Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 19 Apr 2024 10:53

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Opel Meriva - by Pedjolino- 1.6 16v
PostPoslato: 16 Nov 2012 01:51 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2010 21:29
Postovi: 900
Lokacija: Pirot
Ime: Goran
Opel: Vectra B 2.0 DTI
To Pedjo brate,što se volana tiče samo oridjinal(Tigar tyres :respekt: :respekt: ) a ja ću moj da oblepim izolir trakom(Tigar A.D :puke: ) ionako sam vektru ovih dana izvoskirao sa unutarnje strane,tako da je konzervirana,samo da je još podignem na klocne.Baš mi je žao druže za štetu koju si pretrpeo zbog zeca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Meriva - by Pedjolino- 1.6 16v
PostPoslato: 18 Nov 2012 18:28 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Nov 2010 11:17
Postovi: 136
Lokacija: Pirot
Ime: Pedja
Opel: Meriva 1.6 16v
Garaza: pogledaj
Goki nadam se da cemo biti kolege u buducnosti, nije dobro nigde i sam znas, ali na ovom forumu smo da se malo trgnemo takvih problema. Dobro je sto si izvoskirao Vecu i mislim da bi ako jos uvek nis trebao da uradis zastitu sa donje strane jer i sam znas da znaju da dobiju povrsinsku koroziju pogotovu zadnji deo. Mada tvoje izgleda fenomenalno i lepo je mazena i pazena svih ovih godina.
Zvao sam za volan lik se ne javlja, a ja cu potraziti na drugom mestu kad malo sredim finansije :D

noise024 je napisao:
ako imaš sve delove držača to može da se zavari

To sam uradio ovde naso nekog lika sve je lepo sredio, juce montirao, halogena nije crkla :)
Ono sto je ostalo jeste sto je naprso branik na tom mestu gde je maglenka jer je tu bas nekako tanak i ispucao je lak :seci: :seci: To ce verovatno da se siri i ljusti za sada nemam nameru da ga sredjujem neka prezivi zimu tako. Jebi ga maler, mislio sam da ce da me udari u vetrobran koliko je skakao po putu, vozio sam brzo i nisam imao kud morao je da zavrsi u loncu :D :palica:

Neverovatno je to sto sam prosle godine nekad leti imao istu situaciju i covece tada je lupio negde odozdo kasnije sam video krv po viljusci, a ovaj se odbio i odleteo jedva sam ga naso kraj puta.

_________________
http://www.opel-infos.de.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Meriva - by Pedjolino- 1.6 16v
PostPoslato: 27 Dec 2013 20:23 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Nov 2010 11:17
Postovi: 136
Lokacija: Pirot
Ime: Pedja
Opel: Meriva 1.6 16v
Garaza: pogledaj
Moze lock na temu. Meriva prodata jos pocetkom novembra, tako da od Opela ostala samo caletova Astra F. :sad11:

Preslo se na drugu marku jeftiniju zbog opravdanih razloga. Meriva je dobro sluzila i bio sam zadovoljan. :ziveli:

_________________
http://www.opel-infos.de.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs