Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 10:27

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 125 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 20:23 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
Nakon duzeg vremena odlucio sam da predstavim svoju Opel Astru H GTC. Kupio sam je u oktobru 2017. godine kao svoj prvi automobil. Nazalost, iz ovog ugla, nisam imao visoke zahteve, cak bih rekao da su poprilicno glupi, ali avaj. Svakako, zeleo sam automobil koji je 2008. godiste i da je crne boje, rekoh da nisu visoki, cak suprotno. Nakon nekog vremena, otisao sam da je pogledam u nadi da cu je kupiti. Podignuta je na dizalicu, ispregledana, isproverevana i na kraju i kupljena. U automobilu je 1.3 motor sa 66 kw, odnosno 90 ponija. Automobil je bio potpuni klot, od "opreme" je imao mf volan i maglenke haha.

Prvo sto sam uradio je bila registracija, mali servis, ciscenje egr-a, grejaci i jos par sitnica, kao i kupovina novih Savinih zimskih guma. Inace, nisam imao u planu da je diram, ali inspirisan Dragon Garage, odnosno Dinom JD, odlucio sam da promenim par sitnica i da udjem u svet "stajlera" (ne bih se mogao nazvati i tjunerom sa 1.3 dizel motorom).

Prvo cu okaciti par slika iz perioda kad sam je kupio, pa cu postepeno kaciti faze sredjivanja.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Posle toga je doslo prvo pranje i uzivanje u ovom "sportskom" automobilu. Malo je reci da sam bio odusevljen, ali sta sam znao u tom trenutku hahah. Presao sam sa skutera na licni automobil i blago receno sam bio fasciniran.

Slika

Slika

Sledi nastavak, odnosno prvo izmene :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 20:31 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
Prvo sto sam sredjivao je bio enterijer. Iskreno, jedina mana koju sam imao za Astru i pre same kupovine je bio ruzan enterijer. Previse plastican, plus u ovoj mojoj opremi je izgledala golo i odlucio sam da promenim sedista i stavim Cosmo enterijer i piano black, odnosno crnu centralnu konzolu.


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Nadjen je polukozni enterijer u odlicnom stanju, kao i deo centralne. Auto je bio daleko lepsi, ali je budzet opet bio na nuli.


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Mislim da je daleko lepse nego sto je bilo, ali nisam uspeo u tom trenutku da nadjem crnu analognu klimu i plastiku radija, posto nisam hteo/mogao da kupim drugi radio u boji. Svakako, bio sam i vise nego zadovoljan i poceo sam da se zaljubljem u automobil. Inace, automobil nije imao vozacevu patosnicu, pa je na to mesto stavljena suvozaceva, a na mesto suvozaceva stavljena od pozadi, iskreno ne znam sto. Tek sam pre neki dan kupio nove nakon dve ipo godine, ali to je prica za sebe. Nije bilo do novca, vec sam nekako to mogao da uzmem uvek, ali ocigledno da nisam. Inace, zamenjena je tad i koza menjaca za novu sa belim savom da se slaze sa sedistima. Osim toga, stavljeni je treci krak na plasticni volan i ova crtica na sredini, bila mi je simpaticna, ma koliko bila stvar neukusa.


Poslednji put menjao dalilama dana 11 Apr 2020 22:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 20:41 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
Slika

Ma koliko mi se auto svidjao, falilo mu je nesto, nesto sto sam vidjao samo u igricama. Niko mi od drugova nije bio u svetu automobila, a ni iz porodice i onda nisam bio upucen u sredjivanje previse, ali kao sto rekoh, Amer i Dino su mi bila inspiracija/motivacija. Nasao sam u boji automobila OPC line 1 komplet i odlucio sam da ga kupim. Kad sam namontiramo na automobil, mislio sam da sam presao igricu. Nesto izvan mojih ocekivanja, nesvakidasnje za mene. Tad sam se zaljubio, blago receno.


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Blago receno sam bio odusvljen. Kupljen je bio i spojler gepeka, ali ga nisam uzeo u tom trenutku, vec nesto vremena nakon. Problemi sa prodavcem haha, ali je bilo sredjeno nakon mesecak dana. Osim vizuelnih stvari, uradjen je veliki servis i radilica. Bio sam spreman za more. Ovo je cini mi se avgust ili septembar 2018. godine u pitanju.

Slika

Slika

Slika

Slika

I da, skinut je znak nazad i oznake modela.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 20:48 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
Stigao je spojler i auto je bio kompletan. Mislim da je sad bio celina, ali su mi falile felne, koje su bile planirane za neki blizi vremenski period, ali mi se nesto bitnije poremetilo u zivotu, pa su otisle u drugom pravcu. Inace, kupljena je crna klima i plastika radija u klavir crnoj boji (nisam znao da su tasteri levo i desno od kruga u drugoj boji, pa ih nisam menjao, vec samo plastiku). I da, kupljen je i sport taster, spreman za naknadno cipovanje, koje se jos uvek nije dogodilo, ali bice u toku ove godine.


Slika

Slika

Slika

Slika

A sad, par slika eksterijera.


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 20:58 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
Nakon ovog uzivanja, desio se mali peh. Neko je stvio ciglu na parking mesta, koja mi svukla prednji Opc line 1 lip, ali je bilo sredjeno. Skinut, ociscen i opet zalepljen. Zalepljena je ultra seljacka nalepnica Fake taxi, ne znam zasto sam je stavljao, ali mi se svidjalo iz nekog razloga. Planirana je i zamenjena rucica menjaca, jer smo polomili staru i oguljena je bila. Proces zamene je bio nesto najteze sto sam radio na kolima haha.
Slika

Slika

Slika

Nakon toga, dolazi nesto je sto do tad bilo najskuplje, a ujedno i najvise promenilo izgled automobila. OPC line 2 felne (xp 2 kod Vauxhalla). Kupljene su za Tigar zimskim gumama, tako da sam i sa te strane bio obezbedjen. U tom momentu sam pomislio da je gotovo ili bar pri samom kraju. Hteo sam samo ukras jos da stavim i eventualno CD 70 Navi, ali.. Nije na tome stalo.


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Stavljen je ukras i mislim da je to bio "final touch" :) Da, kupljena je i CD 70 Navi, ali mi je podvaljena od Vektre sa Astrinom CID blendom, pa je prodana sutradan vec, posto se prodavac pravio lud.


Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 21:08 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
Sad krecu vec drasticno skupe zajebancije. Ovo nisam planirao da radim u bilo kom trenutku, ali nesto mi je izgleda kvrcnulo u glavi i odlucio sam se na ovaj korak. Kupljeni su OPC branici i auspuh. Bili su ocajnom stanju, polomljeni na vise mesta, u nekoj mat crnoj boji. Stvarno lose stanje, ali je ponuda nikakva, pa sam kupio sa najpozitivnijim mislima. Iskreno, nije mi se svidelo na malo kako je auto izgledao sa njima, verovatno zbog boje, pa sam onda u najskorijem roku odneo na farbanje i to je vec bila sasvim druga prica.
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Kupljene su i obrvice, nazalost zbog nesporazuma u kupoprodaji, ostao sam bez restajling maske, ali i to ce se menjati uskoro. Svakako, stavljene su obrvice radi probe i auspuh ja zavaren, a branik pricvrscen do farbanja, kako ne bi pukao od vibracija.



Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 21:16 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
Branici su zakrpljeni, zavarareni, sredjeni, ofarbani. Osim toga, farbao sam i obrvice, kao i prednju i zadnju hrom lajsnu, znak i ajkula antenu, koja je dosta ranije stavljena. Stavio sam je kad i Opc line 1. Mislim da je auto u tom trenutku izgledao i vise nego mocno, crn, "namrcen"... Slike sve govore. Tad je vec postao moja dika i ponos.


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Evo i par slika kako to izgleda u kompletu :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 21:27 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Feb 2017 22:01
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka
Ime: Djordje
Opel: Astra H 1.6
Pozdrav,
Opasni radovi :P
Ajde napiši kako si zamjenio ručicu mjenjača, zbog rikverc-a kažu da je baš nauka to zamjeniti. Pošto ručica ko ručica nije skupa samo ne mogu naći nikoga ko bi to zamjenio.
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 21:28 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
Nekako mi je ova crnina dosadila, pa sam odlucio da ubacim par hrom detalja. Vratio sam hrom znak, koji mislim da je drasticno promenio sliku i sive retrovizore, posto nisam jos uvek u mogucnosti da nadjem neke jeftinije hrom, ali bice i to u narednom periodu. Svakako, izgledao mi ja kao odlican paket, uprkos nedostatku hrom lajsne ispod prozora, kvaka i retrovizora. Maska je svakako za zamenu bila. Opc znak je bio samo zajebancija, to nikad nije bilo u planu da se stavi na dizela, ma koliko mu lepo stajao.


Slika

Slika

Slika

Slika

Evo jos par slicica u najavi :)


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 21:40 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
Nakon ovoga, kupljena je centralna konzola sa 6 tastera (iako je na ovoj 5 "aktivnih). Inace, na branicima se nalaze fabricki parking senzori, pa je plan da se povezu u nekom trenutku. Izvan toga, kozna Recaro sedista sa grejacima su plan za iducu godinu, pa i aktiviranje i povezivanje istih. S obzirom da je budzet probijen previse puta, konzolu sam svojerucno farbao, nije ispalo najsjanije, ali vrsice posao jos neko vreme. Kupljen je i sport volan.
Slika

Slika

Slika

Slika

Kupljen je i sivi CD 70 Navi, pa onda i prednja maska sa sve dugmica u piano black boji.

Slika

Slika

Ostaje da se profesionalno ofarba ova donja plastika na volanu, zajedno sa centralnom konzolom. I da, ono sto sam pominjao, kupljene su i patosnice ahhahahaha. Kupljene su i hrom lajsne, prednje smo zamenili, zadnje idu kroz par dana na kola, samo da vidimo kako je najefikasnije da seckamo gumu ispod prozora. Inace, kupljene su i srebrne kvake, ali sam odustao od njih, pa sam narucio hrom navlake.


Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 21:44 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
Eto, to je otprilike uradjeno do sad na kolima, verovatno sam nesto i preskocio. U narednih par dana, ako ubacivanje hrom lasjni prodje dobro, ide zatamnjivanje zadnjih stakala na 90 ili 95 posto, prednja 50, a prethodno atest. Nakon toga, idu nove gevinde i OPC prednja maska. Nakon toga ili u medjuvremenu, hrom retrovizori. Osim toga, promena komplet osvetljenja, plan su i kozna Recaro, Maxton prednji lip, bocni i lip spojlera. Pre toga ide sredjivanje i malo rad na mehanici, sredjivanje menjaca, diskovi i plocice, par nekih sitnica, mapa... Ne mogu sad svega da se setim, ali verovatno cu kaciti ovde, pa cete biti u toku. Toliko od mene za sad i hvala na paznji :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 21:47 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
georgemcduke je napisao:
Pozdrav,
Opasni radovi :P
Ajde napiši kako si zamjenio ručicu mjenjača, zbog rikverc-a kažu da je baš nauka to zamjeniti. Pošto ručica ko ručica nije skupa samo ne mogu naći nikoga ko bi to zamjenio.
Hvala


Hvala hvala :) Iskreno nije nista komplikovano, samo se povuce na gore. Najgore je staviti kozicu, tu je najveca muka, sve drugo je poprilicno lagano. Ne znam kako se odgovara tacno, nadam se da je ovo kao odgovor, nov sam :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 21:58 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Bitno da si resio tu hrom lajsnu na zadnjem staklu :). Dobrodosao :ziveli:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 22:09 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Sad znam ko mi je "maznuo" OPC djelove sa mat astre opc :D
Odlicni radovi, svaka cast na trudu i volji!

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 22:27 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
testdriver je napisao:
Bitno da si resio tu hrom lajsnu na zadnjem staklu :). Dobrodosao :ziveli:


Uh, nisam jos, u ponedeljak ili utorak ce biti seks sa njom :D Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 22:29 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
centrozax1 je napisao:
Sad znam ko mi je "maznuo" OPC djelove sa mat astre opc :D
Odlicni radovi, svaka cast na trudu i volji!

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka


E i ja sam zakasnio tamo. Trebalo je da uzmem i masku, ali se vec prodala. Da nisu bila prodata, verovatno bih i sedista uzeo, iako su mi cilj koza... Sve je do tajminga za ove stvarcice :D Hvala hvala :)

Videh da i tebi lepo napreduje projekat. Line 1, felnice, gevinde...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 23:12 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Velike si promene napravio na autu.

Sledece bixenon farove da joj bude jos veci smek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 23:18 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
Vladarr je napisao:
Velike si promene napravio na autu.

Sledece bixenon farove da joj bude jos veci smek.


U poslednje vreme su mi se svideli ti ksenoni, ali mi iskreno nisu nesto na listi prioriteta. Previse novca, a ne menjaju mi nesto drasticno. Verovatno cu ih stavljati, ali ne verujem da pre iduce godine. Hvala inace :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 11 Apr 2020 23:33 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Dobro nam dosao kolega, kao sto vlada rece mnogo si toga uradio, iako si planirao mnogo manje, ali jbga to je ta zaraza, kad krenes sve vuce jedno drugo. :)
srecno u daljim radovima :ziveli:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 12 Apr 2020 13:26 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
nikolaK991 je napisao:
Dobro nam dosao kolega, kao sto vlada rece mnogo si toga uradio, iako si planirao mnogo manje, ali jbga to je ta zaraza, kad krenes sve vuce jedno drugo. :)
srecno u daljim radovima :ziveli:


Hvala hvala :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 12 Apr 2020 13:41 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Feb 2011 10:53
Postovi: 1039
Lokacija: Prnjavor - R. Srpska
Ime: Radisa
Opel: Vectra C , Insignia, Corsa D
Svaka čast za radove , trud i volju. :postovanje:
:ots:

_________________
www.ensabh.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 12 Apr 2020 13:51 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
A20DTH je napisao:
Svaka čast za radove , trud i volju. :postovanje:
:ots:


Hvala veliko :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 12 Apr 2020 16:49 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
Odlicno pakovanje, svaka cast! Za tri godine ozbiljna transformacija. Kako si se zaleteo ima i neki 1.9 16V da upadne. :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 12 Apr 2020 19:55 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2020 01:18
Postovi: 109
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra H GTC
Garaza: pogledaj
zbogom_pameti je napisao:
Odlicno pakovanje, svaka cast! Za tri godine ozbiljna transformacija. Kako si se zaleteo ima i neki 1.9 16V da upadne. :)


Hvala :) Dve ipo hahah, za jos pola godine ce tek da grmi... Odnosno, sad ide zatamnjivanje i spustanje, onda ce tek imati taj izgled koji prizeljkujem. Nasao sam jednu Astru koja se ne koristi vec neko vreme, stoji parkirana na Dorcolu. Nju bih cak mozda i kupio i prepakovao sta valja na mojoj. Panorama, 1.9 150 ponija, 6 tastera, koza, ksenoni, cid, 2007. i tri cm prasine na njoj. Ostavljali smo broj, ali nista. Tako da bi to bila najbolja ceo auto da se zameni, ali ne mozemo vlasnika naci. Izvan toga, motor se nece menjati, bar se nadam hahah.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H GTC
PostPoslato: 13 Apr 2020 17:19 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
To bi bilo odlicno. Mada, ako uzmes tu mozda ce ti biti lakse da sa svoje prepakujes na nju. Manje muke, papira i posla sa drzavom (ovo poslednje presudno) . :)
A sto se tice zatamnjivanja prednjih stakala, osim ako ti neko blizak nije 'neko' u policiji ne znam koliko se to isplati. Drugara je sa 50% napred drkao svaki pandur prasinar na kog je naleteo. O interventnoj da ne pricamo. Na kraju skinuo od muke. Jbg, visoka cena za estetiku.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 125 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs