Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 14 Nov 2018 02:39

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Pravila foruma

Otvorite temu i u njoj napišite šta mislite da je dovoljno da bi se predstavili ljudima na forumu (Vaše ime, odakle ste, koji auto vozite i još po nešto zanimljivo će biti sasvim ok :) ). Tek kada se lepo predstavite Vaš nalog će biti aktiviran i moći će te da učestvujete u diskusijama u ostalim sobama foruma (postojaće dugme NOVA TEMA :) ). Ako se predstavite samo sa "pozzz", sa smajlijem i slično nećete biti aktivirani. :) Kada vidite * iza naziva Vašeg TOPICa znaćete da ste aktivirani, tad možete koristiti sve čari OTS foruma :D Pročitajte OBAVEZNO pravila foruma u temi "Pravila Opel Team Serbia foruma" - tema se nalazi na vrhu svake od soba pa i u ovoj i ponašajte se u skladu sa pravilima OTS foruma.
Naravno možete postati i član zvaničnog udruženja ljubitelja marke Opel u Srbiji, detaljnije možete pročitati u Kako da postanem član??? podforumu u članskoj sekciji

Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 9 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Cepovi krovnih nosaca Astra H 1.7 2005
PostPoslato: 09 Nov 2018 14:24 
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2018 23:04
Ime: Mika
Opel: Astra H 1.7 cdti
Jos jedan pozdrav Opelovci, trebala bi mi sva cetiri cepa sto idu gore na krov u one lajsne gde idu krovni nosaci ???

Vrh

Tema posta: Re: Cepovi krovnih nosaca Astra H 1.7 2005
PostPoslato: 09 Nov 2018 15:38 
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
Vidi druze: prvo treba da proucis ovo https://opelteamserbia.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=22758
i ovo https://opelteamserbia.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=16223, ispostujes proceduru pa onda krenes dalje u koriscenje foruma. Jeste da cu ja sad da prekrsim malo kodeks (ne bi tebalo uopste da ti odgovorim), ali neki red mora da se zna, slozices se.

E sad, sto se tice ovoga sto si napisao potpuno je nejasno da li je to pitanje, konstatacija ili zahtev?

Ako je pitanje, tesko da neko ovde bolje od tebe zna da li ti trebaju ili ne.
Ako je konstatacija, join the club. Nema Astre sa citavim poklopcima.
Ako je zahtev, nije bas da mi ovde drzimo rezervne poklopce po dzepovima spremni da ih ustupimo svakome ko naidje. Odes lepo u ovlasceni servis, pljunes 25e (od prilike) po komadu i resis problem.

Aj ti sve ovo iz pocetka, al ovaj put kako treba.

Vrh

PostPoslato: 09 Nov 2018 16:21 
1st Gear
Korisnikov avatar

Sto se tice kodeksa i koriscenja foruma to moram da priznam da nisam upoznat. Drugo ne vidim sta nije jasno, treba mi sva 4 cepa, nisam mislio da mi iko pokloni ili nesto tako vec da kupim i platim kao covek.

Vrh

PostPoslato: 09 Nov 2018 16:58 
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
25e komad, 4 komada 100e i farbanje ako su u boji

Vrh

PostPoslato: 09 Nov 2018 17:03 
5th Gear
Korisnikov avatar

Pa vidis, to sto si mislio i to sto si napisao nisu nuzno identicne stvari. A to kako si napisao je posebna prica i stvar osnovnog kucnog vaspitanja. Ako ti od nekoga (pogotovo nepoznatog) treba nesto, kao na primer usluga ili savet, zna se kako se to trazi.

Na primer: "Fale mi sva 4 poklopca u krovu na Astri H pa ako neko prodaje ili zna gde bih mogao da ih kupim bio bih veoma zahvalan na informaciji." Vidis razliku?

Nije ovo "Dragi Bravo" rubrika. Forum sluzi da se ljudi druze, dele iskustva i pomazu jedni drugima. I veliki broj nas to i radi. Ono za sta ne sluzi jeste da pojedinci bez i malo postovanja promole glavu kao lav u spici za Metro Goldwyn Mayer, arlauknu, dobiju sta im treba i onda odu srecni.

Dodjes lepo, predstavis se, precesljas prvo forum kako bi nasao sta te zanima (diskusija o poklopcima se vodila na bar 5 mesta), pa tek ako ne nadjes lepo i ljubazno zamolis za pomoc. Nema osobe na ovom forumu koja ti tada nece drage volje pomoci. ;)

Vrh

PostPoslato: 09 Nov 2018 22:18 
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Ima par Astri koje to imaju OEM.
Probaj na ovaj broj da porucis
+381 11 319 31 50
Autopromet. Bices veoma zadovoljan.

Vrh

PostPoslato: 10 Nov 2018 00:33 
1st Gear
Korisnikov avatar

Vidi nemam nameru da se prepirem po forumu, to kako je ko shvatio to sto sam ja napisao to je individualna stvar. To sto si ti tako razumeo tvoj problem. Lepo sam pitao za pomoc i to je to. Covek mi je lepo odgovorio gde da probam da pronadjem i najlepse sam mu zahvalan na tome. To sto neko ima vremena da provodi toliko na forumu ja se stvarno izvinjavam, ali nemam toliko vremena. Cum budem imao pozabavicu se sa pravilima i kodeksima i ispostovati sve sto treba nema potrebe praviti nauku oko koriscenja foruma.

Vrh

PostPoslato: 10 Nov 2018 23:16 
5th Gear
Korisnikov avatar

Setam ja tako ulicom, pripisa mi se, usetam kod tebe u kucu i onda se popisam na sred dnevne sobe. Pa kad me ti opomenes sto se tako ponasam ja ti odgovorim da ne vidim u cemu je preblem i da sam prezauzet da bih gubio vreme na odlazak do WCa. E vidis, isto tako i ti ovde. I da si bar jedini nego svaki dan po 10 takvih.

To sto ti nazivas naukom su jednostavna pravila kako bi se forum zastitio od prezauzetih parazita cije je vreme previse vredno da bi se trosilo na samostalno trazenje odgovora, koji nemaju nameru da pokazu elementarno postovanje ili ne daj boze nekako doprinesu samom forumu ali ocekuju da im 'zaludni blejaci' bez pogovora rese svaki extremno urgentan problem poput nedostajucih poklopaca u krovu.

Do sledeceg parazitiranja, puno srece u trazenju poklopaca.

P.S. I dalje se nisi zahvalio direktno ni Peri ni Vladi. ;)

Vrh

PostPoslato: 10 Nov 2018 23:52 
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Momci daj spustite loptu.
Nego Miko kad budes u prilici otvori garazu i pohvali se autom.
Zaista je tacno da u poslednje vreme novi clanovi samo banu i odmah traze nesto. To nekako iziritira pa odatle ovakve reakcije naseg drugara.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]