Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 21:19

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 06 Sep 2018 23:27 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2018 09:23
Postovi: 27
Lokacija: Starčevo
Ime: Dusan
Opel: Astra H 1.7 CDTI
Garaza: pogledaj
Pozdrav društvo, u junu sam uzeo astru h 2004. godište, uvezena iz Italije i u Srbiji prvo pala meni u ruke. Kada sam je uzeo imala je tek nešto malo više od 179.000 km na satu a za ovih tek nesto malo više od dva meseca ima gotovo 5000km više. Pošto sam iz Starčeva (kod Pančeva) veliki deo te kilometraže napravljen je na relaciji Starčevo-Pančevo-Beograd, i veoma sam zadovoljan kako se ponaša po gradu, a pogotovo potrošnjom. Uspeli smo da uglavimo i jedan odlazak na more i malo vožnje po CG rivijeri. Bio sam skeptičan da li će sve biti ok pošto je ipak polovan auto a brzo sam otisao na 1300km dug put i nisam stigao da isproveravam sve na njemu kako treba. Srećom nikakvih problema nije bilo :dance1:

Naravno, nije dosao tip top u moje ruke, odradjen je bio veliki servis pre nego što sam i napravio prve kilometre, ali... posete električaru su bile česte u prvih nekoliko dana.

Prvo i najbanalnije nisu radile ni sijalice u levom faru niti leva maglenka... zamenjeno, sijalica u gepeku i kaseti nije ni bilo pa je i to kupljeno i stavljeno.
Brzo sam otkrio da ne radi ni sirena, električar mi reče da je sirena bila skinuta :banghead:
Nije radila ni brava na zadnjim levim vratima tako da sam prvu noć bio otključan na ulici.
Posle dve nedelje prestane da mi radi klima u kolima, poseta servisu klima i konstatacija da je s njihove strane sve u redu... sedam u kola i električar ponovo. Njegova konstatacija da struja ni ne dolazi do kompresora klime.
Naravno sve smo uspeli da sredimo. Počeo sam s autoelektričarem jutarnju kafu da pijem :ludilo2:

Bilo je i sitnica koje su u kabini trebale biti doterane. Nije imao dugme na ručnoj kočnici to smo našli kupili, i nekako je bila polomljena kaseta pa ne da nije mogla da se zatvori, već je prethodni vlasnik izbušio bukvalno 50 rupa da bi iskoristio na kraju samo dve, i pomoću šrafova zakačio parče cevi unutra a na vrata stavio neku aluminiumsku hvataljku kućne radinosti. To rešenje ne samo da je bilo ne funkcionalno jer se kaseta stalno otvarala u vožnji već i neverovatno ružno. Kraće vreme potrage i zamenjena je bila cela kaseta.

Bila su polomljena i vratanca ogledala na suncobranu kod suvozača pa smo i tome ušli u trag i zamenili.

Ovo su samo radovi koji su bili u prvih mesec dana jer sam žurio sve da završim pred more, i pored gomile obaveza nemam slika ovih radova, ali mogu iskustvom da pomognem ako nekome treba nešto.

Jedina stvar koju nisam uspeo da nadjem i kupim pred more je ručica tempomata. To i dalje tražim pa ako neko ima ručicu viška neka piše :D
Narednih dana cu da se pozabavim dijagnostikom i uključivanjem funkcija preko OPCOMa i to ako uspem da instaliram drajvere, jer nisam danas upeo to da uradim na dva različita laptopa.

Eh da i par slika za kraj



Slika


Slika


Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 07 Sep 2018 09:56 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Bravo za radove, lepa Astra samo nastavi tako i uzdravlje da te sluzi. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 07 Sep 2018 10:32 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 02 Jan 2011 03:37
Postovi: 1183
Lokacija: Meljak ( Barajevo )
Ime: Boško
Opel: Astra G kupe 2.0 turbo
Garaza: pogledaj
Lepo ti to sredujes.. a za te drajvere za OpCom potrazi pomoc na YT, ako vec nisi.. bukvalno 2 minuta posla, samo dok nadjes sta i gde treba kliknuti :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 17 Sep 2018 19:44 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2018 09:23
Postovi: 27
Lokacija: Starčevo
Ime: Dusan
Opel: Astra H 1.7 CDTI
Garaza: pogledaj
Drustvo, moze li pomoc.

Desava se da mi se u toku voznje upali lampica za airbag. Ugasim auto upalim ona stoji ugasena i sve je normalno, posle toga ponovo kad upalim kola sve ok pa sledeci put se upali. Znaci bez bilo kakvog pravila se pali. Jel to neki poznati problem i ako jeste ima li nekog resenja, ili da teram kod majstora? (trazio sam po forumu alii nisam nasao bilo sta vezano za ovaj problem).

Inace jos uvek nista nisam popalio sa opcom-om sto sam planirao, samo neki problemi. Sad sam nasao drajvere i instsalirao sam opcom i laptop ga vidi ali kad ukljucim program nece da mi prodje neku autorizaciju, i to se desava na dva razlicita laptopa jedan win 7 jedan win 10... Tako da sam na cekanje stavio i paljenje dnevnih svetala i tempomat i podizanje i spustanje prozora, automatsko zakljucavanje... :( Cekam drugara od koga sam ga uzeo da se vrati sa odmora da vidim u cemu gresim, ili u najgorem slucaju da mu uzmem laptop gde mu je on vec istaliran. Mislim ovo su samo neke pogodnosti, ali ako ih auto ima zasto da ih ne ukljucim :D


Eh da i da ne bude da su sve samo lose vesti. Opran je dva puta, popio jos litara goriva i kotrlja se i dalje fantasticno :dzony:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 23 Sep 2018 12:29 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2018 09:23
Postovi: 27
Lokacija: Starčevo
Ime: Dusan
Opel: Astra H 1.7 CDTI
Garaza: pogledaj
Juče sam skoro pa skakao od srece zbog dve plastične zabice (ili ti dva srafa) koje mi je bilo veoma tesko da nadjem po Pančevu po otpadima, jer su mi svi rekli ma to bacamo, a u prodavnicama mi kazu to ne drzimo. i tako u drug bar mesec dana. Reč je o ovim zabicama.
Slika
Jos kada sam uzeo auto plastika koja stoji iznad vozačevih nogu drzala se na samo jednoj zabici i kako sam brzo saznao i ona je bila polomljena. Reč je o ovoj plastici

Slika

Nisam hteo da budzim bilo sta vec da stavim original zabice, a iskoristio sam priliku i da malo usisam taj deo kola jer je bilo bas prljavo. E sad posto sam zaboravio da slikam finalni proizvod čišćenja i usisavanja upotrebite maštu, ali vidi se mali deo na levoj strani kako izgleda usisan. Plastika je ociscena takodje. :postovanje:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 23 Sep 2018 15:29 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Bravo za oem delove. Uvek je bolje potruditi se i naci ono sto je fabrika predvidela nego vezivati zicom ili vezicama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 27 Sep 2018 18:10 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Tako je. Evo druze imas vin dekoder, gde takodje ima i kako da se poprave neki kvarovi i slicno. Ima dosta toga. Posto je na poljskom jeziku, desni klik i stavi da prevede. http://astra-3.pl/vin.php?lang=en.

PS. Dekodira i ostale Opele.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 27 Sep 2018 23:12 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2018 09:23
Postovi: 27
Lokacija: Starčevo
Ime: Dusan
Opel: Astra H 1.7 CDTI
Garaza: pogledaj
Sjajna stvar Nestado, hvala. Sad sam potvrdio da je auto u stvari ono sto sam i video u oglasu, sem tempomata, ali to se lako nadogradi.

Inace, primetio sam danas dok sam prao kola da mi leva maglenka radi napred nazad, tj kao da nije zakacena za branik. Ima li neka fora da se to zakaci za mesto bez skidanja celog branika, ili je to jedini nacin?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Sep 2018 00:45 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2006 02:13
Postovi: 1711
Lokacija: Smederevo
Ime: Vladimir
Opel: Opel Vectra B 2.0DI 16v
Iskljuci na Lap Topu opciju sertifikacije programa... Posle toga bi trebalo da sljaka kako treba...

Sent from my E2105 using Tapatalk

_________________
EX OPEL KADETT E 1.4i TUNED WITH LPG EQUIPMENT BY AC RASIC

NOW OPEL VECTRA X20DTL


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 28 Sep 2018 13:12 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Ili skidaj branik sto veruj nije tesko ili na nekom kanalu namesti. Verovatno je polomljen drzac.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 17 Okt 2018 13:59 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2018 09:23
Postovi: 27
Lokacija: Starčevo
Ime: Dusan
Opel: Astra H 1.7 CDTI
Garaza: pogledaj
Pre neki dan poče da mi sija lampica za air bag, prvo se nekad upali nekad ne upali a ubrzo je pocela i samo da sija. Na brzinu do autoelektrica koji ga prikaci na dijagnostiku i na brzinu me obavesti da je otisla spulna volana.

Malo sam se raspitao o cenama potrazio na par autootpada gde su mi za polovnu trazili 80e. Posto mi je to bilo mnogo, potrazim jos malo i nadjem decka u okolini koji ih popravlja, zameni sta ne valja i onda naplati samo to sto je uradio.

Odem do njega danas ostavim mu kola, kaze sacekaj oko 2 sata, mada bice i brze. I stvarno posle nekih 1:15 minuta me pozva i reče da je zavrsio.

Manje vise standardan kvar za njih, jos mi kaze da je imalo tu posla i da je bilo malo vise da se radi od onoga sto sam ja objasnio kako mi se problem ispoljavao ali da je sve sredio i da sve radi kako treba. Probam tamo na brzinu sve komande sve radi kako treba, lampica za airbag vise ne sija. :ok: :ok:

Ceh 40e, i jos daje garanciju od godinu dana na uradjeno. Placeno, ostavljeno jos malo preko da covek popije pivo a ja put pod noge. :lokomotiva:

Sve u svemu decko je korektan pedantan brz, i izgleda da zna posao, pa ako nekome treba neka mi posalje pp prosledicu njegov broj. :postovanje:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 17 Okt 2018 14:11 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Fino fino, ustedeo si, nadam se da ce ostati popravljeno i da te ne zeza. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 17 Okt 2018 18:10 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Nekako je velika cena za polovnu. Ja sam skoro imao na oglasima spulnu za Astru J koja je iz mog auta za 40 evra. Dobra je to cena jer vise ima posla oko demontaze nego oko samog rada na njoj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 17 Okt 2018 22:46 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2018 09:23
Postovi: 27
Lokacija: Starčevo
Ime: Dusan
Opel: Astra H 1.7 CDTI
Garaza: pogledaj
Iskren da budem kada je ovaj rekao sa daje i godinu dana garancije nisam dalje trazio jer godina ipak nije toliko malo, a imam koga da cimam ako krene ponovo da zeza.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 17 Nov 2018 13:24 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
zbogom_pameti je napisao:
Hvala imenjace.

Imas dve varijante za poklopce. Ako hoces po PSu onda spremis 100e (25e po komadu) i pravac ovlasceni servis.

Ove sto sam ja dobio su ebay varijanta i izadju oko 20e sa sve isporukom iz UK. Ovako nesto: https://www.ebay.co.uk/itm/4x-Roof-Carr ... :rk:7:pf:0

Ovi su dosta slabiji od fabrickih, ali obrni okreni svakako je to sve klimavo i kilavo. Videcemo koliko ce ovi da potraju. Dan treci i jos uvek su tu. :D



To za varijantu iz ovlascenog servisa znam, i ma koliko zelim da opravdam sebi to ulaganje u 4 poklopca od 100e ne mogu. Kad zamislim sta sve mogu da uzmem za to jednostavno ne mogu da opravdam toliko ulaganje. Covece pa za 4 poklopca mogu s devojkom da odem sad na skijanje na viked sad kada pocne sezona...

Definitivno cu pratiti malo temu da vidim da li je sve kako treba ali cim uzmem zimski set tockova, to je sledece ulaganje

.
Dule ja bih na to gledao jos kad si kupio auto kao planirani trosak. Verovatno si prilikom kupovine imao odredjena ulaganja, samo na ovo nisi racunao.
Mozda si mogao prodavcu da spustis cenu jer fale krovni nosaci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 17 Nov 2018 15:08 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2018 09:23
Postovi: 27
Lokacija: Starčevo
Ime: Dusan
Opel: Astra H 1.7 CDTI
Garaza: pogledaj
Spustio sam ja cenu malo, ali ulaganje jedno drugo put na more... A i nisam znao da je to bas toliko skupo.
Kad sam uzeo kola probao sam da nadjem na autootpadu, na par njih ali nije bilo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 18 Nov 2018 00:47 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Strahovito su skupe neke sitnice. Bio sam na vise otpada i uvek bacim pogled na te poklopce da li to imaju uglavnom budu vec iscupani pre nego sto dodju tamo.
Pa RGB kabl koji povezuje cid i navi kosta od 30 evra pa na vise. Na e bayu ga prodaju za 60/70 evra.

Kod Astre J postoje takodje stvari za koje ne bi pomislio da kostaju tako puno.
Sijalica za moj far kosta oko 85 evra.

Ali tako je to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 18 Nov 2018 19:22 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2018 09:23
Postovi: 27
Lokacija: Starčevo
Ime: Dusan
Opel: Astra H 1.7 CDTI
Garaza: pogledaj
Vladarr je napisao:
Strahovito su skupe neke sitnice. Bio sam na vise otpada i uvek bacim pogled na te poklopce da li to imaju uglavnom budu vec iscupani pre nego sto dodju tamo.
Pa RGB kabl koji povezuje cid i navi kosta od 30 evra pa na vise. Na e bayu ga prodaju za 60/70 evra.

Kod Astre J postoje takodje stvari za koje ne bi pomislio da kostaju tako puno.
Sijalica za moj far kosta oko 85 evra.

Ali tako je to



Ja stvarno, ali stvarno ne zelim samo da stedim kada se radi o kolima, ali jednostavno tako neke stvari kada vidim bas su mi preskupe i jednostavno ne ide ruka i ne mogu sebi da opravdam tako neka ulaganja.

Sad sam uzeo felne i treba da uzmem nove zimske gume. Odlucio sam se da uzmem felne i gume da bi imao da menjam letnji i zimski set tockova, ne volim da imam gumu za sve ili da zimsku vozim i leti jer mi je ipak sigurnost na prvom mestu a posto cesto idem i leti i zimi na planinu vazno mi je da deo koji u stvari dodiruje put bude kako treba.

posle puno razmisljanja i preracunavanja odlucio sam se da uzmem felne celicne 15" jer sam nasao polovne u odlicnom stanju za stvarno dobru cenu, i njih cu da uparim s novom winterom. Sve sto sam citao o njoj mi govori da je dobra guma, jeste ima da se pokaze ove zime ali iskustva s predhodnim kolima i winterom su mi bila pozitivna tako da ocekujem da ce i ova nova sara dobro da se pokaze.

Kada sam sve stavio na papir ta kombinacija felne i gume me je izasla jeftinije nego da uzmem samo gume za moju felnu od 17" na kojoj mi je letnji set, plus cestim menjanjem rizikujem i ostecenje felne, a posto su mi one i ovako u losem stanju (izgrebane, tako su dosle s kolima) plan mi je kada mi se zavrsi sezona u martu aprilu posvetim njima paznju i sredim ih koliko mogu da to bude kako treba za leto.

I da znam da zabusavam malo sa slikama, ali obecavam slike auta pre sa letnjim felnama, i kad bude ruzan s zimskom obucom, kao i stanje letnjih kada ce mi biti potreban savet kako da ih upristojim.

Na koliko vi inace radite mali servis na njima, na 10 ili 15 hiljada, i od prilike koja je okvirno cena malog servisa ako je neko skoro radio? U pitanju je dizel 1.7 CDTI motor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 18 Nov 2018 21:18 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Bravo za odluku.
Ja sam uvek za to da se imaju dva seta i po mogucstvu namontirane na odgovarajuce felne. Tako manje dolazi do deformisanja guma a i manja je verovatnoca da felnu mozes ogrebati.

Na Astri H sam imao zimski set sa Tigrovim gumamma koje su se zaista pokazale fantasticno. Vozio sam i kroz ne utaban sneg i uvek izlazio na pravac.

MAle servise sam radio na godisnjem nivou jer sam prelazio oko 10 000 km. Sto se tice cena recice neko vec ko vozi dizelasa...ali mislim da se krece oko 8 000 rsd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 18 Nov 2018 21:49 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Danas pao sneg, jedva cekam sutra da isprobam moje Wintere. Inace servis nije skup. Evo neka racunica:

Ide 5 litra ulja Total Quartz Ineo MC 3 5W-40 ili 5W-30 to je oko 3000din 5 litara je kantica,
filter ulja oko 600din, vazduha ~600din, klime ~600din, filter goriva ~600din,
ulje menjaca ide 1.75 litra Total Transmission Gear 8 75w-80 720din,
ulje kocnica Valeo Dot4 0.5 litra 320din,
ulje u servo 0.65 litra Total Fluide DA 1000din ( ima jeftinije),
antifriz 6.8 litra G12 1450din kantica od 4 litara.

Naravno menjas po potrebi ali eto neka racunica sta koliko kosta. Pisem cene jer sam za Korsu kupovao i toliko je i za Astru. Total preporuka za ulje kao i uvek od mene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 19 Nov 2018 08:52 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
A gde si sipao to ulje za servo? Inace pohvale za odrzavanje :ok:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 19 Nov 2018 11:13 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Zezas me Pero :D Nigde nisam sipao jer Korsa ima elektricni servo ali sam menjao na proslom auto. Ove podatke sam skinuo sam totalovog sajta. A cenu sam pisao ono sto sam video po prodavnicama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 19 Nov 2018 11:15 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Haha, ja mislio da pises sad o Corsi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 19 Nov 2018 11:23 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Jesam koristio nesto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Astra H 1.7 CDTI cosmo
PostPoslato: 19 Nov 2018 14:19 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Ja na mojoj radim na 10k, cesto se desi i ranije.. Sto se tice servisa gore je neko napisao okvirne cijene tako da je manje vise to to..
Sto se tice poklopaca na krov nikad ne bih dao 100e jer ce ih neko skinuti mozda vec sjutra... Ja sam skoro narucio na ebay sva 4 poklopca + postarina manje od 10e, samo se moraju stanjit smirglom da bi upali kako treba
Neka je srecan auto

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs