Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 16 Jun 2024 05:50

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Prednji trap...
PostPoslato: 25 Sep 2010 01:21 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2010 21:00
Postovi: 31
Lokacija: Subotica
Ime: Sonic
Opel: Kadett E Cabrio 1.6i
Ovako.. Kadett E 1.6 cabrio.. nesto mi se jako cudno desava.. prvi put da posedujem kabrioleta pa mi je malo cudno.. kada ga vozim.. i recimo naletim na neku rupu, sahtu ili tako nesto osetim kao da mi se komplet volan i prednjica automobila zatrese u stranu.. da li je mozda neki problem do viljuske.. ili je mozda trap pomeran od udaraca.. znam samo da je auto bio havarisan samo ne znam koliko :) uglavnom na prednjici je sve izmenjano sem amortizera koji su navodno u dobrom stanju... takodje mi je neshto cudno... odradjena je optika pre nedelju dana.. auto sam slabo vozio jer je bio na da nazovem restauraciji.. sredjivanju kompletnom.. i sada mi se desava da recimo u desnu stranu mogu da smotam viseh nego u levu... spone su podeljene ravnomerno.. tj krajevi spona.. ni jedan nije recimo do kraj navrnut a drugi da je na samoj ivici ... Majstor mi je pregledavao celu prednjicu .. sto se tiche letve spona silan blokova.. nema nigde lufta... samo kad nekako "zaigra" desni tocak desavaju mi se te neke cudne pojave...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs