Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 19 Mar 2024 11:29

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Varenje?! Ili git i krpe?!(pomoc strucnjaka)
PostPoslato: 19 Okt 2010 01:23 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 02:07
Postovi: 8609
Lokacija: AgeOfCoins
Ime: Vladimir
Opel: 3 komada
Garaza:
Baciću ja na papir kad budem radio Kadeta C pa ćeš da vidiš. Inače tvom nema leka više, ono ne može da se vrati da bude kadett B coupe :shit:

_________________
Under Construction (●‿●)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Varenje?! Ili git i krpe?!(pomoc strucnjaka)
PostPoslato: 19 Okt 2010 01:33 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2009 02:12
Postovi: 421
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: Kadett b ls coupe
JBG, njemu je pod zdrav, sajtne zdrave krila zdrava vrata i sve ostalo zdravo, ali sve zajebavancije oko prednjeg trapa imaju problem, deo koji drzi viljusku na kojoj je gornja kugla je istruleo i jedini spas je da nadjem sa otpada od nekog drugog sve delove trapa, sto se izgleda tice jedino sto mu treba da bi bio koliko toliko fabricki sem rubova, treba mu prednji deo od haube na dole, drzac farova i maske i naravno onaj lim iza niklovanog branika i nista vise sve to moze da se napravi jako lako kad neko ima volju i zelju, a ja sam to izgubio... Pozadi je mnogo lakse, samo treba da se zamene stop svetla i da se doda :lol: lim koji fali jer su ova stop svetla malo veca od fabrickih :bekelji:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Varenje?! Ili git i krpe?!(pomoc strucnjaka)
PostPoslato: 19 Okt 2010 11:10 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 23 Feb 2008 14:11
Postovi: 575
Lokacija: Indjija
Ime: srdjan
Opel: vectra a 2.0 16v
gurni ga u dunav :ludilo: :ludilo: :ludilo:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Varenje?! Ili git i krpe?!(pomoc strucnjaka)
PostPoslato: 20 Okt 2010 23:27 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jan 2010 00:28
Postovi: 139
Lokacija: Nis centar
Ime: Vladimir
Opel: Corsa A 1.3 SB
Kupite CO2 aparat, ne kosta mnogo, 3 table lima i jedan slobodan vidend i uz pomoc neta svako moze limarijski resiti svoj auto ( uz dobru volju naravno ) Noviji auto ne znaci bolji :shit:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Varenje?! Ili git i krpe?!(pomoc strucnjaka)
PostPoslato: 21 Okt 2010 00:06 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2009 18:57
Postovi: 3609
Lokacija: Bgd-Karaburma
Ime: Branko
Opel: ...,... (OO=II=OO)
Mislim da je sad krajnje vreme da se i ja obratim jer vidim da me debelo proziva forumas Roki!
Kao prvo, mozda te znam a mozda i ne znam, ali ako si ti taj lik koji je kupio doticnu vectru od mog kuma koji je vulkanizer i koga debelo pljujes ovde po forumu, koliko se secam ti to vozilo koristis vec duzi period i nije pisalo u novinama da se vectra raspala zato sto je krpljena plastikom!
Koliko vidim cela ova tema je napravljena kao sprdacina na moj komentar sto se tice plastificiranja automobila, odnosno, nastavak vredjanja i mene licno i mog kuma!
Ja tebi licno necu uputiti nijedan pogrdan pridevak jer te ne znam, a da si zasluzio,..zasluzio si! Tog coveka koga nazivas i ludakom i da ga treba strpati zatvor, tog coveka znaju mnogi sa foruma pa cak i oni u koje se kunes, cene ga kao majstora, tako da razmisli sta ces reci pre nego kazes ili napises!
Mene ovde mnogi vec poznaju i znaju moja umeca i znanja, tj, da li sam "strucnjak" ili majstor, pa sad razmisli sta ce o tebi da misle kad vide kako se ophodis prema ljudima koje ni neznas!

_________________
"ko drugom jamu kopa,...taj i trecom slajfuje"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Varenje?! Ili git i krpe?!(pomoc strucnjaka)
PostPoslato: 21 Okt 2010 00:21 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010 14:25
Postovi: 17
Lokacija: BG-Kaludjerica
Ime: Pedja
Opel: Kadett E 1.3 GT
Brate izvini,ali ja stvarno ne znam ko si ti,niti o cemu pricas?! Mora da si me pomesao s nekim... :ots:

_________________
OPEL-ovo istureno odeljenje u Kaludjerici


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs