Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Apr 2024 17:21

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Opel Frontera Sport 2.0 115 ks
PostPoslato: 03 Mar 2013 21:06 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Feb 2010 00:06
Postovi: 396
Lokacija: beograd
Ime: miljan
Opel: kadet c coupe 2.0 16 v,Vectra b sport,kadet e
Ja pretpostavljam da dizeli imaju bolje grejanje a da si se vozio u mojoj slozio bi se i te kako :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Frontera Sport 2.0 115 ks
PostPoslato: 29 Mar 2013 23:18 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2013 16:06
Postovi: 5
Lokacija: Ljubinje
Ime: Milan
Opel: Frontera Sport 2.0i
Garaza:
Pozdrav svima,ja trenutno vozim Fronteru Sport2.0i koja mi sluzi samo za teren i lov i mogu reci da je odlicna.
Vozio sam se u raznim terencima i vozio razne od AR55 pa do G Mercedesa i mogu reci da se Frontera odlicno pokazala,medju najboljima po meni,jedina mana je to sto nema blokadu deferencijala ali da bih ti to zatrebalo treba biti majstor,sto se poredjenja tice sa Nivom po terenima po kojim ja vozim ne bih je nikad menja za Nivu a sta jos vise,u onu dugacku Fronteru mozes da spakujes Nivu i da nju vozis po terenu...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 138 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs