeti 1.9cdti 101hp, 1.9cdti 120hp, 1,9cdti 150hp ili 1.7cdti 101hp ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 16 Dec 2016 10:16 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
1.9 ti je u stvari JTD iz Fiata. Pouzdan, zahvalan i solidno jeftin za odrzavanje (koliko jedan dizel to moze biti).

Izbor verzije je na tebi. Tj sta ti je bitnije izmedju potrosnje i performansi. 101 i 120 trose prilicno malo, idu ok i nemaju mnogo skupih delova.

150 ti je druga prica. Ide vrhunski za jednog dizela ali hoce da potrosi. Meni je prosecna 8.2 po gradu. Tu je naravno i skuplje odrzavanje: usisna grana 250e (100e cepovanje) koja je kod vecine polovnjaka na izdisaju, prednje glavcine koje su oko 200e komad itd. Jbg, hoces da hebes, moras da platis. :)

Po meni je 120ica idealan kompromis za neku porodicnu varijantu.

Al ima i nas pomalo bolesnih. :)

To ti je ukratko. Sedi, probaj, pa vidi sta ti vise odgovara.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 17 Dec 2016 02:35 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2015 04:33
Postovi: 137
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Stefan
Opel: Opel Vectra C 1.8
Garaza: pogledaj
Znam da je to Fijatov motor"JTD".. :) Nacuo sam da je 120hp najbolji...A ne znam kakav je onaj Isuzu 1.7Cdti ? Nisam nikada imao dizela,ne zato sto nisam hteo nego sticajem okolnosti :D A i volim performanse,pa sam zato uvek vozio nesto sto guta benzin... :mig: A ne dosanjan san je neki MV6 :forever:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 03 Jan 2017 03:02 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 02 Sep 2014 12:58
Postovi: 239
Lokacija: Srbija, Petrovac
Ime: Srle
Opel: Astra H hečbek 1.7 CDTI (80 ks), Astra G karavan 1.7 CDTI (80 ks)
Fanstele je napisao:
Znam da je to Fijatov motor"JTD".. :) Nacuo sam da je 120hp najbolji...A ne znam kakav je onaj Isuzu 1.7Cdti ? Nisam nikada imao dizela,ne zato sto nisam hteo nego sticajem okolnosti :D A i volim performanse,pa sam zato uvek vozio nesto sto guta benzin... :mig: A ne dosanjan san je neki MV6 :forever:


Ako si navikao da imaš snage, onda 1.7 CDTI ti neće odgovarati nikako. Ti motori jesu stvarno pouzdani, puno prelaze i malo troše, ali to je motor više za "penzose", nema pritiskanja i gaženja, sve polako i lagano. To je ok porodični auto da se opušteno prevezeš sa familijom od tačke A do tačke B, ali ništa više od toga. Ova sa JTD od 120 hp je po meni mnogo uravnoteženija što se tiče performansi i pouzdanosti, rekao bih "prava mera" za skoro sve stilove vožnje. Ja imam Astru H 1.7 CDTI, a vozio sam taj motor i ranije. Za moje potrebe sada je OK, malo sam se ispucao sa oštrijim vožnjama i preticanjima, ali ranije mi nije bilo dovoljno. Nije velika razlika u HP ali je razlika u vožnji ogromna, drugačije radi taj JTD od CDTI.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 03 Jan 2017 21:51 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 01 Dec 2016 21:51
Postovi: 27
Lokacija: Nova Pazova
Ime: mladen
Opel: zafira 1.8 16V
simke_gt je napisao:

@Đomla
Druže sve ja tebe razumem ali mene trenutno isto košta moj automobil...
Kada sve saberem i podvučem ispadne mi isto sa finansijske strane, a u te troškove ne ulazi to što kod benzinskog motora za 10kvarova odem 10 puta kod majstora a sa dizelom za 10 kvarova idem 20 puta.. I to je bez preterivanja.. Stalno nešto dokazujemo šta li je.. Pa porpavljamo opet isto za par dana i tako..
A i ta Zafira.. Ne znam koji je tvoj motor.. U dizel varijanti je hvale ali zato sam čuo da benzinci troše mnogo...
Ovde smo konstantovali da će Signum da posrče od 13-15L plina normalne vožnje a imam 3 svedoka kojima Zafira isto toliko troši..
Ako treba da biram između ta dva auta neće mi biti teško da odaberem... :D


Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

Što se tiče prvog dela, menjaj majstora.
Što se tiče drugog dela citiranog posta, kod mene je 1.8 125ks benzin+plin, pa se vozim za relativno malo para.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Feb 2017 05:44 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2016 17:14
Postovi: 31
Lokacija: Užice
Ime: Milovan
Opel: Astra H 2.0T Sport Cosmo
@đomla
Ee ja sam se tek sad vratio na forum...
Sve vreme sam pratio oglase ali nisam našao nešto odgovarajuće...

Nego zna li neko nešto više o ovoj Astri H
Znam samo da jer skoro 3 meseca na oglasima...

https://www.polovniautomobili.com/putni ... h-20-turbo

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 16 Feb 2017 10:21 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Za 3000e ne moze da ne valja :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Feb 2017 11:00 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2016 17:14
Postovi: 31
Lokacija: Užice
Ime: Milovan
Opel: Astra H 2.0T Sport Cosmo
Dobro, to smo ustanovili.. :D :D :D
Je l' išao neko da ga gleda... ?

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta kupiti :D
PostPoslato: 17 Feb 2017 17:50 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 01 Dec 2016 21:51
Postovi: 27
Lokacija: Nova Pazova
Ime: mladen
Opel: zafira 1.8 16V
Ja čim vidm NI table a auto na Karaburmi dve stvari mi padaju na pamet, ili ga je nekko kupio pa se opekao i rešava ga se na vreme, ili je u pitanju preprodavac koji ništa o kolima ne zna.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 102 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs