Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 27 Apr 2024 18:01

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


Svi koji su zainteresovani, pravna ili fizička lica, mogu dobiti sobu u
Oglasi/KOmercijalniOglasi/NazivVašeFirme
prema dole naznačenom cenovniku. Broj tema nije ograničen kao ni broj poruka u Vašoj sobi. O proizvodima i uslugama možete pisati do mile volje.

Cenovnik:
1 mesec - 1000 dinara
6 meseci - 5000 dinara
12 meseci - 9000 dinara

kontakt: PM (BojanNBG ili vlada13)



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Nudim posao: Web programer/koder
PostPoslato: 28 Nov 2014 00:44 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Sep 2013 21:10
Postovi: 456
Lokacija: Prokuplje
Ime: Petar
Opel: Calibra Cwe20ne
Garaza: pogledaj
Trenutno radim za jako veliku firmu iz Irske (UK) kao graficki dizajner. Vlasniku firme potreban je web programer/koder iz Srbije,čiji bi posao bio da kodira moje dizajne izmedju ostalog i za Wordpress. Mora biti jako dobar sa SEO optimizacijom, Šta je ono što je potrebno:

Ono što sigurno znam da je potrebno jeste
- Kodiranje .psd template-a za razne platforme
- Veliko iskustvo sa SEO optimizacijom
- Konverzacija na Engleskom jeziku
- Par primera gde ste upotrebljavali SEO optimizaciju i par template-a koji ste kodirali

Radi se 120 - 160 sati mesečno (bar ja toliko radim), o ostalim stvarima cete se dogovoriti licno sa njim. Potrebno je da posedujete Skype kako bi bili u stalnom kontaktu sa njim i samnom... O plati cete se dogovoriti sa njim, oko sto mogu da vam kazem jeste da po meni mozete imati oko 500 USD mesecno sto je blizu 400 Eura.. Ali kao sto rekoh vise o tome cete sa njim... Ukoliko neko ispunjava ovakve uslove, neka me kontatira da popricamo o ovome malo vise..

Inace lik je stvarno ozbiljan u svom poslu, trazi pedantnost i pre svega tacnost. Nije neka prevara ili slicno, ne sekirajte se... Ne bih vam nudio da jeste.... Placanje ce se vrsiti putem Paypal-a, ali otom potom.. SIgurno cete imati placeni probni rad...

_________________
Zahvaljujem se Cveletu i WD Genious-u koji su bili glavni majstori u sklapanju moje Calibre ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nudim posao: Web programer/koder
PostPoslato: 28 Nov 2014 09:10 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2010 08:48
Postovi: 614
Lokacija: Beograd
Ime: Andreja
Opel: Senator Irmscher
Garaza: pogledaj
Jel bi mogao molim te da napises malo vise detalja oko te isplate putem paypal-a, taj deo me bas interesuje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nudim posao: Web programer/koder
PostPoslato: 28 Nov 2014 11:46 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Sep 2013 21:10
Postovi: 456
Lokacija: Prokuplje
Ime: Petar
Opel: Calibra Cwe20ne
Garaza: pogledaj
Kao sto znamo, paypall u Srbiji jos nije moguc, ja imam coveka koji poseduje Paypal i Skrill i on mi realizuje novce, Zahtevao sam od direktora da otvori Skrill, posto na prebacivanje sa Paypal-a do Skrilla izgubim 10-ak dolara... Ucinio sam mu par velikih usluga tako da ce Skrill otvoriti i onda je sve lakse.... Na kraj krajeva, on ce poslati novce meni, ja cu skrill-om da prosledim.... Ali otvorice Skrill ;)

_________________
Zahvaljujem se Cveletu i WD Genious-u koji su bili glavni majstori u sklapanju moje Calibre ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nudim posao: Web programer/koder
PostPoslato: 29 Nov 2014 14:57 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Dec 2013 05:54
Postovi: 1846
Lokacija: Berlin, Dojčland
Ime: Branko
Opel: Astra Bertone V6
Garaza: pogledaj
Generalno bi ovo meni bio zanimljivo, pošto sam radio WP 5+ godina, a SEO sam zabatalio pre par... sem generalno onsite standardnih stvar, ali sam prihvatio neke časove u jednoj privatnoj školi. Proslediću drugaru, možda je njemu ovo interesantno, pa javljam...

_________________
Ne brže od života


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nudim posao: Web programer/koder
PostPoslato: 30 Nov 2014 01:36 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Sep 2013 21:10
Postovi: 456
Lokacija: Prokuplje
Ime: Petar
Opel: Calibra Cwe20ne
Garaza: pogledaj
Civid je dobio sansu da se pokaze, prvi se javio, vec radi da kodiranju, kao sto vidim lik zna posao, i jako sam srecan radom koji sam do sad video, sto ne znaci da nece biti jos radnih mesta... Za sada ovo radno mesto pripalo je Civid-u od kojeg se ocekuje mnogo...

_________________
Zahvaljujem se Cveletu i WD Genious-u koji su bili glavni majstori u sklapanju moje Calibre ;)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs