Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 24 Apr 2024 12:50

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4697 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 188  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 21 Apr 2015 00:38 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Kad je veliki servis u pitanju nikad se ne stavljaju kineski delovi...razumem za farove, stopke i sve ostalo...ali za veliki servis niko ne bi preporucio kineske delove koliko god da neki tvrde da traju :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 22 Apr 2015 00:37 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Ja kada sam radio veliki servis recimo nisam menjao vodenu pumpu, jer je originalna GM, a tada para nisam imao za originalnu ili ako ne originalnu, onda neku kvalitetniju, a kineza sigurno ne bi stavio, tako da je i moj savet tebi da ako vec nemas pare i to, a verovatno je GM pumpa sada na autu, bolje je ostavi, nista njoj nece da fali, jer original je original, a kinesko nije nikako isto, tako da ostavi i sredi ostale stvari, a ako nemas pare za originalnu ili neku kvalitetniju (ne tih 1500 dinara), onda je ne diraj, ostavi je takvu kakva je sada. :)

Pozdrav :ots:

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 22 Apr 2015 21:53 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2008 22:25
Postovi: 326
Lokacija: бања Врујци, беле Воде
Ime: Влада
Opel: Југо 1.5, 1.1, астра г
Hvala na savetima :) tako ce i biti, ako bude para menjam sve, a ako ne onda bolje da ostavim ovu za sada.... :)

_________________
Аристотел: драг ми је Платон, али ми је Дража Михаиловић!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 23 Apr 2015 08:02 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2008 22:25
Postovi: 326
Lokacija: бања Врујци, беле Воде
Ime: Влада
Opel: Југо 1.5, 1.1, астра г
Evo ovako, cene delova na jednom mestu pa mi kazite sta je ok a sta ne i sta misite o ovom COMLINE lezaju tocka?

zupcasti kais CONTITECH 2300
spaner zupcastog SKF 3000
roler zupcastog 3000
vodena pumpa KWP 3000, SKF 4100

kanalni kais CONTITECH 1400
spaner kanalnog kaisa SKF 6600, samo roler AUTOMEGA 1500
roler kanalnog kais veci TOPRAN 2000

f.ulja 400
f.vazduha 500
f.kabine 650
f.goriva 450
ulje opel original 10w-40 5 litara 1900

lezaj prednjeg tocka
COMLINE 5500
SKF 8700

_________________
Аристотел: драг ми је Платон, али ми је Дража Михаиловић!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 24 Apr 2015 10:59 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2008 22:25
Postovi: 326
Lokacija: бања Врујци, беле Воде
Ime: Влада
Opel: Југо 1.5, 1.1, астра г
Da li su ok cene i sta bi trebalo da uzmem...znam da sam dosadan ali treba da uzmem :)

_________________
Аристотел: драг ми је Платон, али ми је Дража Михаиловић!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 26 Apr 2015 01:09 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2013 20:05
Postovi: 56
Lokacija: Herceg Novi
Ime: Miloš
Opel: astra g 1.6 16v 74kw x16xel 1998 SPORT
ljudi imam problem. astra mi je pomjesala ulje i vodu. moze li neko da mi kaze sta se sve mjenja i otprilike koliko kostaju ti djelovi i ruke.

_________________
OPEL wir leben autos


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 26 Apr 2015 20:00 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 02 Sep 2014 12:58
Postovi: 239
Lokacija: Srbija, Petrovac
Ime: Srle
Opel: Astra H hečbek 1.7 CDTI (80 ks), Astra G karavan 1.7 CDTI (80 ks)
Zavisi da li je otišao samo dihtung glave ili je pukla glava pa meša vodu i ulje. Ko to može da zna preko foruma dok se ne otvori motor?
I drugo, kada se posti, posti se ili na ulju ili na vodi, nikako da se meša, inače vidiš šta se desi... :krmljam:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 27 Apr 2015 00:39 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2013 20:05
Postovi: 56
Lokacija: Herceg Novi
Ime: Miloš
Opel: astra g 1.6 16v 74kw x16xel 1998 SPORT
srlem je napisao:
Zavisi da li je otišao samo dihtung glave ili je pukla glava pa meša vodu i ulje. Ko to može da zna preko foruma dok se ne otvori motor?
I drugo, kada se posti, posti se ili na ulju ili na vodi, nikako da se meša, inače vidiš šta se desi... :krmljam:

zaebavaj ti, zaebavaj :ludilo2: ja vjerujem da je glava ok jer ga nisam pregrijao. pali mi ventilator, normalno vuce jedino sto mesa.. ebem li ga ne znam :) sutra ide kod majstora pa cemo da vidimo. rekao mi je jedan drug da samo dihtung mora, normalno ulje i voda se podrazumjeva. hvala na odg u svakom slucaju. :ok: :postovanje: :ziveli:

_________________
OPEL wir leben autos


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 27 Apr 2015 00:48 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Desilo se to meni na predhodnoj astri dok sam imao jos 1.4 16v motor u njoj...otisao dihtung samo...ali ja sam imao samo ulje u posudi za antifriz tj kao skrama neka-majonez, ali u motoru je bilo ok, nije dolazila vodda-antifriz u motor, samo ulje u posudi...
Probaj samo dihtung da zamenis ali pre nego sto nalijes nov antifriz dooobro isperi ceo sistem, ostaje ulje u sistemu pa da se ne pojavi kasnije opet u posudi a ti mislis da opet nesto ne valja a u stvari to je staro ulje u sistemu ostalo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 27 Apr 2015 14:11 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 02 Sep 2014 12:58
Postovi: 239
Lokacija: Srbija, Petrovac
Ime: Srle
Opel: Astra H hečbek 1.7 CDTI (80 ks), Astra G karavan 1.7 CDTI (80 ks)
Meni se desilo baš suprotno, meni otišla glava, naprslina debljine kao vlas kose, ali ipak naprslina. Meni je nabijao pritisak u posudu za vodu dok mi jednog dana nije eksplodirao hladnjak na sred auto puta u vožnji. Onda sam zamenio celu glavu i posle je sve bilo OK.

Hmmmm...Mislim OK...Shvatio sam da možeš da menjaš glavu koliko hoćeš puta, ali nećeš postati pametniji, bar je kod mene takav slučaj :bekelji:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 29 Apr 2015 21:56 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 12 Jun 2012 21:19
Postovi: 199
Lokacija: Beograd, Mirijevo
Ime: Petar
Opel: Astra G 1.7 CDTI
Garaza: pogledaj
Kako se vadi ona ostavica za sitnice na centralnoj konzoli? Stiskao sam ona cetri "pimpeka" i nece da cuje da izadje?
EDIT
Resen problem, pimpeci se vuku, a i neko je malko obezbedio ono da stoji kako treba super lepkom :). Stavljen drzac za CDove uspesno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 29 Apr 2015 22:46 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2013 11:58
Postovi: 360
Lokacija: Beograd
Ime: Dragan
Opel: Astra H 1.7 cdti
Garaza: pogledaj
Trebas da ih povuces ka sebi ne da ih stiskas :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 29 Apr 2015 23:40 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 12 Jun 2012 21:19
Postovi: 199
Lokacija: Beograd, Mirijevo
Ime: Petar
Opel: Astra G 1.7 CDTI
Garaza: pogledaj
Vukao sam ali ne dovoljno :) Pritom je bilo ojacano lepkom. Sredio sam sad :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 30 Apr 2015 01:38 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 02 Sep 2014 12:58
Postovi: 239
Lokacija: Srbija, Petrovac
Ime: Srle
Opel: Astra H hečbek 1.7 CDTI (80 ks), Astra G karavan 1.7 CDTI (80 ks)
Astra G baš ima dosta mesta za sitnice za razliku od Astre H. I umesto da noviji model bude komforniji i praktičniji, oni ga unazađuju po raznim pitanjima.
Kod Astre H u vrata više ne možeš normalno da staviš običnu flašicu soka od 0,5l, a za sitnice samo suvozačeva velika kaseta i malo nešto prostora između sedišta.
Pepeljara je dosta manja, pa tresem cigaretu uglavnom pored ako ne pogledam svaki put gde tresem, pogled pozadi je nepregledniji, gepek je manji kod Astre H (hečbek verzija) za 70 litara od Astre G, a ništa nema više prostora unutra, a čak mislim da je karoserija kod Astre H i malo duža od G. Po kiši, Astra H se nenormalno prlja pozadi, naročito zadnje staklo, a kod Astre G, zbog onog fabričkog spojlera nema ni trunke prljavštine. Kud ja prodadoh moju Astru G :angry3:
Nisu više ni nemci kao što su bili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 30 Apr 2015 10:18 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3295
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
* Srlem, ista stvar je i sa Astrom J kad poredis sa H...zato se nekako ne odlicujem da menjam auto...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 30 Apr 2015 11:04 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
ma samo Astra G :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 30 Apr 2015 11:25 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Okt 2010 15:35
Postovi: 1347
Lokacija: Beograd
Ime: Stefan
Opel: Astra J 1.6 turbo ; Corsa 1.3 cdti ; ex Astra G 1.6 16v
Garaza: pogledaj
Vladarr je napisao:
* Srlem, ista stvar je i sa Astrom J kad poredis sa H...zato se nekako ne odlicujem da menjam auto...

Apsolutno se ne slazem :)
Astra J je mnogo ozbiljniji auto u svakom pogledu.
Gepek je otprilike isti, mozda i veci kod J.
Mesta za sitnice ima vise i od Astre G. Veci komfor putnika.
Udobnost je daleko bolja pa cak i sa 18".
O ostalim stvarima mislim da je i nepotrebno pricati.
Vozio i posedovao sam sve 3 Astre, astru H nisam licno al valjda se racuna bratova? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 30 Apr 2015 12:29 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 02 Sep 2014 12:58
Postovi: 239
Lokacija: Srbija, Petrovac
Ime: Srle
Opel: Astra H hečbek 1.7 CDTI (80 ks), Astra G karavan 1.7 CDTI (80 ks)
Za Astru J stvarno ne znam, nisam još ni ušao u nju, video je samo u prolazu, a ovo sam upoređivao samo H i G.
Astru G sam imao 10 godina i imam samo reči hvale, Astru H imam tek 4 meseca pa ću videti kako će se pokazati, ali mi nešto baš i nije mnogo bolja od G obzirom da sam je platio kao 2 Astre G.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 30 Apr 2015 13:00 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3295
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Na Asti J su stedeli na strvarima/materijalima.
Prva stvar je kad podignes haubu. stavili su sipku dok je na H amortizer.
Na tapacirima su vratili one male pipke koji izlaze kad se auto otkljuca, kod H toga nema i lepse je
Gornji deo istrument table nije iz jednog komada, pa se na sastavu kod A stuba ili kako se vec zove plastika rasdvaja sto ne izgleda lepo
Astra J je jako nepregledna za voznju u rikverc
Cosmo oprema ima zadnja sedista koja su tanja od Enjoy opreme u H. Ne pricam o udobnosti, vec samo o stvarima gde se stedelo.

Astra J je jako lepa narocito u cosmo opremi...ali prosto su stedeli na kvalitetu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 30 Apr 2015 17:33 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Okt 2010 15:35
Postovi: 1347
Lokacija: Beograd
Ime: Stefan
Opel: Astra J 1.6 turbo ; Corsa 1.3 cdti ; ex Astra G 1.6 16v
Garaza: pogledaj
Cekaj ako se to sto navodis kod Astre J zove usteda, kako se zove ona ocajna plastika na vratima, centralnoj konzoli,upotrebljenoj kozi na volanu u Astri H?
Prvi put cujem za to razdvajanje plastike kod A stuba. Gde si to procitao? Nije iskljuceno, Opel je sve losiji na tim sklopovima.

Ok amortizer imas na Astri H, na Astri J nema iz samo njima poznatog razloga.
Isto kao sto u Astri H i Corsi D nema meraca rashladne tecnosti, sto je veci fail od pomenutog amortizera.

Cuj nepregledna, koji moderan auto nije? Tome i sluze parking senzori.
Ono gde je Astra J totalno debilno neprgledna je kod A stubova, jer su ogromni i cesto prave mrtav ugao. Kao i B stub koji smeta kad se ulazi iz sporedne ulice pod kosim uglom.

Ono sto se moze zameriti Opelu kao Opelu je sto jos od Astre G kubure sa istim problemima (termostat, DIS, egr, sada DPF) i zabole ih da ucine nesto po tom pitanju.
Ali su zato ucinili nesto po pitanju dizajna, luksuza.. Izasli su iz onog dosadnog dizajna koji su sledili 2 generacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 30 Apr 2015 18:03 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009 16:23
Postovi: 2239
Lokacija: Kikinda
Ime: Vanja
Opel: ex Astra G 1.6 16v
Garaza: pogledaj
Citiraj:
Cekaj ako se to sto navodis kod Astre J zove usteda, kako se zove ona ocajna plastika na vratima, centralnoj konzoli,upotrebljenoj kozi na volanu u Astri H?


:ok:
Na caletovoj ladi nivi je konzola od kvalitetnije plastike nego ta na astri H, uzas...

_________________
I'm not drunk, just avoiding potholes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 30 Apr 2015 18:25 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Za Astru J ne znam, ali za H mogu samo da kazem da je dizajn unutra previse plastican i da kvalitet izrade i materijala do 2007 nije bas na nekom zavidnom nivou :)

Sto se preglednosti tice, ja na GTC-u osim sofersajbne ostalih stakla kao i da nemam koliko su mala + folija = nepregledna skroz :)

Sto se Astre G tice, meni je npr GTC sa 225/40R18 udobniji nego Astra G sa 205/55/R16.

Opel kao Opel nije los auto, ali cene novih su preterane. Pogotovu ako se uzme u obzir oprema koju dobijas prilikom kupovine novog auta. Npr Astra J sa Bi-Turbo dizel motorom i dobrom opremom kosta skoro kao BMW 320D sa svom opremom koju ima i Astra, sto je po meni daleko od realnosti.

A ako uporedim sa Mazdom 3, koja je realna paralela na Astru, Mazda 3 dodje 30% jeftinije, a svedok sam toga da na 2 Mazde evo sad ce im 50 000km nije bilo ni jednog kvara :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 30 Apr 2015 20:33 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 02 Sep 2014 12:58
Postovi: 239
Lokacija: Srbija, Petrovac
Ime: Srle
Opel: Astra H hečbek 1.7 CDTI (80 ks), Astra G karavan 1.7 CDTI (80 ks)
Iskreno, meni amortizer za haubu ne znači ništa jer on zna da popusti i ispusti pritisak pa više ne drži (imao sam slučaj na gepeku). Onda sledi drvena letva dok ne kupiš drugi. Šipka nikada neće da zakaže.

Pipci na vratima mogu biti samo od koristi kada bagaljiva centralna brava zakaže, a meni je već zakazala na zadnjim vratima. Samo da napomenem da u Astri H postoji fabrička mana da pucaju žice u snopu instalacije ka zadnjim vratima. Mnogo njih je već to iskusilo, pročitao sam baš puno ovakvih slučajeva dok sam istraživao po netu ovaj kvar koji se i meni desio.

Da su nepregledne za rikverc - jesu i H i J, a parking senzore mnogo više njih nema nego što ih ima i eto problema.

Velika mana svim Astrama je i klima, nema na kojoj nije negde bila bušna, a one koje još nisu samo je pitanje momenta kada će. Hladnjak klime, mali hladnjak, kompresor, presostat...puni su forumi žalbi.

EGR nije samo kod Opela problem, sa tim sr..em su napravili svim novijim automobilima probleme (tj. njihovim vlasnicima), isto kao i sa glupim plivajućim zamajcem (ja ga srećom nemam :aplauz: )

Što se enterijera tiče, u Astri H jeste malo plastičniji, ali su plastike lepo učvršćene i utegnute pa nema da nešto lupka i škripi. Inače smatram da je u Astri G lepša i kvalitetnija plastika.

Ja imam COSMO opremu, sedišta su polu koža i udobnija su mi i prednja i zadnja od Astre G (evo konačno nešto :D )

Šoferšajbne su im svima nežne, kamenčići ih načinju samo tako.

Board kompjuter mi šizi. Na svakih 2 minuta prijavljuje mi da mi ne rade neke sijalice, čas stop svetla, čas žmigavci, čas rikverc svetla i opet u krug, a sve su sijalice ispravne i rade. Sve su originalne i fabričke, ništa nije budženo pa da ih BC ne prepoznaje po otporu. Ovo me jako, jako iritira.

I na kraju, meni se spoljni dizajn Astre G mnogo više sviđa od Astre H, tako da neki moderniji i noviji look meni ne pije vodu. Astra J je stvarno lepa, čak najlepša od svih i tu za mene nema dileme, ali ova H...po meni je ona čist promašaj. Kupio sam je samo zato što je novija i mlađa od Astre G, a nisam imao para za model J.

Pravi Opel sa Astrom nelogične gluposti, a toliko se godinama trudi da stigne po kvalitetu i popularnosti WV Golfa. Teško ako ovako nastavi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 30 Apr 2015 20:51 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
srlem je napisao:
Pravi Opel sa Astrom nelogične gluposti, a toliko se godinama trudi da stigne po kvalitetu i popularnosti WV Golfa. Teško ako ovako nastavi...


Slazem se sa tobom sto se tice Astre H :) Po meni je ona bez uvrede i ljutnje prema bilo kome, ali po mom misljenju, Astra H je cist promasaj. Po meni je Astra G kao konkurent Golfu 4 mnogo bolje i kvalitetnije izradjena od njega, samo ako pogledamo unutrasnjost, nema tu sta VW da trazi, mozemo samo da se lazemo i da se VW-ovci ljubomorno 'vataju na staru slavu', ali cinjenica je takva.

Sto se tice H vs Golf 5 koji su u klasi, za 5 kazu da isto nije nesto kvalitet plastike, ali po meni mislim da je on ipak kao konkurent Astri H bolje odradjen od nje.

A sto se tice Astre J, po meni je to definitivno jedan od najboljih Opelovih modela koji je napravio i licno mislim da je mnogo bolji auto od svog konkurenta Golfa 6. Ne kazem da je lose odradjen i to sto vozim(o) Opela, pa da ga hvalim i to, ali po mom misljenju, realnost je takva...I sto su izbacili odma ubrzo sedmicu, a Astra J je jos akutelna? 'Propao' primerak Golf 6, kao i mnogi njegovi prethodnici. Ne vidim ako je toliko dobro uradjen auto da se tako 'brzo' povuce i izbaci novi model. Neko necim nije bio zadovoljan.

Sto se tice unutrasnjosti, kabine, kvaliteta materijala za koji ne znam sta ga neko kudi kada je 2 klase iznad onog koji se nalazi u H, o dizajnu necu da govorim, jer on po meni ni sa G ne moze da se poredi, dok je J skroz druga svetlosna godina.

Svako ima neko svoje misljenje, ovo je moje i verujem da ce se i mnogi sloziti sa time. Nece se sloziti neko ko vozi H, a nikad nije usao u J i onda svako svog konja hvali sto se kaze, ali kada udjete u nju i provozate se, naravno sa nekom dobrom opremom i ako ne nova, onda dobro ocuvana, onda vidite zasto je J ipak 'toliko' bolja od H.

Ovo je moje misljenje :ok:

Pozdrav :ots:

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 01 Maj 2015 00:25 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Realno G pa J :) I po kvalitetu i po dizajnu...jedino sto mi se svidja GTC, ima lepu liniju i deluje mnogo mocnije od obicne H, jeste da ima dosta plastike u enterijeru ali ja mislim isto da je ta plastika lepo fiksirana i da nema tu krckanja i slicno...najvise me nervira kod tog modela sto nema merac temperature...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4697 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 188  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs