Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 29 Mar 2024 09:30

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Astra H, 1.7 cdti
PostPoslato: 13 Maj 2016 22:24 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 01 Apr 2016 22:15
Postovi: 17
Lokacija: Novi Sad
Ime: Milos
Opel: Astra H, 1.7 cdti
Garaza: pogledaj
Evo konačno i ja da se predstavim kako priliči...

Moj auto je Astra H, sa 1.7 cdti motorom, 59 kw, Enjoy paket opreme (ako ne laže sajt onaj na kome kad ukucaš oznaku šasije izbaci detaljne podatke o automobilu :) ).
Vlasnik sam od pre par meseci. Ubrzo nakon kupovine uradio sam veliki i mali servis, proverio kočnice, kupio pakne, sredio diskove...neke osnovne stvari, da sam miran. Ima tu još svašta da se radi, klima da se proveri i napuni, hauba malo da se sredi (izgrebana je od šljake) ali otom potom... Car pass nemam tako da je i to jedna od stavki u nekoj skorijoj budućnosti.
Ima fabričke (opet ako ne laže onaj sajt :) ) felne 16-ke, svetla za maglu...šta sve još ima ili nema još uvek istražujem pošto sam relativni nov u ovim vodama a prilikom kupivine automobila nisam ništa posebno saznao - "imas komande na volanu, abs, board kompjuter..." i to je sve!
Ima tu dosta stvari na njemu za koje ne znam čemu služe...dobar deo sam našao ovde na forumu ali ima tu još svega i svačega.
U prilogu je par slika čisto da vidite malo o čemu pričam.

Ako ima nekih pitanja rad ću biti da odgovorim. :)

Slika Slika
SlikaSlika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs