Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 29 Apr 2024 09:16

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: ascona 1.6i pomoc
PostPoslato: 12 Jul 2010 22:48 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2010 21:51
Postovi: 27
Lokacija: Jagodina
Ime: Ivan
Opel: Ascona 1.6i
Puno bih bio zahvalan da mi neko pomogne oko povezivanja vakum creva sa karburatorom, filterom za vazduhom i rezervoarom kod levog prednjeg tocka (ne znam kako se zove). Inače imam mono point sistem koji nisam sigurana da li j od 1.6 motora ili 1.4 pošto na njemu ima samo dva izlaza za vazduh sa prednje strane (trebalo bi tri, valjda). Takođe je auto počeo dosta da troši. I ako postoji neka šema za sva ta povezivanja kod ascone. Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ascona 1.6i pomoc
PostPoslato: 07 Avg 2010 23:17 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Dec 2009 23:51
Postovi: 7
Lokacija: Sr. Mitrovica
Ime: Tomislav Imbrišić
Opel: ascona 1.6i
Pozdrav, video sam ti post jos pre par dana, ali nikako da stignem da odgovorim (radim limariju na mojoj askoni)
uslikao sam moj motor i onu bocu sa aktivnim ugljem za koju ni ja ne znam cemu sluzi, ali valda treba kad je tu :)

Slika

Slika

obelezio sam ti bojom creva kod "karburatora" i druge krajeve kod boce (skinuta) a trece crevo sa boce (pink) ide do ulivnog creva kod poklopca rezervara, e sad kao sto se vidi na slikama sva tri creva su kod mene skroz trula i popucala, a motor radi ok, potrosnja je ok, lepo prima gas, jedino mi na leru menja, tj smanjuje obrtaje na momenat pa vrati na normalu.

nadam se da sam pomogao :)

e sad, mene interesuje sta ide na onaj prikljucak obelezen plavim ? (kod mene nema nista) i drugo, bitnije, nisam obelezio koje mi je dovod goriva a koje odvod kad sam skidao cevi :banghead:

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs