Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 19:14

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 303 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 00:48 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Posto sam posle dugo godina gledanja i kopanja po forumu napravio profil, red je da uparkiram i mog Opela :)
Naime od juna sam pazario Astru H GTC 1.6 2010god, sa 71k i kusur na satu.

Astrica ima dosta dobru opremu, da ne nabrajam sve naglasicu samo parking senzore, tempomat i dvd90nav sa ekranom u boji

Nije bilo nekih velikih problema u ova 4meseca i 10.000km, odradjen je mali i veliki servis, zamenjen hladnjak klime, ali jos uvek negde kliam curi pa to treba da sredim. I imao sam problem sa curenjem goriva, naime neki mesari su menjali pumpu i tukli cekicem po poklopcu rezervoara i iskrivili ga, pa nije dobro dihtovao.
Kao i svaka picajzla ovde ima dosta nekih sitnica koje zelim da sredim/ dodam :)

Slike bas i nisu neke tako da cu videti ubuduce da odradim neko fotkanje pa kacim :)

dve brzinske na dan kada sam je pazario
Slika

Slika

prvi put na moru/trajektu :)
Slika

Slika



Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 02:18 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Neka te munja sa srecom sluzi. I resavaj te sitnice pa daj malo slike enterijera.
Inace peres auto u mom komsiluku. Ja sam tu redovan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 10:30 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Hvala druze i ja sam isto redovan, cesto idem tim putem na novi most, pa svratim da operem auto, najzgodnije mi je tamo, tako da cemo se videti sigurno :)
Jedno po jedno se resava sad su na redu patosnice, vec sam nasao koje cu http://auto-patosnice.rs/patosnice-kadi ... astra-h-3D
video sam da vec neko na forumu koristi slicne i da je jako zadovoljan mozda cak i ti :)

Posle toga uzimam cepice za krov, 2 mi fale, jedan sam slomio kada sam prao auto (puskom) drugi su mi digli na uscu, ruke im se usile. Nasao sam ih na netu komad je 500din ali planiram kad to odradim da presvucem lajsne u mat crnu foliju, tako da vise nemam problema sa cepicima, posto ne planiram da stavljam sine ni kofere na krov :)

Slike Enterijera:
Slika

Slika

Slika
detaljnije slike kad usisam i sredim auto, trenutno je kao svinjac :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 10:47 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Sinoc se malo radilo. Posle 2meseca jurcanja po netu napokon sam uspeo da nadjem originalan naslon za ruku, iz Sapca naravno, kostao me 40e

Montiranje naslona za ruku Astra H:
Hvala puno @Vladarr za okacen ceo postupak montiranja na forumu i za pomoc pri skidanju tockica za podesavanje lumbalnog dela sedista, bas me namucio.
Ako se neko bude maltretirao kao je, tockic se izvlaci, trebalo bi da ne ide mnogo tesko, tako da ne treba da se sili, ali ako imate neki trvrdoglav kao ja, onda tanak srafciger gurnuti izmedju tocka i plastike koja je do sedista i na polugu :)

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Slika

Naslon montiran radi odlicno, i super se uklapa, jutros se vozim na posao i samo se smeskam ko malo dete :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 11:22 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Odlicna oprema i jako lep enterijer . Auto deluje na slikama ocuvano, verujem da je tako i uzivo.

Dobro je da si uspeo da resis naslon koji zaista ima svrhu. Imam na poslu kolegu koji vozi Astru H i naslon mu stoji poignut e to ne mogu da razumem.

Patosnice koje zelis da kupis su odlicne, ja sam ih imao i u Astri H a i u J ...i vozim ih preko cele godine.

Sledece sto bi mogao da ubacis je unutrasnji retrovizor sa samopotamnjivanjem :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 11:43 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Hvala, jeste jako ocuvan i utegnut :)
Bio je udaren sa desne strane pa je menjano krilo, vrata i zadnje krilo radjeno, Ali je sasija ne taknuta (sto je bitno) izgleda da je bilo neko cesanje, motor je u odlicnom stanju, tako da sam napravio kompromis, ne smeta mi sto je udareno, sve te stvari su zamenjive bitno mi je bilo da nije bila razvaljena :)

Extra za patosnice, onda ih uzimam 100%

Ima naslon a ne koristi ga? Zasto to ljudi sebi rade? :D Bez naslona sam kao bez ruke :D

Planiram da uzmem fiokicu za naocare, sto ide u nebo, to mi se svidja kao fora a i treba mi de odlozim naocare :D
a sitnice koje sredjujem su desni ventilacioni otvor, bio sam zalepio jedno polomljeno rebro, ali se opet odvalilo tako da cu naci negde na otpadu ceo deo da zamenim,
i treba da vidim zasto mi srednja sijalica u kabini ne radi, da li je crkla ili nema napon i ne radi mi setovanje farova po visini, tako da prvo to, pa onda moze novi retrovizor :)

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 11:55 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
Dobro dosao komsija. :)

Odlican primerak, extra oprema. Ako nisi sklon jurnjavi, motorizacija sasvim solidna.

Planiram i ja vec 2 godine da nabacim naslon ali sam se bas pitao kako ce da fukncionise na GTC s obzirom da se sedista preklapaju. Tvoja je prva na kojoj vidim naslon.

Cepovi su standardna prica. Jedino zatvaranje trajno resava problem. A taj otvor ventilacije, srecno sa vadjenjem i jos vise srece sa pronalazenjem citavog. Problem je sto se jako tesko skida. Ima po 2 metalne zabice sa gornje i donje strane koje treba istovremeno pritisnuti sa recimo 4 noza. Izuzetno zahebana rabota. A po otpadima to cupaju onako muski tako da retko koji prezivi.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 12:26 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Bolje vas nasao, hvala :)
Ne jurcam previse, volim ostrije da vozim, ali za sada ovaj motor skroz lepo vuce, sipam stotku i bas pravi razliku u voznji, tako dobijem jos par konja sa njom :D

Sto se naslona tice, odlicno je legao, kada e skroz spusten pa gurnes sediste ipak udari u menjac, ali nista strasno, prvo retko kad podizem moje sediste, a i ako se desi, podignes naslon sta ti tesko :)

Uh dobro si mi rekao, ocekivao sam da je sex da se menja to rebro, zalepicu jos jednom, pa cu videti tamo na leto za tu plastiku, da obidjem malo otpade i mozda sam je skinem, imam neki alat za otvaranje laptopova, koji bas sluzi da se lakse otkace zabice i ti zajebani delovi, tako da ce mi posluziti za ovo.
A za cepove, mislim da ce mat folija resiti problem, kad stavim ta 2 cepa sto fale, i predjem preko sa foliom, izgledace kao da cepova nema :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 12:58 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Dobrodosao u klub Astra h :ok: . Vozio sam istu pre 5 god, sta znam posle nekog vremena bas me smori motor sto nema snage al za odrzavanje je zahvalan. Sto se tice resetki nema teorije da se skinu a da se ne raspadnu na komade. Mogu se skinuti samo ako je tabla van auta oa iznutra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 15:25 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Hvala, pocastvovan sam :ziveli:
Imam neki smrt lepak mnogo jak pa cu probati sa njim da resim resetkicu, mada je problem sto je taj deo koji se polomio jako mali, ali bolje da zalepim opet nego da cupam sve napolje, kad je vec toliko komplikovano.
Slazem se za snagu, fali mu jos malo, pa sam razmisljao o cip tuningu, samo ne znam koliko je to pametno i koliko se dobija na benzincima, ovi iz rschiptuninga tvrde da cu dobiti jos 10ks i 14Nm za 200e
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 15:39 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Feb 2017 22:01
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka
Ime: Djordje
Opel: Astra H 1.6
Pozdrav,
Je li imaš senzor za svjetla ili ovaj Auto mod za svjetla ne zahtjeva senzor?
Preko dijagnostike su upaljena automatska kratka svjetla, ali me nervira što ne mogu da se ugase.

Slika

Lijep primjerak, volan mi se naročito svidja.
Uzdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 15:45 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
Pazi, moguce je izvaditi komplet ali mora bas pazljivo i obavezno jedan bensedin drmnuti pre pocetka jer odose zivci. Ja sam moju uspeo da izvucem bez da je ozbiljno ostetim (maska se na jednom mestu odvojila ali zato sto sam prvo pokusavao na pogresan nacin). Imas ovde od prilike kako to izgleda:


A to za tuning, sta znam. Na 1.6 atmosfercu ti je po meni bas bacanje para. Neces ti ni osetiti tih 10 KS (ako uopste uspeju da izvuku toliko). Bolje vozi tako, pa kad dosadi predji na brze. :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 15:49 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Feb 2017 22:01
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka
Ime: Djordje
Opel: Astra H 1.6
Ja sam isto radio po tom klipu i uspio sam slomiti još dva rebra.
Ako uspiješ javi kako si uradio
Srećno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 15:52 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Vidis, ovo nisam ni primetio. Auto mod imas samo ako imas senzor za kisu, mora da je nesto menjano tu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 16:05 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
georgemcduke je napisao:
Pozdrav,
Je li imaš senzor za svjetla ili ovaj Auto mod za svjetla ne zahtjeva senzor?
Preko dijagnostike su upaljena automatska kratka svjetla, ali me nervira što ne mogu da se ugase.

Slika

Lijep primjerak, volan mi se naročito svidja.
Uzdravlje


Hvala druze, iskreno da ti kazem pojma nema za senzore da li ih imam ili da li auto mod to zahteva, jel znate gde to da proverim?

georgemcduke je napisao:
Ja sam isto radio po tom klipu i uspio sam slomiti još dva rebra.
:ludilo2: :ludilo2: :ludilo2:
valjda cu bolje proci :D

@zbogom_pameti Hvala za video, kad nabavim deo onda cu se verovatno usuditi da probam, pa sta mi bog da, strpljenja za te gluposti imam, sinoc sam 1h sedeo u kolima i pokusavao da skinem onaj krug za setovanje lumbalnog dela, sedeo bih jos 1h sigurno da mi @vladarr nije poslao slike kako izgleda kad se rastavi :D
to sam i mislio za cipovanje, mislim da mi je i majstor koji mi odrzavao auto to rekao, da mi je realno bacanje para

isto da li je menjano budzeno to ne znam, moguce je posto sam uzeo auto od lika koji uvozi kola iz nemacke i francuske i ima svoje ljude koji mu sredjuju kola...
:krsti: nadam se da nije nista budzeno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 16:20 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Pa mozda je samo crko prekidac za farove pa je neko nabavio polovan a s auto funkcijom a mozda je menjana soferka bez senzora pa je stavljen obican retrovizor bez senzora za kisu i svetla. Sta god da je nije neka budzevina vec nije ispracena oprema :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 16:26 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Soferka jeste menjana, 2016to godiste je, tako da ce biti da je to u pitanju.
Ako sam vas dobro razumeo, auto mod radi setovanje visine svetala ako imas senzore za svetla i kisu? (bez senzora ne radi setovanje) , dok u drugim modovima ja stelujem visinu (ako prekidac radi) :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 17:32 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Jok, auto mod je za automatsko paljenje farova kad padne mrak, ulaz u tunel i slicno (da bi to radilo mora da postoji senzor u soferki koji ti nemas)a gase se kad izadjes iz mraka a ako hices da ti se farovi uvek pale pri startovanju motora za to postoji programiranje preko dijagnostike


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 17:34 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Aha, super nisam to znao, kod mene nema tog automatskog dela za svetla, nego kad prebacim na auto ona uvek rade, verovatno u nedostatku senzora za svetla -.-
Jel znate nekog koje strucan da se pozabavim sa tim? ili cu morati da menjam soferku :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 23 Nov 2018 18:02 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Pa posto su svetla ionako obavezna taj auto mod nema svrhe tako da ako su ti svetla stalno upaljena onda je to neko programirao i tako ti i treba da ostane


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 24 Nov 2018 00:48 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 20 Okt 2012 17:27
Postovi: 151
Lokacija: Sremska Mitrovica
Ime: Boban Novakovic
Opel: Astra J 1.6 A16XER
Sad ste i mene zbunili u vezi ovoga sa svetlima... Na prosloj Astri H sam imao sve isto kao na ovoj slici, znaci mogao sam da podesavam visinu farova a svetla sam palio manuelno, dok na ovoj novijoj nemam uopste ovo dole desno gde se podesava visina farova a ovi fabricki ksenoni se pale automatski, sto mi se bas j ne svidja. Jel mogu da podesim bar da se svetla ne pale automatski? Op com, Tech2, sta god...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 24 Nov 2018 02:08 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Umesto cipovanja jeftinija je varijanta da nadjes drugi panel sva 4 migavca koji na sebi ima i sport tipku.

To moze da ti donese malo bolji odziv na gas . Imas u mojoj garazi sve detaljno o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 24 Nov 2018 02:39 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Avg 2013 17:33
Postovi: 213
Lokacija: R.S. BiH
Ime: Predrag
Opel: Astra H 1.3 cdti
Garaza: pogledaj
georgemcduke je napisao:
Preko dijagnostike su upaljena automatska kratka svjetla, ali me nervira što ne mogu da se ugase.


Koju si varijantu izabrao prilikom programiranja? Ako se izabere varijanta 5, onda se mogu ugasiti. Dovoljno je prekidač svjetala brzo upaliti i ugasiti (pomjeriš ga iz položaja 0 u položaj II - znači iz položaja 0 u krajnji desni položaj i onda ga vratiš na 0) i svjetla će se ugasiti i više neće se paliti automatski. Za ponovno uključenje dnevnih svjetala opet brzo upali i ugasi svjetla na prekidaču. :dedica:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 24 Nov 2018 15:15 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Pazi ovo, sto se chiptuninga tice mislim da ti je bezveze samo odradit chip jer nije neki dobitak, ali ako vec mozes da odvojis para bolje je da odradis izduv, intercooler, crijeva sira pa tek onda da to sve isprati chip i fino ispegla :)

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H GTC 1.6 115ks 2010
PostPoslato: 24 Nov 2018 17:05 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
testdriver je napisao:
Pa posto su svetla ionako obavezna taj auto mod nema svrhe tako da ako su ti svetla stalno upaljena onda je to neko programirao i tako ti i treba da ostane

I to sto kazes, mada cu malo da procackam kad budem imao vremena i nasao nekog ko ima vremena i zivaca da mi to pokaze, objasni i da vidim da li je to uradjeno i koji sve modovi postoje. :)

I mene su malo zbunili :D znaci mora malo covek malo da progugla o svetlima :)

Vladarr je napisao:
Umesto cipovanja jeftinija je varijanta da nadjes drugi panel sva 4 migavca koji na sebi ima i sport tipku.
To moze da ti donese malo bolji odziv na gas . Imas u mojoj garazi sve detaljno o tome.

To mi zvuci mnogo pametnije i lepse, a i dobra fora da se ima sport dugme ;) bas cu sad da pogledam, hvala :)

centrozax1 je napisao:
Pazi ovo, sto se chiptuninga tice mislim da ti je bezveze samo odradit chip jer nije neki dobitak, ali ako vec mozes da odvojis para bolje je da odradis izduv, intercooler, crijeva sira pa tek onda da to sve isprati chip i fino ispegla :)

Ne bih bas toliko da cackam oko motora, neka ga u fabrickom stanju, pa sto rece test driver kad dosadi uzecu nesto brze :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 303 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs