Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 19:28

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


Otvorite temu i u njoj napišite šta mislite da je dovoljno da bi se predstavili ljudima na forumu (Vaše ime, odakle ste, koji auto vozite i još po nešto zanimljivo će biti sasvim ok :) ). Tek kada se lepo predstavite Vaš nalog će biti aktiviran i moći će te da učestvujete u diskusijama u ostalim sobama foruma (postojaće dugme NOVA TEMA :) ). Ako se predstavite samo sa "pozzz", sa smajlijem i slično nećete biti aktivirani. :) Kada vidite * iza naziva Vašeg TOPICa znaćete da ste aktivirani, tad možete koristiti sve čari OTS foruma :D Pročitajte OBAVEZNO pravila foruma u temi "Pravila Opel Team Serbia foruma" - tema se nalazi na vrhu svake od soba pa i u ovoj i ponašajte se u skladu sa pravilima OTS foruma.
Naravno možete postati i član zvaničnog udruženja ljubitelja marke Opel u Srbiji, detaljnije možete pročitati u Kako da postanem član??? podforumu u članskoj sekciji



Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Zaštita auspuha
PostPoslato: 14 Maj 2023 17:25 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Apr 2023 14:21
Postovi: 1
Lokacija: Beograd
Ime: Milan
Opel: Astra H
Zdravo,

Prvi put pišem, sa telefona a kod kuće mala beba pa ako nešto nije po PS, izvinjavam se.

Imam iz uvoza Opel Astra H

Odjednom mi je neka aluminijumska zaštita visnula ispod auspuha, sad ne znam da li je neki deo otpao ili nije ali šraf je popustio, svakako je visilo dosta i delovalo je da je opasno i da može da zakači, hteo sam da sam otšrafim dodam maticu ali šraf se polomio odmah...

Da skratim priču, malo sam to pričvrstio savijanjem blago tog čina koji je mekan i lako se savija i ad to izgleda ovako kao na slicitj zaštita je i dalje oko auspuha.ali iznad auspuha. Kao d aje neka toplotna izolacija. Guglao gluglao nisam skapirao šta aje i čemu služi

I
Moje brige su - čemu to služi i da nisam napravio veću štetu itd

Hvala
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs