Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 20:59

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Sabijanje opruga
PostPoslato: 21 Mar 2014 12:00 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2012 08:52
Postovi: 780
Lokacija: Subotica
Ime: Slobodan
Opel: Yugo 1.1EFI
Garaza: pogledaj
Pa gde to mene teraju, nisu me ni tu oterali a pisem u takvoj temi :ludilo2: Druze, od mene mogu ako zele da voze bez opruga ali da tvrde kako lezi kao pegla, dere sve zivo i da je sve super nece da moze... Jer zbog takvih stvari mnogi ucine isto i onda mi dodju pa se zale da im to ne valja pa imaju dvostruki trosak... Imao sam brdo takvih primera... Forumi koliko ja znam postoje pre svega radi druzenja i razmena iskustava i misljenja pa ne vidim sta fali da ja iznesem svoje. Ko hoce da ga prihvati prihvatice, ko nece ne mora, ako nekome smeta sta ja pisem neka ne cita i gotovo. :wink: Ni ja nikome ne branim da napise svoje misljenje niti da se protivi mom misljenju... I ovi sto se bavi npr cipovanjem se javljaju u temama sa cipovanjem i razilaze im se misljenja pa se niko ne buni...

_________________
Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs