Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 15:52

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Problem Astra G 1.4 16v seckanje na benzin i plin
PostPoslato: 12 Jun 2015 23:38 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 21 Dec 2013 22:13
Postovi: 44
Lokacija: Macedonia
Ime: Opel
Opel: ASTRA G 1.4 16V
ljudi aj da ve pitam jos nesto u veze sa moj problem gledam da niko ne moze odgovoriti i da je imao slicni problem,jel moguce da je problem u bregaste osovine podizace i ventile,moi prijatel mu se javja slicni problem ko moi secka na mali obrtaima kad pusti gasa (trza) bio e kod neki majstor i kaze mu ovo:
problem je u bregastu osovinu,podizace i ventile kaze da 1 i 4 klip ne dovljno zatvaraju i se stvaraju neki vakum pa zato auto trza i ne vuce dobro, nekad vuce nekad slabo.
E sad jas kad sa bio kad jedan pokvareni majstor veliki PREVJARANT uzmeo mi samo pare i nista ne je uradio kako sto treba kaze da mi promenio novi podizace i da je obrabotio ventile auto malo se promenio ama ni e kako sto treba oseti se da se promeni rabota na motoru nekad dobro radi vuce nekad ne jas ne verujem u nega da je promenio novi podizace vrakao sam kod nega 3 puta prvi put kaze da je auto gotovo a podizace strakaju kao lude kazu da tako treba treba da legnu ma ne smeje novi podizac da tropaju toj samo mati vodu vozeo sam auto neki 1 000km i opet sam se vratio i opet stavjao drugi i opet stracaju opet sam se vratio i mi kaze e sad sam stavio originalni ,nema veze, ne stracaju ali po nekad zna da izvadji neki zvuk cuje se stracanje i rekao sam ma daj da se goni u PM. i zato ne verujem nista u njega da stavio novi i da obrabotio vetile sve je prevara.

E sad iteresu je me od vasi iskustva dal je mozno da je do ova problem da znam sta da radim dal da menja sve novo bregaste podizace i ventile i sta bi postignao kad bi promenio sve ovo, i da resim problem ili ni e do to da ne frlam bez veze pare.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem Astra G 1.4 16v seckanje na benzin i plin
PostPoslato: 13 Jun 2015 00:00 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 21 Dec 2013 22:13
Postovi: 44
Lokacija: Macedonia
Ime: Opel
Opel: ASTRA G 1.4 16V
Evo sta drugo sam primetio mos ke je polesno da otkrit problem, kad upalim auto ujutru rade na 1500 obrtaim i posle neki minut padnu na 800, a neki put upalim sve normalno kao da nem oni elektronski sauh ali to mnogu retko se desava.
Klapne cicenja step motor nov
Do sto bi moglo biti ovo?

I druga stvar kad sam registrirao auto na tehnicki pregled kaza mi da izduvni gasovi su mnogu veliki poveke od propisano i to na plin a kamoli na benzina
jel moze da pravi problem katalizatora sto se ponasa ovako auto sto trza


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem Astra G 1.4 16v seckanje na benzin i plin
PostPoslato: 14 Jun 2015 19:21 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 21 Dec 2013 22:13
Postovi: 44
Lokacija: Macedonia
Ime: Opel
Opel: ASTRA G 1.4 16V
Evo drugari snimio sam neko video da vidite sta se desava sa auto kad ga upalim prvo palenje nema veze dal je hladni il je toplo gde stoi obrtaima na 1500 i kako lupkanje se cuje,pa ovako je po lejesno da se uspostavi sta radi auto i mos je do ova problem auto sto trza secka naprjed nazat pri dodavanje i pustanje gasa i po nekad vuce a nekad ne ; vi sta mislite?
Sad ne znam ovaj zvuk dal je do bregaste osovine hidropodizace ili ventile

https://vimeo.com/130680774


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem Astra G 1.4 16v seckanje na benzin i plin
PostPoslato: 14 Jun 2015 19:24 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 21 Dec 2013 22:13
Postovi: 44
Lokacija: Macedonia
Ime: Opel
Opel: ASTRA G 1.4 16V
https://vimeo.com/130670305


https://vimeo.com/130670306


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs