Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 10:37

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Zafira B 1.9CDTI 88kw
PostPoslato: 24 Feb 2016 18:16 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 20 Dec 2015 22:21
Postovi: 7
Lokacija: Šabac
Ime: Vladan
Opel: Zafira B 1.9CDTI
Od skoro vozim Zafiru B 1.9CDTI 88kw sa automatskim menjačem. Urađen mali i veliki servis sa zamenom ulja u menjaču. Automobilom sam generalno zadovoljan. Ono šta sam primetio i vrlo me nervira a ni serviser ni još neki ljudi koji se razumeju ne mogu da mi pomognu oko nečega što mi smeta na tom automobilu.
Elem, radi se o tome da kad krećem i u momentu kad menjač prebaci iz prve u drugu (a vrlo retko između druge i treće) čuje se neki zvuk (nekad glasnije nekad slabije) kao da nešto cakće na levoj strani vozila. Serviser mi reče da to nije od menjača i da ne brinem.
Bio bih vrlo zahvalan, da ako je neko imao slično iskustvo to podeli ovde na temi kako bi 100% bez brige mogao da vozim. Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zafira B 1.9CDTI 88kw
PostPoslato: 17 Mar 2016 23:42 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Okt 2015 11:14
Postovi: 32
Lokacija: srbija
Ime: ivan
Opel: Opel Zafira 1.9 cdti 88kw
Garaza: pogledaj
e gishka brate po zafiri !
i meni se svashta chuje ! ali skotao sam da ako pochnesh da slushash, chujesh mnogo stvari koje ranije nisi chuo , zachi da ti se izoshtrio sluh i da si postao sveslushajuci :)
hahaha isto kao ja !
od skoro sednem ti ja u auto , odvrnem muziku da udara shto jache tuc tuc i j..e mi se za zvukove shto se chuju ispod haube, table i veshanja, kada stane kod majstora i vozdra! e sa muzikom ide kao nov.
uskoro cu dobiti svoju dijagnostiku iz hong konga pa da chachkam po senzorima, a mehanika se troshi i potroshni je materijal, tako da shta god se chuje chuje se jer je dotrajalo i neka ide dok ide da se iskoristi maksimum pa onda reparacije ili zamena novim .

ps . pocepao sam fabrichko ozvuchenje , udaralo kao blesavo , a sada prdi, jbg.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs