Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 29 Mar 2024 04:20

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Astra G 1.7DTI
PostPoslato: 03 Dec 2015 18:45 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2015 17:56
Postovi: 17
Lokacija: Odzaci
Ime: Draza
Opel: Vectra C 2.0dti
Garaza: pogledaj
Pozdrav svima, evo i ja da postavim slike astrice, namerno sam je slikao sad da se vidi u kakvom je stanju bila kad je dosla kod mene, dakle pre nego sto bilo sta budem radio na njoj...

Uzeo sam je pre nekih 2 nedelje za sad sam prezadovoljan, utegnuta je u voznji, pali ko mina bukvalno na zub, enterijeru treba jedno dobro pranje, trebalo bi da uzmem nove kozice menjaca i rucne i ako igde uspem da nadjem ovakvo vozacevo sediste, sediste nije lose nije slomljeno il izvaljeno vec samo pohabano tu sa leve strane sto se i vidi na slici...

Gledacu da uskoro stavim i naslon za ruku i vremenom i felne itd, nego otom potom, bitno da je ona na putu i registrovana i :D

Videcu da sa svakom novom promenom postavim nove slike a doci ce i slike posle pranja cisto da ove ne kvare utisak :D


Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7DTI
PostPoslato: 15 Dec 2015 16:34 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2015 17:56
Postovi: 17
Lokacija: Odzaci
Ime: Draza
Opel: Vectra C 2.0dti
Garaza: pogledaj
Zamenjena juce vodena pumpa i mali hladnjak pre neki dan (nisam imao grejanje), mali hladnjak bio totalno zacepljen ali nije curio, vodena pumpa bila skroz pojedena ali ni ona nije curila

Slika


sad greje astra ko luda :dzony:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7DTI
PostPoslato: 17 Nov 2018 22:24 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2015 17:56
Postovi: 17
Lokacija: Odzaci
Ime: Draza
Opel: Vectra C 2.0dti
Garaza: pogledaj
Ovo su slike astre od pre oko mesec dana, slikana za oglas, 3 godine je dobro sluzila, 30000km, bez vecih ulaganja, jako je malo trosila i lepo se vozila, dobila je sada novog vlasnika... nek je sa srecom...


Slika Slika Slika

Slika Slika Slika

Slika Slika Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs