Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 21:55

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 120 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 18:10 
OffLine
Iskusni Opeldžija

Pridružio se: 10 Avg 2011 15:04
Postovi: 2980
Lokacija: Beograd
Ime: Miroslav
Opel: E46 Coupe
A GPS?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 18:21 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011 10:59
Postovi: 237
Lokacija: Prokuplje
Ime: Milan
Opel: Opel Astra 1.7 DTI i Opel Ascona A 1.2
Garaza: pogledaj
e kada bi ja mogao sve da gledam na toj brzini bilo bi super ali mislim da je GPS pokazo oko 195.....imalo je jos gasa ali nisam smeo ipak jednom rukom drzim volan menjam brzine a jednom sam drzao kameru...jbg.....

_________________
Vozite uvek tako da vam pre istekne vozačka dozvola nego život!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 18:29 
OffLine
Iskusni Opeldžija

Pridružio se: 10 Avg 2011 15:04
Postovi: 2980
Lokacija: Beograd
Ime: Miroslav
Opel: E46 Coupe
Mogao i da povedes nekog sa sobom pa da on snima. Vidi, da ti nesto objasnim. Nijedan, ali nijedan auto ti nece prikazati tacnu brzinu na skali. Ajde mozda tvoj i ide vise od fabricki propisane 170km/h, ali objasni mi onda kako sam ja sa svojim kadetom 1.3 44kw, usranih 60 konja iz '86god, sa 4 brzine uspeo da na skali dobijem 185km/h. Jednostavno je nemoguce da taj kadet sa tim motorom dostigne tu brzinu, inace mogao je jos, ali to ne znaci da mu je stvarna brzina 190km/h, za njega je fabricka maksimalna bila 160, dok je jos bio nov, a kamoli posle 20god.

Jel shvatas sta pokusavam da ti kazem i sta pokusavamo svi ovde da ti objasnimo vec dva dana?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 18:48 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Sep 2009 18:21
Postovi: 523
Lokacija: Pancevo
Ime: Nikola
Opel: Vectra B 1.6 8v
Garaza: pogledaj
to sto je tebi kilometar sat pokazao preko 200 ne znaci nista, mali milion slucajeva postoji gde kilometar sat laze i to nije nista neuobicajeno... lepo snimi sta kaze gps pa da vidimo...

_________________
I've been arrested for driving while blind


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 18:49 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011 10:59
Postovi: 237
Lokacija: Prokuplje
Ime: Milan
Opel: Opel Astra 1.7 DTI i Opel Ascona A 1.2
Garaza: pogledaj
brate ja sam vec navodio do sada bio sam sam kada sam vozio skala je pokazala 205,sa jednim putnikom i nesto stvari na zadnjem sedistu skala nije prebacila 195 pa ba boga molis....zato nisam i nikog poveo sa sobom da snima...ovaj auto je kod mene vec prosao oko 100000 hiljada od dana kada je vozen 205....nisam ovde dosao da bih lagao ali samo kazem da auto nenormalno ubrzava za svoju snagu nista oko motora nije radjeno jedino ono sto nisam otkrio do malopre to je menjac....koliko Astri G 1.7 DTI ima menjac sa sest brzina i sedmom rikverc....auto sam ja kupio u nemackoj sa ovim menjacem to nikad nije rastureno da bih znao koji je menjac.....(zato sto sam do sada usao i probao nekoliko astri sa menjacem od 5 brzina odnosno 6 sa rikvercom)

evo i slike sa navigacije koja je zapamtila najvecu izmerenu brzinu....e pa neka me sada neko ubedi da "Moja Astra" ne ide preko 170 koliko je fabrika rekla....
Slika

_________________
Vozite uvek tako da vam pre istekne vozačka dozvola nego život!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 18:56 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Dec 2010 18:37
Postovi: 169
Lokacija: Titel
Ime: Zeljko
Opel: Nekad Kadet 1.3 sad Renault Megane 1.5 dci
Garaza: pogledaj
alexa05 je napisao:
Opaaa ko to treba da casti za novu zastitnu uniformu??? :wink:


De novo brate?Sta je kod nas novo? :ludilo: To je slika kad kad sam poceo da radim :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 20:39 
OffLine
2nd Gear

Pridružio se: 28 Dec 2011 14:49
Postovi: 126
Lokacija: Krusevac
Ime: Marko
Opel: Corsa C Y17DTL
Evo da prokometarisem, otkud 1.7dti sa 6 brzina? To prvi put vidim i cujem u zivotu. Drugo auto mnogo jace ubrzava nego ostali, tako da ti ili imas cipovan 1.7dti ili 1.7Cdti sto bi objasnilo 6 brzina.

btw Kada bolje razmislim ovo ubrzava dosta bolje nego bilo koji dti. Ne znam da li je bila nizbrdica pa zato ali ovo klasican 1.7dti nije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 21:39 
OffLine
Iskusni Opeldžija

Pridružio se: 10 Avg 2011 15:04
Postovi: 2980
Lokacija: Beograd
Ime: Miroslav
Opel: E46 Coupe
Ja ne znam o cemu smo mi ovde raspravljali, jer decko je kadju rekao da 1.7 moze da oduva svaki 2.0 dti i 1.9 tdi sa 100ks a ovde predstavlja svoj modifikovani 1.7, pa brate nije svaki 1.7 modifikovan pa da tera kao tvoj, ja ti iz licnog iskustva kazem da je 1.7 zaza 2.0 i 1.9 obicna igracka, kada su sve verzije u stocku. Da zbudzim ja 6 brzina i sredim izduv da vidis dal bi me video.

A i nesto razmisljam, zar auto ne ubrzava bolje kad ima manji broj brzina, jeste da je max brzina veca sa vise brzina ali ubzanje bi trebaloda bude manje sa vise brzina. ili gresim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 21:44 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011 10:59
Postovi: 237
Lokacija: Prokuplje
Ime: Milan
Opel: Opel Astra 1.7 DTI i Opel Ascona A 1.2
Garaza: pogledaj
Ja mislim da je nemoguce da bude cdti jel je auto 2001..menjac nzm kako je dospeo tu ali ima 6 brzina...(tako je kupljen auto)...nije cipovan jel je vec zbog jedne crte stavljan na test jel decko nije mogao da veruje da auto ide tako....test pokazuje snagu od 55 kw i 166 Nm...nije bila nizbrdica...auto je vozen po auto-putu....samo je zamenjen izduv..skinut je katalizator,srednji lonac a zadnji lonac je rucni rad...za dalje ima jos jedna prepravka za granu i mislim da cu dobiti jos malo na snazi.....ali otom potom i umalo da zaboravim stavljen je tzv sportski KN filter sa buvljaka od 800dinara.....

a sada molio bih da svi oni koji su me pravili ludim izbace kako ubrzava golf IV 1.9 i Opel Astra 2.0DTI ali prihvatam samo snimke koji su oni napravili ne neke sa neta...Unapred hvala....a zao mi je sto danas ne dobih ni jedan komentar od MV82 , AckoNI , Paja Azdaja , zux koji je rekao da auto ne moze preko 170km/h..... Ovo nije prozivanje samo bih zeleo da vidim te snimke.....

@Miki 22 Ja od pocetka teme sam govorio sta je zamenjeno na auto niko nije obracao paznju.....
i kazite mi sta je to modifikovano na mom motoru kada pokazuje istu snagu.....na testu.....

_________________
Vozite uvek tako da vam pre istekne vozačka dozvola nego život!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 22:08 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Sep 2009 18:21
Postovi: 523
Lokacija: Pancevo
Ime: Nikola
Opel: Vectra B 1.6 8v
Garaza: pogledaj
zasto onda ni jedan drugi 1.7dti ne moze da ide kao tvoj?

btw, kad neko gore pomenu 1.7cdti, mozda bi trebalo razmisliti o ubacivanju i tog motora u ovaj spisak, sto da ne, ja sam cuo samo reci hvale za taj 1.7cdti 59kw u astri g...

_________________
I've been arrested for driving while blind


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 22:24 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011 10:59
Postovi: 237
Lokacija: Prokuplje
Ime: Milan
Opel: Opel Astra 1.7 DTI i Opel Ascona A 1.2
Garaza: pogledaj
necu opelov dizel....Isuzu zakon.....pa ajde mi kazi zasto ne moze da bih ti ja rekao i u garazi sam napisao da nisam bas nesto za sredjivanje dizel motora...zamenio sam izduv samo zbog zvuka sada se auto cuje kao da je benzinac a ne dizel....

_________________
Vozite uvek tako da vam pre istekne vozačka dozvola nego život!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:01 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011 10:59
Postovi: 237
Lokacija: Prokuplje
Ime: Milan
Opel: Opel Astra 1.7 DTI i Opel Ascona A 1.2
Garaza: pogledaj
Izvinjenje za sve sada je skinuta plastika ispod menjaca.....i menjac sa zadnjeg drzaca ako to uopste i postoji kod obicnog menjaca Astre G (menjac se samo drzi na motoru)Na menjacu nigde nema nikakav utisnut opelov znak ili neki br sve je to vidno brusilicom uklonjeno(toliko o nemackoj pedanteriji) samo na jednom mestu stoji jedna nalepnica na kojoj pise STEINMETZ i jos neka sitna slova(brojevi) koje nmg da vidim....Malo guglanja o ovom imenu i evo ga pogodak... http://www.steinmetz.de/
koliko razumem nemacki odnosno ne razumem nista vec sam zakljucio da je ovo neka firma koja radi neki Tuning na Opelovim vozilima pa predpostavljam da je sa mojim menjacem nesto radjeno...

_________________
Vozite uvek tako da vam pre istekne vozačka dozvola nego život!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:06 
OffLine
Iskusni Opeldžija

Pridružio se: 10 Avg 2011 15:04
Postovi: 2980
Lokacija: Beograd
Ime: Miroslav
Opel: E46 Coupe
I o cemu mi ovde onda pricamo? ta tvoja astra je sve samo ne stock, hahahaha...Uklonjen katalilzator, stavljen KN, poboljsan izduv i STEINMETZ menjac, to nije ni blizu Astri 1.7dti koju si mislio da imas, i lepo ti kazemo da stock ne moze tako da ide ti si uporan da dokazes da nije tako, eto vidis pa opet na kraju nisi bio u pravu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:11 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011 10:59
Postovi: 237
Lokacija: Prokuplje
Ime: Milan
Opel: Opel Astra 1.7 DTI i Opel Ascona A 1.2
Garaza: pogledaj
slazem se time da nisam u pravu....ja sam mislio da imam stock astru sem mojih prerada koje nisu nesto uticale na poboljsanje sem malo auspuh koji je dodao malo jacine na vecem broju obrtaja tu se najbolje primeti...KN je sa pijace mislim da on nista ne daje.... a za menjac nisam imao pojma ajde ako se neko razume neka mi objasni kakav je ovo menjac...ili da otvorim novu temu u vezi menjaca...?

_________________
Vozite uvek tako da vam pre istekne vozačka dozvola nego život!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:16 
OffLine
2nd Gear

Pridružio se: 28 Dec 2011 14:49
Postovi: 126
Lokacija: Krusevac
Ime: Marko
Opel: Corsa C Y17DTL
Steinmetz kit obuhvata neke stilske prepravke i novu mapu. Trebalo bi da postoje 2 verzije, od 89 i 100ks. Za menjac i dalje nemam objasnjenje.

Auto ne ubrzava bolje sa duzim menjacem, sa 6 brzina je sigurno kraci i bolje ubrzava. Opet samo menjac ne moze toliku razliku da napravi.

btw Ja sam mislio na 1.7cdti sa 74kw. A ajde uslikaj taj menjac i motorni prostor pa otvori neku temu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:18 
OffLine
Iskusni Opeldžija

Pridružio se: 10 Avg 2011 15:04
Postovi: 2980
Lokacija: Beograd
Ime: Miroslav
Opel: E46 Coupe
Kako to mislis tvoje prerade ne daju nikakvog efekta, daju itekako, evo pogledaj semu ispod i sve ce ti se samo kasti


Slika :ludilo: :ludilo: :ludilo: :ludilo:

A za menjac otvori novu temu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:20 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Okt 2007 21:12
Postovi: 6882
Lokacija: Kraljevo
Ime: Aleksandar
Opel: Omega B2 2.0
Pogledaj pored biraca u haubi na samom menjacu mora da bude reljefasto izgravirano F i pored dvocifreni broj,
a kako ti znas da nemas cip verujes u papire ili si iso na valjke...

_________________
ŽIVOT JE JEDAN,
A Calibra DVA.NULA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:24 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011 10:59
Postovi: 237
Lokacija: Prokuplje
Ime: Milan
Opel: Opel Astra 1.7 DTI i Opel Ascona A 1.2
Garaza: pogledaj
e sad ovako moje iskustvo u vozenju stock astre i moje astre....stock ubrzava isto kao moja do druge ali vec u trecoj se oseti da moj auto bolje ubrzava a za cetvrtu i petu da ne govorim....dok moj auto u setoj ubrza nekih 10-15km/h i stane mislim da je sesta ubacena kao rasterecivanje motora a i vidi se po potrosnji moja na 100 km po auto putu pri brzini od 140-150kmh na satu toliko pise trosi oko 4.5l dok od jednog druga na toj brzini astra stock postavlja prosek od 5.2-5.5l..i nije neka razlika u potrosnji ali kada uzmete u obzir da on ima 15" a ja 18" onda je i velika razlika.....ali zato moja po gradu i kratkim cimanjima po gasu trosi i 8l dok njegova ne prelazi 6l....

_________________
Vozite uvek tako da vam pre istekne vozačka dozvola nego život!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:27 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Slazem se sa tobom "astrapk" ali pod jednim uslovom....Da mi kazes kolika ti je bila top brzina u 5.brzini a ne u 6....Ja prvi put cujem 6 brzina u Astri sem u nekim,a kamoli u 1.7....I daj nam sliku motora da razresimo dileme vise....Izasao si 200 to je cinjenica ali kako....Ja nemam moj snimak,ali na autoputu sam do 180 izasao i tu je patos nema ni makac vise a ti menjas brzinu tad....msm jbt....evo jedan slican samo do 180 sam isao..... http://www.youtube.com/watch?v=NfJMyT-cHBA

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:31 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011 10:59
Postovi: 237
Lokacija: Prokuplje
Ime: Milan
Opel: Opel Astra 1.7 DTI i Opel Ascona A 1.2
Garaza: pogledaj
nema niceg izgraviranog na menjacu sve je skinuto bruslicom..gledao sam 15 min....jedino nisam mogao da vidim jedan ugao a iskreno da vam kazem ne smem da odvojim menjac od motora ko zna sta ce ispasti iz njega i onda necu moci da ga sastavim.....
auto je bio na valjke i pokazao istu snagu kao u papirima...ili su mene lagali ili je nesto trece u pitanju...

_________________
Vozite uvek tako da vam pre istekne vozačka dozvola nego život!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:33 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011 10:59
Postovi: 237
Lokacija: Prokuplje
Ime: Milan
Opel: Opel Astra 1.7 DTI i Opel Ascona A 1.2
Garaza: pogledaj
Citiraj:
Slazem se sa tobom "astrapk" ali pod jednim uslovom....Da mi kazes kolika ti je bila top brzina u 5.brzini a ne u 6....Ja prvi put cujem 6 brzina u Astri sem u nekim,a kamoli u 1.7....I daj nam sliku motora da razresimo dileme vise....Izasao si 200 to je cinjenica ali kako....Ja nemam moj snimak,ali na autoputu sam do 180 izasao i tu je patos nema ni makac vise a ti menjas brzinu tad....msm jbt....evo jedan slican samo do 180 sam isao.....


brate razresili smo dilemu imam neki zajeban menjac za koji i ja nzm nista....pozzzz

_________________
Vozite uvek tako da vam pre istekne vozačka dozvola nego život!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:38 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Brt sad sam i ja video.....Znaci peta ti je maksimalno 185km/h i to je sasvim ok i time mozes da se hvalis ako je do toga....A i imas razradjen motor i sve to i nije cudo da moze da izadje toliko....Ali imas i sestu brzinu i eto to je bio uzrok....Da nam nisi rekao da imas 6 brzina verovatno nebi provalili,ali ovako si rekao i onda je kraj....Ali dobro....Sta je tu je....Kad se budes trkao sa nekim VW kazes imam 5 brzina,stock su kola i sta te briga....pozz veliki od mene na iskrenosti.... :wow

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:43 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011 10:59
Postovi: 237
Lokacija: Prokuplje
Ime: Milan
Opel: Opel Astra 1.7 DTI i Opel Ascona A 1.2
Garaza: pogledaj
fora je sto sam ja mislio da su stock sem mojih prepravki.....ali sada sam dobio volju za sredjivanje ovog motora....ide sigurno neki chip tuning i grane ce da se preradi da se dobije jos malo....sutra cu prekopati po motoru mozda nadjem jos nesto zanimljivo....ali skriveno posto do danas nista nisam nasao.....

_________________
Vozite uvek tako da vam pre istekne vozačka dozvola nego život!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:51 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Okt 2007 21:12
Postovi: 6882
Lokacija: Kraljevo
Ime: Aleksandar
Opel: Omega B2 2.0
Postoji menjac sa 6 brzina ali je iso na astre H, verovatno je nabudzen naknadno

_________________
ŽIVOT JE JEDAN,
A Calibra DVA.NULA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra G (1.6 benz,1.7 dti ili 2.0 dti)
PostPoslato: 30 Jan 2012 23:52 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Pa i to sto si mu sve ti nabacio opet nebi toliko diglo snagu motora da izadje 200km/h kao iz sale,ali eto vidis imao si menjac koji nije stock,ali sta te briga,za tebe jos bolje.... :ok: Cepaj to,sredjuj i uzivaj u sestostepenom menjacu koga retko danas imaju ljudi....pozz :ziveli:

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 120 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs