Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 27 Apr 2024 20:08

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: kupovina cd-a za astru
PostPoslato: 11 Avg 2008 14:40 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2008 23:25
Postovi: 26
Lokacija: Beograd
Ime: Milan
Opel: Astra 1.7 DTI
naime odlucio sam da se pocastim i da sebi kupim neki dobar cd za moju astru, ali sam se bojao zbog komandi na volanu. Odem u servis GILE u Zemunu, po preporuci na konsultacije. Covjek mi rece da samo noviji Pioneer uredjaji podrzavaju ove komande kao i displej na tabli. Ima jedan decko u Beogradu koji to odradjuje i prespaja ih, tako da rade, ali uzima 50 eura. Ja sam ga pitao da uzmem fabricki cd, jer imam kasetofon, pa da ih oba spoji da rade na jedne zvucnike. Kada slusam cd gasi se kass i obrnuto. Oni mi rekose da je to nemoguce, ili da uredjaje spojim na razlicite zvucnike, jedan uredjaj na prednje a drugi na zadnje.
Tako da vam prenosim sta su oni meni rekli. Ako neko zna neku drugu verziju neka je slobodno napise, jer ce mnogima pomoci.

pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kupovina cd-a za astru
PostPoslato: 11 Avg 2008 15:30 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 02:07
Postovi: 8609
Lokacija: AgeOfCoins
Ime: Vladimir
Opel: 3 komada
Garaza:
A šta će ti kasetofon? :)
Pobacaj to sve napolje, kupi neki normalan MP3 player i uživaj u muzici. Može to da se napravi da radi, ali ti treba rele sa min 8 radno/mirnih kontakata, ali to je budženje.
Evo ti tema o playerima koji mogu da se ubace da rade sa fabričkim komandama: viewtopic.php?f=19&t=1960

_________________
Under Construction (●‿●)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kupovina cd-a za astru
PostPoslato: 14 Avg 2008 13:34 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008 22:43
Postovi: 694
Ime: Dejan
Opel: Astra G 1.8
Imas varijantu da promenis player,stavis Alpinin i ubacis interface da bi ti radile kontrole na volanu! Kazem Alpinin zato sto ja imam taj interface,mislim prodajem ga,ali on kosta 60 eura,i pored toga ti treba jos 120 eura za Aplinin osnovni model,i neko ko zna na koje zice treba da ide interfejs.. Tako da =)

Fabricke cd plejere nemoj slucajno da kupujes,jer su mnogo losi,preskakace ti na svakoj rupi,uzasni su,a pojacalo im je 4x20,mislim krs najgori.. Najbolja solucija ti je novi Mp3 player,a ako bas zelis komande znam pouzdano da Alpine moze da ti priusti,za ostale modele ne znam..!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs