Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 19:10

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 193 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 14 Nov 2015 20:29 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Posle Opel Vectre B 1.6 1993 sa nekih 50-60ks dosla je Opel Astra H 1.7 CDTI 2004 sa nesto preko 100ks fabricki. Prelaz iz vectre u astru mi je bio kao sa drvene stolice na preudobnu fotelju. :) Planova ima dosta ali nema novaca tako da ce trenutno stanje ostati jos neki period dok se ne dobije neki bolji posao :)
Na autu su zamijenjene celicne felne za alu i retrovizori su bili u boji auta sad su crni kao i plastike ispod..

Par slika prvi-drugi dan kad sam uzeo auto:

Slika
Slika


Koja slika kad sam dobio tablice:

Slika
Slika

Guzataa =D

Slika
Slika

Slika

Hmm, hmm :)

Slika
Slika
Slika

Dosta je bilo vanjskih slika, sad malo unutraa, paa:
-slika motornog prostora :love:

Slika

Onda geepek:

Slika

Slika unutrasnjosti :love: :ilo:

Slika

Pa jos jedna:
Slika

I za kraj, trenutno stanje automobila i najsvjezija slika :)

Slika

Sto se tice planova ( koji se nece realizovati skoro ) zelio bih da je spustim, promijenim felne - samo sto bih stavio tu neke jotare da je jos vise 'razvucem' (low&slow), distance, zatamnjivanje stakala, voland sa komandama, farbanje sociva u crno, lijepljenje centralnog stuba u mat/crnu foliju, poliranje farova i auta, mozda ali mozda neki opc branik i pa mozda i chip. Trenutno svi ovi planovi su samo mastanje jer nemam nikakvih sansi da ista od ovoga sad uradim, osim neke sitnice sto se tice folija, onda crne folije na stub, poliranja farova i to je to. :shit:

Uzdravlje :) :ilo:

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 15 Nov 2015 01:40 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Izgleda kao da je nova :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 19 Mar 2018 07:48 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Odavno se nije pisalo, a slabo se i radilo :D
Ipak se nesto planova realizovalo :)

Kupljeni thule krovni nosaci i kofer.
Kupio sam felne koje sam dugo gledao kod ovoga momka i trebaju da stignu za dan ili dva
Anzio 15" 5x110 7J ET45

Slika

I posto sam svih ovih godina bio i vise nego zadovoljan continentalovim gumama odlucio sam se da nove felne obujem i u nove gume tako da su uzete Continental Premium Contact 5

Slika
Slika
Slika
Slika

Kad namontiram felne vidjecu da li da stavljam distance ( 16mm ili 20mm ), probacu da zatamnim stopove sa folijom za stakla, crna mat folija ide na B stub jer ima nekih crnih detalja i mozda, ali mozda spustanje 1-2cm

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 19 Mar 2018 11:29 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
Svaka cast za kupovine. Sto volim kad vidim da se kupuje kvalitetno... Felne su bombona a gume prava stvar. :D

Jedino mislim da si mozda mogao da ides na broj vece (16), mada bi 17ice bile prava mera. Onda bi i distanci i spustanje imali mnogo veci efekat. :)

Mada, ako je udobnost prioritet, samo napred. :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 19 Mar 2018 23:01 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Bas puno prelazim sa autom sto do mora sto do sjevera, ljeti na more zena, dijete, pas, ja i jos previse stvari jer je sin mali pa treba skoro cijela kuca stvari za njega i onda mi bukvalno ne isplati da dajem tolike pare za gume, mada i felne ali ajde one se uzmu jednom i picis sa njima. Takodje mi se ne isplati jer na tako natovaren auto sa felnom 17 i par cm nize bih morao da vodim na zamjenu amortizera, ramena i svega posle svakog ljeta :D
Gume + felne + balansiranje + montaza = 500e a ni sam ne znam odakle mi toliko para :D Tek bi bilo zanimljivo da sam dao uzeo felne 17 tice + gume :D
Ovo sto se uradilo i svi ostali planovi su neki moj skromni merak, da zadovoljim svoju dusu a da i dalje imam funcionalan auto.
Danas su stigle felne kod mene i nisam mogao cekat puno tako da su vec montirane na auto :)

Slika
Slika
Slika
Slika

Uglavnom da ne duzim pricu astra je bila jedan period na 2 razlicita para felni jer su se 2 nagrdile u rupe a u toj radnji dje sam ih uzeo vise nisu nabavljali iste tako da sam uzeo "slicne" 2 jer u tom periodu nisam bio najbolji sa parama :)

Dok smo cekali red

Slika

i kad smo zavrsili, prastajte jer je slika bukvalno u pokretu ali su zvale ostale obaveze tako da sam duzan bolje slike

Slika

E sad, planiram da uzmem distance samo me zanima je li bolje da uzmem 16mm ili od 20mm ili cak da naprijed stavim 20mm a pozadi 16mm pa mi kazite svoja misljenja ) ja sam naprije za 20mm i naprijed i pozadi ) :)

Takodje sam razmisljao da spustim malo auto ali ono 1-2cm ( u `najgorem` slucaju 2,5cm ) pa me zanima koje bi mi opruge preporucili a da amortizeri najmanje stradaju i koja je cijena okvirno

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 20 Mar 2018 07:06 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2016 05:52
Postovi: 175
Lokacija: Srbija beograd
Ime: Stefan Gtc
Opel: ASTRA H Opc Line
Lep auto , imam ja na prodaju hr opruge bas za astru h spustaju oko 2.5 cm ako te zanima javi se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 20 Mar 2018 13:40 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
centrozax1 je napisao:
Bas puno prelazim sa autom sto do mora sto do sjevera, ljeti na more zena, dijete, pas, ja i jos previse stvari jer je sin mali pa treba skoro cijela kuca stvari za njega i onda mi bukvalno ne isplati da dajem tolike pare za gume, mada i felne ali ajde one se uzmu jednom i picis sa njima. Takodje mi se ne isplati jer na tako natovaren auto sa felnom 17 i par cm nize bih morao da vodim na zamjenu amortizera, ramena i svega posle svakog ljeta :D
Gume + felne + balansiranje + montaza = 500e a ni sam ne znam odakle mi toliko para :D Tek bi bilo zanimljivo da sam dao uzeo felne 17 tice + gume :D
Ovo sto se uradilo i svi ostali planovi su neki moj skromni merak, da zadovoljim svoju dusu a da i dalje imam funcionalan auto.


Svaka cast na razmisljanju!

Bolje 15ice i Continental nego 18ice i kineska plastika (bikoz cena). Mozda to deluje logicno, ali dobar deo ljudi razmislja obrnuto tako da se odusevim kad procitam ovako nesto. :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 21 Mar 2018 00:09 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
@Stefan93 imas privatnu poruku

@zbogom_pameti Hvala, hvala. Od kad sam uzeo auto 2012 godine uvijek su na nju kontinentalke jer mi je sigurnost najbitnija. Naravno ja i kao svi ostali bih volio da na autu nema ni jedne tackice, da se pice 18tice ali ipak mi je milije da je nedje branik ogreban i mozda auto izgreban ali je zato glava sigurna i mirna + pogotovo sad kad sam dobio sina pazim jos vise, cesto cijela familija putuje... :)

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 24 Mar 2018 17:40 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Danas odlucio sa ofarbam klijesta u crvenu, prvi put ovo radim pa cemo vidjet kako ce sve biti na kraju :)

Slika
Slika

Prednja lijeva - nanesen zadnji sloj, sad cekam da se malo osusi pa da skidam zastitu i montiram felnu

Slika

Prednja desna - pripremljena, cim se ona malo osusi lijepim zastitu i pocinjem nanosenje 3 sloja na svakih 10-15 min

Slika
Slika

Zadnje ce malo pricekat jer je i danas bilo bzv vrijeme ali sam se uspio organizovat nekako da pola auta ubacim u garazu :)

Kad se sve fino osusi i kad bude fino vrijeme slikacu kako je to sve sa felnama :)

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 24 Mar 2018 17:46 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Svaka cast na strpljenju,ja sam prso posle prva dva a obda sam zbrzao samo da zavrsim :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 24 Mar 2018 17:50 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Hahaha a dje, meni su se smijale komsije - samo sto sam tocak skinuo "a ovo je masu teze nego na klipove" :D
Prvi ovaj ajde i nekako, cinilo mi se da je islo brze a i lakse, ali zato ovaj drugi nikad za nikad i jos je imalo malo posla oko njega jer su ostajali tragovi na krpi ali ne mogu vise smorio sam se.. Mada pretpostavljam da je zato sto sam se zaletio na ovaj prvi ali dobro. Inace da kazem da sam se bas zeznuo sto nisam uzeo dimer, kao sto mi je masu ljudi reklo, nego ovaj brake cleaner - nikad za nikad !

Zadnja dva cu probat sa dimerom pa cu vidjet kako ce i sto bit, mada realno na te zadnje ima i manje posla :D

I taman da pitam je li iko od vas imao iskustva da zatamni stopove folijom za stakla? Nesto su mi ovi moji stopovi odavno presvijetli pa me zanima moze li se ista postici tako da se ne maltretiram bezveze? :)

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 24 Mar 2018 18:00 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Ma jok,bolje uzmi ove novije a te prodaj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 24 Mar 2018 18:12 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Vi ocete da nacerate po kontejnerima da kopam izgleda :D
Uzmi dobre kume, uzmi felne, uzmi distance, uzmi opruge, uzmi navigaciju, zatamni stakla, stavi opc line podbranike, daj mi zenu, prodaj sina - oca mi je8aste :D

Posto sam potrosio dosta za felne i gume a sad sledeci mjesec planiram da uzmem opruge, pa onaj tamo prednje distance, pa onaj tamo zadnje distance ( ako se uspijem organizovat za navedeno vrijeme ) stopovi mi nece toliko smetat i ovakvi, a tek jos manje ako ih uspijem potamnit barem za nijansu sa onom najtamnijom folijom tako da sam jos otvoren za misljenja/iskustva pa onda mozda "od prvog/ponedeljka ( kako ko voli vise da sl(k)aze" ) budu i novi stopovi :D

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 24 Mar 2018 18:14 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Posto sam ostao duzan za bolju sliku evo jedna taman farbanje klijesta
Slika

I naravno amaterski pokusaj spustanja u photoshop, samo je najgore sto sam nasumicno spustio jer ne umijem u P.S. odredit tih 25mm :D
Slika

Vidjecemo oce li biti priblizno ovome sto sam uradio ali eto.
Takodje me brine to sto su opruge spustale astru gtc ( 3 vrata ) oko 25mm a ona je teza od moje astra za oko 60-70kg tako da se nadam da ih necu uspjet nategnut tih 25mm bez nekog dzaka u gepek... :( Pa eto mozete me i za ovo posavjetovat i dat vasa misljenja :)

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 24 Mar 2018 19:50 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Taman mi je sad stigla poruka da su H&R opruge danas prodate, jbg. Trenutno nisam imao para za njih tako da sam trebao da ih uzmem oko 1og ali ih je neko ugrabio prije mene..
Ako neko ima ili zna nekoga da ima upruge za astru neka posalje poruku

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 30 Mar 2018 04:04 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Narucene nove H&R opruge -35mm, trebalo bi da stignu do 15 aprila ali mislim da ce sacekat malo montiranje jer sam prvo mislio da sredim neke stvarcice na limariju pa tek onda da ih montiram. Na parking sam zaradio malo cukanja tako da bih trebao ispravit zadnji blatobran, zadnja vrata, a prednji blatobran cu vjerovatno uzet sa auto otpada jer ima u istoj boji i oko 20eura je, samo da podjem do tamo da vidim ima li ostecenja. Dok se sve to odradi nadam se da cu ugrabit vremena da ofarbam i zadnja klijesta tako da kad namontiram opruge sve bude `zavrseno` oko eksterijera :) Manje bitno - hocu da vidim da li odgovara prednji lip sa nekog drugog auta na Astru pa i to da uzmem nedje. A bitnije od toga mi je da uzmem distance - samo ce i to sacekat montiranje opruga da bih znao da li mi trebaju distance od 16mm ili 20mm :)

Uzdravlje!

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 05 Apr 2018 00:10 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Razmisljao sam da uzmem i amortizere taman prije nego li stignu ove opruge pa me zanima sto mi predlazete? Citao sam dosta losa iskustva sa ovim monroe amortizerima tako da bih njih zaobisao, vidim ima sachs i jos masu nekih marki pa bi mi dobrodosao predlog nekoga ko je vec imao iskustva :)

Auto ide komplet na lakiranje posle 20. aprila jer je majstor zauzet do tada.

Evo i koja slika auta od juce/prekjuce

Slika
Slika

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 05 Apr 2018 09:17 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
Ja sam na prethodnu Astru stavio Kayaba i bio bas zadovoljan. I solje su im najkvalitetnije koje sam probao (poznat je problem astri G sa soljama).

Hvale ih dosta sto se tice kvaliteta. Nisu najjeftiniji ali su korektni sa cenom.

Jedino sto ima bas dosta falsifikata (bar ovde kod nas) tako da treba dobro otvoriti oci.

Ako nije tajna, koliko te izadje komplet lakiranje? Cisto da uporedimo sa cenama ovde.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 05 Apr 2018 11:21 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Citao sam i za kayaba da ih ljudi hvale ali isto tako to da mogu biti `fals` tako da ne znam sto da radim. Vidio sam tu u BG Bilstein u jednoj radnji samo ne znam da li cu moci da se organizujem oko prevoza do Crne Gore - pa ako znate koga ko vrsi transfer BG - PG ( ili bilo koji drugi grad u CG ) javite. Problem je sto nemam nikoga gore da znam da ce mi to uzet i poslat isto to sto mi je kupio... Takodje ako ima jos neke predloge neka napise, a cijena ti je poslata na PP :)

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 12 Apr 2018 23:26 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Ima li sto ljepse nego kad nesto stigne prije vremena :D

Nocas stigle opruge, u ponedeljak idem da ih montiram a onda posle toga idem do momka da probam 16" tocak Opelov pa ako se uspijemo dogovorit i ako ne bude nidje kacilo uzimam i njega.
Najbitnije je da nidje ne kaci i jos bitnije da se dogovorimo oko zamjene guma jer 99% necu uzimat polovne gume 16" nego sam mislio da mu dam ove moje ( bukvalno nove ) plus novac za nove Continentalove 16" - ali cemo vidjet kako i sto. Ako sve bude ok mislim da ce auto bas pristojno da izgleda na krace opruge i ove 16" felne. :)
Ove felne su u pitanju

Slika
Slika

A evo paket :D

Slika
Slika
Slika

Bice slika posle ponedeljka :)

_________________
But if you never try, you'll never know..


Poslednji put menjao centrozax1 dana 12 Apr 2018 23:29, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 12 Apr 2018 23:26 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Nekako sam postavio dupli post tako da neka neko od moderatora izbrise, izvinjavam se

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 20 Apr 2018 22:05 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Na auto namontirane opruge i sad masu ljepse izgleda. Naprijed visina mi je ok, pozadi bi valjalo da je jos 10mm nize ali sam svakako preprezadovoljan :)

Slike i nisu neke ali ce biti boljih...

Prije

Slika

Posle

Slika

Slika

Slika


I znam da bi trebao veci tocak ali ne moze sve u jedan dan :)

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 21 Apr 2018 04:40 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2016 05:52
Postovi: 175
Lokacija: Srbija beograd
Ime: Stefan Gtc
Opel: ASTRA H Opc Line
Odlicno je pala ,koliko su te kostale nove opruge ako nije tajna?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 21 Apr 2018 05:13 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Spustila se bas masu, jos vise se to primjecuje i vidi uzivo i tek sad vidim koliko je stvarno bila visoka..
210 eura H&R -35mm plave

Sjutra idem do vulkanizera sa ovim momkom da probam 17"tice i ako ne bude nidje kacilo ( a nadam se da nece ) uzimam ih i da zavrsim vise pricu o tockovima barem za neki period, smorio sam se i ja vise na ove 15" jer dzabe dajem pare za spustanje, za distance kad ce opet to ostat 15" mali pa mali tocak za bilo kakav styling na ovako debelu astru :) Drzite mi palceve da cemo nagurat taj 17" tocak, inace je farbricki opelov e sad samo ne znam od kojeg tacno modela :D
Takodje nasao sam u Hrvatsku opc line 1 bodykit ( prednji i zadnji podbranik, bocne lajsne i spojler gepeka ) samo je problem oko postarine jer mi je ona skoro koliko i svi djelovi pa se pokusavam organizovat da mi to neko posalje busom ili da zamolim nekoga da mi ode po to posto ja ( SELJAK ) jos nisam izvadio pasos... Ako se ne organizujem za taj kompletan opc line 1 onda cu jurit dio po dio tako da ako znate dje ima ili vi imate slobodno posaljite PM da se dogovaramo :)

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 2004
PostPoslato: 21 Apr 2018 06:41 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2016 05:52
Postovi: 175
Lokacija: Srbija beograd
Ime: Stefan Gtc
Opel: ASTRA H Opc Line
Staje tu 17 bes problema ,ja sam 20 vozio na h ne beri brigu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 193 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs