Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 29 Apr 2024 13:25

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 78 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Lexmaul RAM-Induction Opel Vectra A 2.0 16V C20XE
PostPoslato: 01 Okt 2009 08:06 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007 11:10
Postovi: 8839
Lokacija: Beograd
Ime: Milos
Opel: Astra Bertone 2.0 Turbo, Corsa C 1.3 CDTi
Garaza: pogledaj
sve je to super ljudi ali nemojte da se zalecete...
kapiram da Robika ima tih 600ks ali brate to je auto za koji moras da budes spreman da svaki cas pljunes xxx evra da se zasrafi ponesto, namesti tj. cista suprotnos od "sedi i vozi". Stari su to motori, dosta njih je muceno i jos sa fabrickih se "briju" na velike cifre. Nisu tu dugorocna resenja za svakodnevni auto ;)

_________________
Build, race, break, fix, repeat


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lexmaul RAM-Induction Opel Vectra A 2.0 16V C20XE
PostPoslato: 01 Okt 2009 16:16 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Sep 2008 22:25
Postovi: 1428
Lokacija: Zdovac
Ime: Tata
Opel: Seat
Nezki, iskren da budem, ja kad zujim po gradu i vidim tako neke nafurane autice (preko 15-20god starosti) i motore u njima, pretpostavljam da svaki vikend dizu haubu, dotezu, menjaju nesto.....sto na parkingu, sto kod nekog svog majstora.

Ali,ali,ali, lep je osecaj nafurati XXXkonja, provozati se njime, pa makar riknuo motor i nakon 5 dana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lexmaul RAM-Induction Opel Vectra A 2.0 16V C20XE
PostPoslato: 02 Okt 2009 14:18 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2008 19:17
Postovi: 384
Lokacija: Banjaluka
Ime: Nikola
Opel: kadet 2.0 16v
hahaha kakve sam sve gluposti procitao ovde to je smesno .
koliko sam shvatio , momak ti hoces da napravis auto za svaki dan, to jest zelis cestovnu brusilicu, e pr enego sto stavis turbo nitro chip lex i sve redom, uzmi ti standardni c20xe, i stavi nove gume, i stisni ga pa vidi, kod nas su ceste tako lose da je to smesno, uostalom, probaj pa se uveri, auto prve dve brzine ostane u mestu ili se pomeri malo, sinoc na semaforu laguna v6, ja prvom, ostao samo u mestu, drugu, krenu u drugu traku da me baca, tek trecom sam imao apsolutnu kontrolu, znaci zlo ... a novcijate su mi gume, naravno bio sam winer ;)
sto se tice chipa, na atmosferskom motoru, mozes dobiti ili izgubiti, znaci ako chipujes a ostavis sve stock neces mnogo dobiti, dok sa let-om ces poleteti :)
znaci, ubaci ti sebi taj motor pa se uveri dal mozes sa cestovnim gumam preneti tu ergelu konja ....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 78 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs