Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 12:53

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: astra g
PostPoslato: 16 Sep 2011 19:19 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 08 Jun 2011 19:23
Postovi: 224
Lokacija: banjica
Ime: nemanja
Opel: astra g
ajde i ja konacno da prestavim svoju bebu
astra g 98g 2.0dtl presla 204000km
ja prezadovoljan sa njom do sad sa motorom sam imao standardan problem riknula mi bos pumpa i elektronika bos pumpe i to 20 dana posle kupovine popizdeo sam znaci pare koje sam bio ostavio za sredjivanje auta otislo sve na bos pumpu preso sam sa njom oko 15000 i mogu reci da sam prezadovoljan kad sam je kupovao jedino mi se nije svidela boja al sad sta je tu je al mi se svidelo to sto je limuzina jel je pun grad karavana i obicnih astri pa da se moj malo razlikuje
kad sam ga kupio bio je ovakav
Slika

Slika

Slika
zatim sam zatamnio zadnje stopke
ovakvo je bilo nemam bolju sliku



Slika

a sad je

Slika

Slika

pa sam skupio neku kintu i uzeo ovaj radio jedino sto svetli zeleno al sta da se radi nije bilo vise para

Slika


Slika

kad sam ubacio nov radio tad sam video kakve zvucnike imam malo sam ih forsiro i pocepala se membrana i tad sam bio u potrazi za nekim zvucnicima i naletim na zvucnike od astre g ali 2004g je auto i platim ih smesno sad razbija kako se cuje
zatim je doso naslo za ruku ne znam kako sam pre mogao bez njega a seo je vrh


Slika

Slika

Slika

Slika

zatim sam mu ubacio el podizace stakla hteo sam na sva vrata al kad sam cuo cenu za zadnje kad se nisam srusio tako da sam uzeo samo prednje i namontirao sam veoma prosto tako da ako nekom treba pomoc oko toga neka vice i uzeti su novi tapacirunzi bez rupa

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
posle toga su mu dosle nove cipelice felne uzete od zemundace i ko casa su i gume miselinke 185/60 te su bile na akci sta da se radi naravno petnestice hteo sam ja vece al nije bilo para ovakve su felne nisam slikao auto jos uvek bila je opcija i ove druge da uzmem al se na kraju to inskomplikovalo nesto tako da su dosle ove prve odlicno mu stoje
Slika

Slika
danas sam rasturao prednji far obriso ga ispolirao prednju stranu i sad je auto pogledao bukvalno bio je ko jednooki dzo
i obrvice sam uzeo i postavio al nemam sliku bice i toga

iso sam na more sa njim i stvarno me je odusevio auto trosio mi 5l na 100km jedino taj ceh sa bos pumpom al sta da radim
u planu mi je da sredim prednji branik zadnji da uzmem od bertonke zatim spojler za gepek i neko blago zatamljivanje stakla al cekam prvo da vidim sa ovim novim zakonom i razmisljam krov da oblozim u kabon foliju mislim da bi mu odlicno leglo i neke vece felne i to bi bilo to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: astra g
PostPoslato: 17 Sep 2011 02:01 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 29 Mar 2011 03:55
Postovi: 391
Lokacija: Zemun
Ime: Nemanja
Opel: Astra 1.6 v16
Garaza:
Krov-stubovi u crno zatamnjivanje stakala kao i nesto vece felnice lagano spustanje a onda uzivas ..

Sretno sa radovima! :ziveli:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: astra g
PostPoslato: 17 Sep 2011 19:18 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 08 Jun 2011 19:23
Postovi: 224
Lokacija: banjica
Ime: nemanja
Opel: astra g
hvala, za spustanje cu razmisliti,nekako se uvek pentram na neke dzambo ivicnjake a i putevi su nam ubi boze pa ga mozda nebi spustao kad sam ga uzeo to mi je bilo prvo na cilju a sad kad bolje razmislim mozda i ne al vece felne sto posto cim prikupim pare neke 17ice , a krov to se jos dvoumim dal da radim ili ne i dal da radim samo krov ili neki deo haube


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: astra g
PostPoslato: 17 Sep 2011 19:37 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
lepa astrica, a sto se tice spustanja i pentranja na ivicnjake, postoji jedno dobro resenje, airride sistem :)

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs