Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 22:54

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Insignia by Pashutin
PostPoslato: 01 Sep 2023 09:03 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 08 Jun 2009 19:03
Postovi: 1111
Lokacija: Beograd - Cerak
Ime: Igor
Opel: NOW Insignia - ex Corsa A - D, Astra F, Astra G, Vectra C, Zafira B x2, Zafira C
Garaza: pogledaj
Posle dugog odsustva, ne u vožnji Opel-a :D , već na forumu, evo me sa Insigniom.

Tipski sam gledao da uzmem isključivo A i samo hečbek jer restajling nisam mogao naći u prodaji po ceni koju sam mogao odvojiti. Model A restajling koji sam baš pikirao se prodao u međuvremenu, a i bio je karavan.

Nažalost, ovaj put sam hteo da preskočim crnu boju što je bio izazov jer izgleda ljudi kupuju 80% u toj boji i tržište je preplavljeno.

Naručena , stigla, i mogu reći da sam se prijatno iznenadio kad sam video razliku u odnosu na 7-8 drugih Insignia koje sam probao ovde.

2009 god, KM će biti potvrđena kod Godže, mada vidi se razlika u održavanju.
Naravno, xenoni su bili obavezni, jer meni noću kad se vraćam sa raznih putešestvija znače neverovatno mnogo, još pogotovo adaptivna svetla su luda !

Od opreme, koža, na koju se navikavam jer je nisam nešto voleo nikad, ali je veoma laka za održavanje i nema fleka i mirisa.

Infinity ozvučenje,sa wooferom u gepeku koji drma bubrege ko voli. Thule kuka se skida i stavlja za minut. Fabrička multimedija mi radi sasvim dobro i nemam potrebe za zamenom jer ionako navigaciju koristim preko mobilnog kad zatreba.

Nisam mogao pretpostaviti,ali i praćenje linije radi lepo, jer kad sam se vraćao sa puta prošle nedelje, mrtav umoran i počeo već da krivudam, mnogo znači kad zapišti jer te vrati u normalu.

Alufelne su fabričke,sa gumama 245/45/18 koje su stigle nove, uštedelo se mnogo para na tome. Urađen je i servis kompresora klime pa se prošlo lakše kroz ove vrućine .

Veoma udoban, povozan i pouzdan auto po meni. Urađen je mali servis pre nekoliko meseci ali s obzirom da je to sve znak pitanja, ipak ide kod Godže na pretres čim se vratim sa posla u Oktobru.

Sad se nadamo da će lepo da služi kako mene tako i Opel familiju :respekt:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Insignia by Pashutin
PostPoslato: 01 Sep 2023 10:44 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2006 02:13
Postovi: 1711
Lokacija: Smederevo
Ime: Vladimir
Opel: Opel Vectra B 2.0DI 16v
Cestitke druze pashutine!

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

_________________
EX OPEL KADETT E 1.4i TUNED WITH LPG EQUIPMENT BY AC RASIC

NOW OPEL VECTRA X20DTL


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia by Pashutin
PostPoslato: 12 Okt 2023 09:10 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 08 Jun 2009 19:03
Postovi: 1111
Lokacija: Beograd - Cerak
Ime: Igor
Opel: NOW Insignia - ex Corsa A - D, Astra F, Astra G, Vectra C, Zafira B x2, Zafira C
Garaza: pogledaj
Jedna slika hiljadu reči :D

Konačno stigla u najbolji salon lepote

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia by Pashutin
PostPoslato: 18 Okt 2023 18:15 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2020 15:48
Postovi: 146
Lokacija: Loznica
Ime: Milan
Opel: Insignia 2.0 CDTI // Astra J 1.4 TURBO
Garaza: pogledaj
Konacno i neka Insignia da nam stigne. Astre J su preuzele forum u potpunosti. :D Extra je, ne zaboravi da promenis gumicu uljne pumpe, ako vec nije, ali verujem da ti je majstor Godza vec to pomenuo. :ots:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Insignia by Pashutin
PostPoslato: 18 Okt 2023 19:44 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 08 Jun 2009 19:03
Postovi: 1111
Lokacija: Beograd - Cerak
Ime: Igor
Opel: NOW Insignia - ex Corsa A - D, Astra F, Astra G, Vectra C, Zafira B x2, Zafira C
Garaza: pogledaj
Kompletan veliki servis, gumica uljne pumpe, ventil turbine i svasta nesto od sitnica je Godza zamenio i sad mirne savesti mogu na putesestvija.
Danas ubacena i parking kamera, vredi 3 puta 35e koliko je placena sa sve monitorom :D

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Insignia by Pashutin
PostPoslato: 02 Nov 2023 08:43 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 08 Jun 2009 19:03
Postovi: 1111
Lokacija: Beograd - Cerak
Ime: Igor
Opel: NOW Insignia - ex Corsa A - D, Astra F, Astra G, Vectra C, Zafira B x2, Zafira C
Garaza: pogledaj
Nije bilo odmora, dodata i 70mai a500 set sa hardware kitom gde ima i opciju parking mod. Odlična stvar ko nema dvorište da drži auto na oku SlikaSlika

Poslato sa NOH-NX9 pomoću Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs