Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 29 Mar 2024 14:18

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 108 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Debeli Irmscher-Senator
PostPoslato: 15 Avg 2014 22:31 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2006 22:23
Postovi: 270
Lokacija: Beograd
Ime: aleksandar
Opel: astra f 1.8 16v
Lep je senator,skoro pa svaki dan kad prodjem pored tebe bacim oko.Moj je bio beli 3.0 24v i bas sam budala sto ga prodadoh pre par godina.
Lepo sam se vozio njime ali mi je dosadio i klinci rasli sa tim i troskovi zivota,pa smo se rastali.
Auto vredan postovanja i cuvanja jer skoro pa svi su u jadnom stanju i propadaju,nasi ljudi nemaju obzira za te neke klasike i van vremenske automobile,nego teraju,sklepaju i dok ne crkne skroz.

_________________
SENATOR 3.0I


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Debeli Irmscher-Senator
PostPoslato: 15 Avg 2014 22:34 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2006 22:23
Postovi: 270
Lokacija: Beograd
Ime: aleksandar
Opel: astra f 1.8 16v
Izvini za off ali morao sam ovo je bio moj senator...

Slika

_________________
SENATOR 3.0I


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Debeli Irmscher-Senator
PostPoslato: 15 Avg 2014 22:46 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2010 08:48
Postovi: 614
Lokacija: Beograd
Ime: Andreja
Opel: Senator Irmscher
Garaza: pogledaj
@goran78
Upravu si, delovi su veliki problem, imam ja dosta stvari koje sam nakupovao za svaki slucaj, reci sta ti treba mozda mogu da ti pomognem.

@elas
Hvala druze :postovanje:
Posle godinu ipo koliko je kod mene mogu da kazem da pouzdaniji auto dosad nisam imao. Preso sam dosad 13000km i za to vreme promenio sam srednji lonac i 2 sijalice (jedna u vozackim vratima druga u gepeku) :ludilo1:

Cek, poznat mi je ovaj beli, da nije mozda otiso kod Ace u Jerkovic?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Debeli Irmscher-Senator
PostPoslato: 16 Avg 2014 07:32 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2006 22:23
Postovi: 270
Lokacija: Beograd
Ime: aleksandar
Opel: astra f 1.8 16v
Nisam njemu direktno prodao,i ja mislim da jeste to taj i dalje stoji pored ograde u jerkovicu,nikako da stanem i zagledam malo cisto da vidim hocu li prepoznati

_________________
SENATOR 3.0I


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Debeli Irmscher-Senator
PostPoslato: 16 Avg 2014 15:50 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member

Pridružio se: 15 Avg 2014 21:17
Postovi: 271
Lokacija: Cuprija
Ime: Goran
Opel: omega A2.6,senator b
hvala Zule na odgovoru.sto se tice delova trenutno nemogu naci posudu za antifriz i crevo od protokomera do usisne grane.inace on je bio automatik koji je izbacio neki nas koji mu je mlakse da salta nego da se vozi kao gospodin pa su mu nabacili neki bezveze menjac koji sam ja izbacio i stavio original koji je isao u ovaj model.trazio sam automatski menjac ali koga god sam zvao iz oglasa kazu da su prodali ali i dalje opcija zamene menjaca za automatski stoji.kupio sam desni sadnji stop i posudu za antifriz od nekog lika iz Pozarevca,covek mi poslao ostecen stop i posudu koja je sva ispucala nemam reci.svidja mi se kako si odradio nebo,mozes li mi reci kojim lepkom si lepio jer to i mene ceka.one niklovane lajsne na zadnjem braniku su mi ostecene njih moram da nabavim i prednji desni migavac malo ostecen.i jos jednom da napomenem kad sam video slike tvog senatora irmscher odusevio sam se mislio sam da tako nesto ne postoji u Srbiji svaka cast.kazi mi kako mu radi ono elektronsko ogibljenje da proverim kod sebe,cini mi se da ne vidim razliku kada menjam polozaje na prekidacu c,m,s.pozdrav. :ots1:
Elas steto sto si ovo prodao pa ako je otiso u pogresne ruke jos veca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Debeli Irmscher-Senator
PostPoslato: 16 Avg 2014 16:05 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2010 08:48
Postovi: 614
Lokacija: Beograd
Ime: Andreja
Opel: Senator Irmscher
Garaza: pogledaj
Posudu za antifriz kupi novu, moze da se nadje nije original al sta ima veze to je samo plastika, crevo od protokomera i meni treba, moje je pred kraj zivota, raspitao sam se po radnjama moze da se poruci al je cena 8500din.
Nebo lepljeno standardnim sintelanom iz kante, nista posebno.
Sto se tice amortizera, to je jedina stvar koja mi ne radi na autu. Neko je zamenio fabricke amortizere sa obicnim iz omege tako da nema podesavanja. Pokusacu da nadjem negde ove sa podesavanjem, ali cisto sumnjam da to vise igde ima da se kupi, posto ne znam ni jedan drugi auto koji je imao takve amortizere.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Debeli Irmscher-Senator
PostPoslato: 16 Avg 2014 19:50 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2006 22:23
Postovi: 270
Lokacija: Beograd
Ime: aleksandar
Opel: astra f 1.8 16v
Vrlo je mala razlika u osecaju od tvrdog do mekanog,meni je to radilo i probao sam u raznim rezimima.Jedino sto me nerviralo je da se tom elektronikom podesavalo samo prednje ogibljenje a zadne opet ostaje standard,sto je po mom misljenju besmisleno,ili sve ili nista...to su neki elektro ventili u amortima koji ili prpustaju puno i bude mekan za udobnu voznju ili smanje protok gore dole i onda bude tvrdji za krivudave puteve.To sad ponovo ubacuju u sistem vesanja i kod audija sam video.
Slikaj mi posudu da vidim imam li sta za tebe...imam jedno 10 raznih posuda mozda neka i tebi valja

_________________
SENATOR 3.0I


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Debeli Irmscher-Senator
PostPoslato: 16 Avg 2014 23:55 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member

Pridružio se: 15 Avg 2014 21:17
Postovi: 271
Lokacija: Cuprija
Ime: Goran
Opel: omega A2.6,senator b
kada prebacim prekidac za amortizere na s(sport)jedino sto sam primetio razliku da bolje gazi u krivinama drugo nista.za crevo sam gledao na ebay.de ima za nekih 30e novo pa cu videti sa nekim da mi to kupi u inostranstvo,a za posudu nisam ni pitao u prodavnicama auto delova mozda i moze negde da se poruci posto je ista i za omegu a 2.4,2.6 i 3.0.videcu.prvo idem na kompletno tehnicko sredjivanje onda doterivanje spolja,sminkanje kako finansije dozvoljavaju.ne zurim bitno da imam volju jer posle 2 rekorda,omege, senator mi je bio san


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 108 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs