Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 13:55

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Amortizeri za vectru C
PostPoslato: 21 Sep 2015 09:25 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008 16:53
Postovi: 106
Lokacija: Pancevo
Ime: Zlatko
Opel: vectra A 2.0 16v
Pošto su mi dotrajali amortizeri na autu (najverovatnije su iz originalne ugradnje),resio sam da kupim nove KAYABA amortizere (posto mi svi njih preporucuju).Odlučio sam se za KAYABA gas-a-just amortizere

http://www.kyb-europe.com/shocks-gas-ajust.html

ali posto sam pozvao par prodavnica po bg-u rekose mi da te gas a just imaju samo kao zadnje amortizere za Vectru C,ne i za prednje,i nisu znali da mi obasne da li takve prednje KAYABA ne proizvodi ili ih samo trenutno nemaju na stanju....(?!)

kao prednje KAYABA za vectru C imaju excel G,koji se razlikuju od onih gas a just jer su dvocevni

http://www.kyb-europe.com/shocks-excel-g.html

onda ih pitam da li je OK da stavim nazad te jednocevne gas a just,a napred excel g,i ljudi su ponovo delovali zbunjeno sa odgovorom "paa valjda jeste"...(?!)

pa bih to isto pitao i ovde,da li je OK da napred budu excel g(dvocevni) a nazad gas a just amortizeri(jednocevni)?.....i da li neko zna,da li postoje prednji gas a just amortizeri?

i jos da pitam,sta se sve menja kada se menjaju amortizeri,tj da znam sta sve da kupim pored amortizera?.....za prednje znam da idu i nove solje amortizera,a nazad neki štos gume?...da li ide jos nesto?

hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs