Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 23:01

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Jos jedna Astrica GTC :)
PostPoslato: 11 Mar 2020 01:56 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2020 23:55
Postovi: 21
Lokacija: BIH-Bijeljina
Ime: Oliver
Opel: Opel astra gtc
Pozdrav kao sto sam napisao dolazim iz Bijeljina,ja sam Oliver ! imao raznih auta kleo se u japance a mastao o opelu ovom kad se pojavio te neke godine :postovanje:
Pre par mjeseci dosao u posjed jednog dobro ocuvanog opela tacnije
1.6 16v 2007 godina u nekom siromasnom paketu opreme kupih i tako pocese neki sitni pa i malo ozbiljnije resavanja i unapredjenja istog vozila,naime na autu odmah uradjen veliki servis,uradjena korpa,lamela,kvacilo,jedan amortizer i jedna spona i auto je vozen bez i jedne mane i problema cesljajuci ovaj forum zahvaljujem se clanovima koji su detaljno podijelili kako ugraditi naslon orginalni kako ugradit ambijent osvjetljene u brave,zatim papucice alu i kako dodati kutiju za naocale :dzony:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Sem farova sve moguce sijalice su zamjenjene led i auto ispolirano ,imam jos u ponudi unutrasnji retrovizor sa zatamnjivanjem ali nema onih plastika pa je to u planu da se vidi sta kud kako i naravno komandi na volanu to mi je velika zelja da nabavim i postavim..
Sto se tice postavke samog ambijent osvjetljenja u bravama to je takva patnja i petljanje po meni bar uzas al postavio :":

Slika
Slika

Pre neki dan kupio felgice 4x100 17 u doooosta izgrebanom stanju al nigde varene nit udarane pa slijedi smirglanje do besvjesti i farbanje:
Slika

I da jos ovo i dosta od mene naporan sam :lokomotiva:
Kao i svaki opelas naravno fale poklopci lajsne nove preskupe em se krade tako da ja to pocnem praviti u poslednjih mjesec dana napravio i prodao preko 15/20 setova po mizernoj cijeni pa ako nekome treba :krsti:
https://www.youtube.com/watch?v=Wqp8FzVyreo

Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos jedna Astrica GTC :)
PostPoslato: 11 Mar 2020 04:44 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2019 04:36
Postovi: 289
Lokacija: Pančevo
Ime: Aleksandar
Opel: Astra H 1.6 & Corsa C 1.2
Garaza: pogledaj
Bas lepa Astrica.. super boja i dosta je ocuvana bas, samo steta sto nema malo bolju opremu ali eto ti zadataka a vec si se bacio na to.. nije tesko napakovati da fino izgleda.. sledece sto bih uradio ja na primer, nasao bih ocuvana polu-kozna sedista, a ova stara bih prodao.. ubacio bih neku multimediju kad vec nemas board comp.. ugradio bih rucku tempomata i ukljucio ga (vrlo je lako, ima na forumu sigurno, bice ti mnogoo korisno za autoput i magistralu), za komande na volanu vec ne znam kako ide procedura, ali ih ja ionako nikada ne koristim kod sebe... eh da, promeni kozice menjaca i rucne ako vec nisi ako su pohabane, ima na oglasima za male novce prave novo. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos jedna Astrica GTC :)
PostPoslato: 11 Mar 2020 11:04 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
dobro dosao kolega preko drine :)
fin primerak, lepo deluje na slikama. Oprema jeste oskudna ali to ti daje samo prostora da se vise igras :)
Super za naslon i za cepice, ja sam svoje slicno resio, falila su dva pa sam nasao momka u srbiji koji prave takve slicne kao ti i evo stoje vec 1.5god ne mrdaju. Za tempomat se slazem sa kolegom, lako se stavlja a korisna stvar,
komande na volanu obavezno, ovako (bar meni) deluje kao da mu fali nesto :) vidi kad budes jurio komande mozda da ubacis i sport volan, on i opc (koji je malo deblji) su najlepsi...
srecno sa daljim radovima :ziveli:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos jedna Astrica GTC :)
PostPoslato: 12 Mar 2020 00:15 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2020 23:55
Postovi: 21
Lokacija: BIH-Bijeljina
Ime: Oliver
Opel: Opel astra gtc
Hvala na dobrodoslici znaci voo svakome :)
Nisam naveo sto se tice opreme jeste dosta siromasna ali ima tempomat,parking senzoore i prozori preko daljinskog mogu da se otvore i zatvore to je sve
Slika

nasam sam neke komande za volan pa sam kod sebe skidao airbag da vidim ima li instakacije i nema :(
sta meni sada treba da li ko zna da ja dovedem i da mogu da imam komande

Sjedista ce da pricekaju i neka multimedia ,sutra idem na registraciju koja istice pa vidimo dalje planove prvo oko smirglanja felgi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos jedna Astrica GTC :)
PostPoslato: 19 Apr 2020 14:56 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2020 23:55
Postovi: 21
Lokacija: BIH-Bijeljina
Ime: Oliver
Opel: Opel astra gtc
Ova situacija i sam karantin dali su nekog rezultata da se urade neke stvari :)
nabavljene i postavljene prskalice od insignia
Slika
Naravno uz dozu straha i lukavosti lagano nista slomljeno i postavljeno,razlika ogromna dodje mi da stalno prscem vodu :ludilo2:
Ispolirao farove moram slikati sada su kao novi ,nadam se da cu u neko skorije vrijeme nabavit neke sa socivima :love:

i ono sto mi je najvise odnijelo vremena to su felge koje su bile u veoma veooma losem stanju ,moralo se brusiti do samog alminijuma jer je to neko farbao raznim vrstama sprejeva ,ja bih to rado ispjeskario al sada nista ne radi pa lagano do noktiju struzi :grrr:

Slika
Onda malo gitovanja,pa filer,pa vodenjanje pa opet malo git i filer :bekelji:
Slika
Slika
Baza prsnuta
Slika
i naravno lak fantazija su ispale :": :love:
Slika
Bice jos slika kad stignu gume


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos jedna Astrica GTC :)
PostPoslato: 19 Apr 2020 16:37 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Lep crvendac


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos jedna Astrica GTC :)
PostPoslato: 01 Maj 2020 19:46 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2020 23:55
Postovi: 21
Lokacija: BIH-Bijeljina
Ime: Oliver
Opel: Opel astra gtc
:( :( Djavo ne miruje taman kad pomislis dobro je sada imam neki plan za nesto drugo desi se peh

Tacnije imam 3 problema

Prvi problem je oko grijanja ne prebaci dovoljni klapnu pa ostane na hladjenju kada pojacam na max prebaci sta da otvaram gde da pristupim ima li ko resenje ? citao sam da vjerovatno taj neki zupcanik ode ilo sta vec :grrr:

drugi problem je cim je pojeftinilo gorivo meni poklopac zaribao uspjeo sam da otkacim sajlu ali plasim se da skinem tapacirung u gepeku da nesto necu slomiti da bi naprskao motoric ima li gde sta pojasnjeno?

i trece ono najgore desilo se da mi izbaci lampicu
Slika

odem na dijagnostiku greska P1113
Senzor polozaja deaktivacije prikljucka,niksi napon,trajno :banghead:

auto ide normlano ne moze da se obrise greska nesto sam citao da je senzor usisa sta kako kud molim pomoc u depresiji sam :banghead:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos jedna Astrica GTC :)
PostPoslato: 01 Maj 2020 21:03 
OffLine
OTS mechanic team
OTS mechanic team
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Feb 2009 21:52
Postovi: 3977
Lokacija: Beograd-Zvezdara
Ime: Goran
Opel: Vectra 2.2 16v GTS Insignia sport tourer 20cdti
Garaza: pogledaj
Probaš sa čišćenjem kanala na grani i jednom plastičnom vezicom koja bi trebala da reši problem :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs