Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 27 Apr 2024 20:42

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Dec 2013 00:07 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008 16:53
Postovi: 106
Lokacija: Pancevo
Ime: Zlatko
Opel: vectra A 2.0 16v
pozdrav svima!

da li neko mozda zna nesto o ovoj vectri iz Cacka?

http://www.polovniautomobili.com/oglas4 ... ts_150_ks/

kako vam se cini ovaj primerak?....da li primecujete neku manu,nedostatak itd?

sta znaci ona lampica sa autom i kljucem na slici kod obrtomera?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Dec 2013 00:19 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2009 18:01
Postovi: 1528
Lokacija: Nemacka
Ime: Dragan
Opel: Astra Cabrio
Garaza: pogledaj
Moj radnji kolega ima istu tako
Al ti mogu reci da jer njegova 210 tkm orginal a da nisu tako losa sedista kao kod ove


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Dec 2013 00:43 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Okt 2012 16:39
Postovi: 347
Lokacija: Boljevac
Ime: Ivan
Opel: Bertone 1.8 16v
Garaza: pogledaj
Izvolte druze
viewtopic.php?f=24&t=27654


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Dec 2013 00:54 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011 14:08
Postovi: 2848
Lokacija: Novi Sad/Prijepolje
Ime: Slobodan
Opel: Corsa B X10XE, Alfa 147 1.9JTD, VW Buba 1200J.
Garaza: pogledaj
Dimke zahebo si se :ludilo: , to je Marereova 1.8.

_________________
http://www.corsa-tigra.in.rs


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Dec 2013 01:21 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008 16:53
Postovi: 106
Lokacija: Pancevo
Ime: Zlatko
Opel: vectra A 2.0 16v
dimke92 je napisao:


Hvala,ali mene zanima samo onakav dizel 1.9 sa 150 ks.....

Onaj benzinac 1.8 je super u astri,pa i vectri B,ali u tako gabaritnom i teskom autu kakva je vectra C,suvise je trom i spor za moj ukus.....a dosta benzina trosi za tako skromne perfirmanse koje daje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Dec 2013 01:30 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Okt 2012 16:39
Postovi: 347
Lokacija: Boljevac
Ime: Ivan
Opel: Bertone 1.8 16v
Garaza: pogledaj
Puzo81 je napisao:
Dimke zahebo si se :ludilo: , to je Marereova 1.8.

Sto sam se zajebo, preporuciao sam mu auto.. nije reko da li hoce dizela ili benzinca...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Dec 2013 16:09 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008 16:53
Postovi: 106
Lokacija: Pancevo
Ime: Zlatko
Opel: vectra A 2.0 16v
Ok,ako neko zna neki drugi OK primerak vectre GTS 1.9cdti sa 150ks neka predlozi..:)

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 19 Jan 2014 19:23 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008 16:53
Postovi: 106
Lokacija: Pancevo
Ime: Zlatko
Opel: vectra A 2.0 16v
au,pa da li je moguce da na opel forumu niko nezna ni za jednu OK opel vectru C 1.9 cdti koja se prodaje?..zar su te vectre tako retki automobili?..:)

da li neko zna nesto o ovoj,i kako vam se cini?

http://www.polovniautomobili.com/oglas4 ... _c_19cdti/

meni deluje fantasticno,ali joj je i cena "fantasticna",pa to onda obesmisljava taj auto...za te pare,po meni,mnogo bolja kupovina je honda accord 2006-2007 god.....mozda i neki audi a4 tog godista.....a ni mecke i bmw-ei nisu daleko....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 19 Jan 2014 19:32 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Dec 2009 23:55
Postovi: 137
Lokacija: Zrenjanin
Ime: Dusko
Opel: Astra J Sports Tourer
Pa sto onda kupujes vektru ako su svi navedeni bolja kupovina? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 19 Jan 2014 19:37 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2013 20:32
Postovi: 228
Lokacija: beograd
Ime: sinisa
Opel: GTS, EVO500, GSI
Ovo nije GTS. A za 8500 imas Insignije , tako da...

_________________
2.2 2.5 4.0


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 19 Jan 2014 19:48 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008 16:53
Postovi: 106
Lokacija: Pancevo
Ime: Zlatko
Opel: vectra A 2.0 16v
duskortv je napisao:
Pa sto onda kupujes vektru ako su svi navedeni bolja kupovina? :)


pa za 7500-8000 eura suludo je kupiti opel vectru pored honde accord.....

nego,taj primerak opel vectre mi se izuzetno dopao,na osnovu slika i opisa koji je prodavac postavio,ali kada sam video cenu,poceo sam glasno da razmisljam i shvatio da je auto besmislen iz navedenog razloga....:)

tj ja mislim da bi bilo OK dati za vectru C 2004-2007 god nekih 4000 - max 6500 eura..(naravno da je auto u OK stanju i da nema 300000 km predjenih)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 19 Jan 2014 19:55 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008 16:53
Postovi: 106
Lokacija: Pancevo
Ime: Zlatko
Opel: vectra A 2.0 16v
Sinisa G. je napisao:
Ovo nije GTS. A za 8500 imas Insignije , tako da...


uh,pa retko sam vidjao insignije za 8500 eura(mozda neke sluzbene automobile sa spomenutih 300000 km predjenih).....obicno se krecu cene 9-12000 eura...a opet,iako je Insignija OK auto,za te pare nema sta da trazi pored najnovije honde accord(jednog od najpouzdanijih automobila na svetu)

a ona plava vectra C,znam da nije deklarisana kao GTC,tj to nigde ne pise,ali vidim da ima dupli izduv kao GTC model,vidim da ima polu kozna sedista kao GTC model,ima neki mali spojlercic koje nisam vidjao kod obicnih vectri C......mada vidim da je i limuzina,a ne model sa petoro vrata kakve su obicno GTC..

deluje kao neka GTC limuzina,i sto je najvaznije ima taj hvaljeni fiatov 1.9 cdti motor sa 150ks....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 19 Jan 2014 20:05 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
maxx je napisao:
au,pa da li je moguce da na opel forumu niko nezna ni za jednu OK opel vectru C 1.9 cdti koja se prodaje?..zar su te vectre tako retki automobili?..:)

da li neko zna nesto o ovoj,i kako vam se cini?

http://www.polovniautomobili.com/oglas4 ... _c_19cdti/

meni deluje fantasticno,ali joj je i cena "fantasticna",pa to onda obesmisljava taj auto...za te pare,po meni,mnogo bolja kupovina je honda accord 2006-2007 god.....mozda i neki audi a4 tog godista.....a ni mecke i bmw-ei nisu daleko....


Evo ti info iz prve ruke. Ovu Vectru prodaje moj kolega, kupljena je kod nas, znaci nije uvoz, kilometraza je prava, oprema je kao sto pise, na autu su menjani svi delovi koji su mana na tom motoru, znaci, zamajac i set kvacila, usisna grana i egr ventil. Svi delovi su ORIGINALNI, znaci nije stavljeno kvacilo LUk ili slicno njesra. Inace on juri da pazari Insigniu ali se dvoumi dal uopste da prodaje tu Vectru jer je svestan da mora dobro da doplati da bi kupio Insigniu u istom stanju i sa slicnom opremom.
Sto se tice Insignia za 8500, ne bih da komentarisem, jer su te cene na Sabackim placevima, i nijedna nije s pravom kilometrazom, kad cete se vec jednom nauciti da preko nema Insignie za 8500 da je presla ispod 250000 :banghead:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 19 Jan 2014 20:10 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008 16:53
Postovi: 106
Lokacija: Pancevo
Ime: Zlatko
Opel: vectra A 2.0 16v
pa to i ja kazem za insigniju od 8500 eura...

evo dve najeftinije koje sam trenutno nasao na polovnim automobilima,a rekao bih da ni jedna nema manje od 250000 predjenih...

http://www.polovniautomobili.com/oglas4 ... ia_20cdti/

http://www.polovniautomobili.com/oglas4 ... ci_akcija/

a sto se tice one plave vectre C,hvala puno testdriveru na informacijama...mozda cu pogledati auto,pa ako je sve zaista tako OK,i vredi razmisliti,ali zavisi koliko bi prodavac bio raspolozen da spusti cenu.....jer ako mu npr zadnja cena npr bude 7500 eura,to po meni(moje misljenje) nema nikakvog smisla pored ovakvih masina...

http://www.polovniautomobili.com/oglas4 ... _20_ivtec/

http://www.polovniautomobili.com/oglas3 ... _20_sport/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 19 Jan 2014 20:15 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Spustice je svakako ali koliko, to neka ti on kaze. Svakako ocekuj realnu cenu koliko taj auto vredi. Al barem kupujes proveren auto u koji nemas ulaganja od jedno 1000 evra u startu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Vectra C GTS
PostPoslato: 19 Jan 2014 21:33 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 08 Jun 2009 19:03
Postovi: 1111
Lokacija: Beograd - Cerak
Ime: Igor
Opel: NOW Insignia - ex Corsa A - D, Astra F, Astra G, Vectra C, Zafira B x2, Zafira C
Garaza: pogledaj
Ja sam kupio tako Vectru 2007 hecbek jer sam samo to i trazio, gledao sve, obilazio, cene abnormalne...
Naletim na jednu, odem na pregled, Godza mi sve izdiktira i ja coveku lepo kazem : toliko mogu da ti dam i to je to... Covek pristane, imao sam para za servis i dodatna ulaganja, registraciju i sta ti ja znam, i opet sam zavrsio na trzisnoj ceni auta ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 19 Jan 2014 22:17 
OffLine
OTS mechanic team
OTS mechanic team
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Feb 2009 21:52
Postovi: 3980
Lokacija: Beograd-Zvezdara
Ime: Goran
Opel: Vectra 2.2 16v GTS Insignia sport tourer 20cdti
Garaza: pogledaj
testdriver je napisao:
Svakako ocekuj realnu cenu koliko taj auto vredi. Al barem kupujes proveren auto u koji nemas ulaganja od jedno 1000 evra u startu



Slazem se sa Perom, ne moze dobar auto sa korektnom kilometrazom, redovnim odrzavanjem i u koji nema ulagaja da se pazari za male pare :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 19 Jan 2014 22:54 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008 16:53
Postovi: 106
Lokacija: Pancevo
Ime: Zlatko
Opel: vectra A 2.0 16v
pa ok,uvek bilo i bice...

ali mislim da veliku ulogu u odredjivanju cene auta igraju i specificnosti trzista na kojem se auto prodaje....npr,svima nam je poznato da na ovom nasem srpskom trzistu pol. automobila (kao i u drugim stvarima) vlada ogromna besparica i opsti nedostatak novca i pad prodaje polovih i novih automobila...

i onda se u praksi desava da prodavac prodaje dobar auto (npr dobro ocuvanu i odrzavanu vectru C 2007 god god za 7500-8000 eura),ali ne uspeva auto da proda mesecima,ne zato sto auto nije dobar ili zato sto ne vredi,nego zato sto nema ko (ili nece) da mu da toliko para....posto se ovde NAJCESCE kupuju stariji polovni automobili za 2000-4000 eura max,a oni koji imaju para kupuju NOVE automobile,npr novu Insigniju...pa prodavac bude suocen sa dilemom da mu auto stoji u oglasima jos ko zna koliko sa tendencijom da ga nikada ne proda,ili da spusta cenu...

izvinjavam se na offtopicu,ali eto malo mog nekog razmisljanja i filozofiranja o cenama polovnjaka...:)

e da,a postoji ona zapadna "racunica" koja glasi otprilike "cim prvi put upalis novi auto i izvezes iz auto salona on gubi oko 20% vrednosti pocetne cene....a onda svake naredne godine cena mu pada za 10%".....sad,sigrno se to bas tako ne primenjuje u praksi,ali bar okvirno nekako...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Jan 2014 11:18 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008 16:53
Postovi: 106
Lokacija: Pancevo
Ime: Zlatko
Opel: vectra A 2.0 16v
a kako vam se cini ovaj auto?

http://www.polovniautomobili.com/oglas4 ... _vectra_c/

nije GTS,mada nije ni dizel sa 150 ks,ali je zato onaj jaci benzinac od 140 ks,i sto je najvaznije dosta mlad auto (2008 god) sa (NAVODNO) malom kilometrazom i za (relativno) malo para...

po meni,ovo je sasvim OK cena za opela(doduse nesto i niza od ocekivane i cena ostalih vectri C tog godista) ali bar ne bih bio u situaciji da dam 7500 eura za vectru C i posle da se ziv pojedem sto za te pare nisam kupio hondu...

inace,po onim slikama deluje (mozda gresim) da je od napred,kod desnog fara bilo neko cukanje....ako je nesto manje u pitanju,nije strasno....

sve u svemu,kako se vama cini auto?....da li neko primecuje neku manu i slicno?

hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Jan 2014 12:02 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Ovako deluje ok, cena je vise nego povoljna s obzirom na kilometrazu i godiste, ako je sve tako kao sto pise. Taj branik tako zeva na 80% Opela, ne znaci da je bilo neko vece cukanje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Jan 2014 12:37 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 17 Jan 2011 01:31
Postovi: 227
Lokacija: Pancevo
Ime: Sveta
Opel: Vectra B
@maxx

Ako ti nesto znaci, u novom broju Revije SAT u rubrici "Polovnjaci" su na testu imali Vectru C 2008. 1.9 CDTI, pa mozes da vidis njihova zapazanja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Jan 2014 12:52 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008 16:53
Postovi: 106
Lokacija: Pancevo
Ime: Zlatko
Opel: vectra A 2.0 16v
hvala puno testdriveru i SVETI na misljenjima i savetima....:)

nego,jos jedno pitanje (mozda ne spada u ovu temu,ali da ne otvaram novu i slicno),ako idem da vidim onu sivu Vectru (koja je od mene dosta daleko,tj iz Nisa) da li moze neko da preporuci neki OK opelov servis u Nisu gde bi pregledali auto pre kupovine?

valjda sam samo jednom u zivotu bio u Nisu (davno) pa nemam pojma koji su tamo OK opelovi servisi.....nesto mi se cini da bi kod te vectre trebalo brzo reagovati,jer zbog povoljne cene moze brzo da ode....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Jan 2014 13:26 
OffLine
2nd Gear

Pridružio se: 21 Jun 2012 21:25
Postovi: 101
Lokacija: Niš
Ime: Milos
Opel: Vectra b 1.8
Ja sam iz Nisa i zvao sam za ovaj auto (inace trazim neki jeftiniji do 4500e) ali ovaj me zaintrigirao i prodavac mi je bez razmisljanja ponudio br sasije i brojeve servisa u kojima su radjeni servisi. Za cenu kaze da je stavio nizu jer mu je hitno potreban novac.Za ovaj novac po meni se isplati cak i da treba nesto da se ulozi auto je 800-900e ispod cene jos ako je i malo koriguje samo sto ja nemam toliko i morao bih da se zajmim.A sto se tice servisa ima ih puno Nisauto ti je ovlasceni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Jan 2014 15:23 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
ako budes isao dole, povezacu te s kolegama u NIsautu, casti ih nesto i pogledace ti auto kao da je za mene


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra C GTS
PostPoslato: 28 Jan 2014 16:15 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008 16:53
Postovi: 106
Lokacija: Pancevo
Ime: Zlatko
Opel: vectra A 2.0 16v
bah,zvao sam prodavca(koji deluje vrlo iskreno) i nisam bas nesto odusevljen pricom koja ide uz auto...ali dobro,zato valjda i ima osetno nizu cenu...inace,izgleda da je na autu zaista nesto radjeno kod maske i prednjeg branika,tj skidani su kako i sam prodavac kaze.....sad zasto,kako,kada,ni sadasnji prodavac ne zna,jer nije prvi vlasnik i auto je kratko kod njega...

ali kao sto sam pretpostavio auto ce brzo da ode.....prodavac kaze da ga dosta ljudi vec zvalo,i jedan potencijalni kupac ce vec sutra da pogleda auto....(koji je sigurno blizi Nisu(ili je iz Nisa) nego ja koji trebam da predjem pola Srbije po ovom snegu i ledu)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs