Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 25 Apr 2024 14:17

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Opel ascona 1.3 75ks
PostPoslato: 04 Feb 2015 02:23 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Ovako, zeleo bih da kazem koju rec i postavim neku sliku za auto koji je bio punih 10 godina u porodici i na kome sam se ja naucio da vozim jos dok sam bio 5-i razred osnovne :)

NISAM ZNAO GDE DA OTVORIM TEMU PA AKO JOJ OVDE NIJE MESTO NEKA ADMINI PREBACE NEGDE

Rec je opel askoni 1.3 msm da je imala 8v, 75ks poznati OHC neunistivi motori...1986 je bila, kupljena cini mi se 1999 ili 2000-e, od opreme je imala svetla za maglu ali ne ova koja su na slici ova su kasnije stavljena, imala je neke smesne brisace na farovima i prskalice, alarm, i jos po nesto ne mogu da se setim...
Sve do 2005-e je bila limarijski dobra ali je polako pocela da rdja, truli i sve vise i vise...onda je odradjena generalno cela limarija koja je bila kao reseto, znaci mnogooo je propala i samo limarija sa materijalom i rukom je tad iznela 900e...
Sto se tice motora nije imao previse snage, ali nije ni bio bas mnogo slab koliko se secam, i za 10 godina koliko je bila u porodici oko motora nije pipnuto apsolutno nista sem redovnih servisa, svecica, kablova i oko trapa samo spone i jedan homo zglob zamenjen za 10god :)
Enterijer je bio bas dobro ocuvan ali kao i kod svih askona tabla je naprsla bila valjda od sunca...auto je prodat ovde u Krusevcu krajem 2009-e godine i jos uvek ga vidjam svakog dana :) :love:
Eto hteo sam samo da kazem neku rec o autu na kome sam naucio da vozim jos u 5-om razredu kada roditelji nisu bili kod kuce a kljucevi u fioci :D pa malo napred nazad po parkingu i malo po malo i naucio sam, i jos od tad sam nekako zavoleo opela :)
Evo i nekih slika kako je sve to izgledalo pre i posle radova na limariji :)

Slika

Slika

Slika

Slika

U toku radova

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

U komori

Slika

Slika

Slika

Slika

I na kraju kako je izgledala :)


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

I da nakacio sam joj retrovizore od 123-ke :D
Iskopao sam ove slike danas u kompu pa reko da izbacim neku sliku i kazem neku rec o toj askoni...
:ots:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs