Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 29 Apr 2024 12:25

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: filter ulja
PostPoslato: 27 Maj 2010 18:13 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Maj 2010 13:45
Postovi: 24
Lokacija: karaburma
Ime: sinisa
Opel: astra f 94.
Cisto da vam prenesem iskustvo sa novim filterima naime prilikom zamene ulja kupim normalno i filter,nov naizgled lep da lepsi ne moze biti, vozio par dana i s vremena na vreme upalimi se lampica za ulje na instrument tabli,kad dam malo jaci gas ugasi se.Kupim davac i odem kod majstora zamenimo ga opet isto,srecom da je majstor bio pravi predlozi mi da uzmem drugi filter zamenimo ga i sve ok.Eto mozda se jos nekome desi slicno pa mu ovo bude koristilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: filter ulja
PostPoslato: 27 Maj 2010 18:19 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jul 2007 23:27
Postovi: 7411
Lokacija: Niš
Ime: Bozidar
Opel: Vectra 2.0i automatik TNG
Garaza:
ko god pricao,ovako ili onako... kupujte provereno pa makar bio i aleksinacki frad.
ne dopustite sebi da vas ponese lepa rec trgovaca delova

_________________
"baviJo sam se ja tom mafiJom,sve ima samo diKtunzi ´fale"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: filter ulja
PostPoslato: 27 Maj 2010 18:42 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Maj 2010 13:45
Postovi: 24
Lokacija: karaburma
Ime: sinisa
Opel: astra f 94.
Uvek sam tamo kupovao drze samo opelove delove ali eto desilo se.Samo bih pohvalio tvoj Nis Bozo sto se tice delova po radnjama i na auto pijaci ,ne moras kao u Beogradu da nesto trazis s kraja na kraj grada, kod Vas je sve u jednoj ulici i nema sta nema.Brat mi zivi dole a ja cesto dolazim a u zadnje vreme se cesto i kvarim pa otud i znam.Imam neke prinaucene majstore ne naplacuju nista al popiju Boga pa mi dodje i skuplje po nekad kad im se dizne otvore mada nisam primetio da im se ikad i zatvaraju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: filter ulja
PostPoslato: 27 Maj 2010 18:52 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jul 2007 23:27
Postovi: 7411
Lokacija: Niš
Ime: Bozidar
Opel: Vectra 2.0i automatik TNG
Garaza:
pa otprilike tako. ili u obilicevom vencu ili na pocetak jagodin male

nis je malo specifican grad,auto delovi i oprema u jednoj ulici,auto alarmi i muzika sa ugradnjoj u drugoj... :scratch:

_________________
"baviJo sam se ja tom mafiJom,sve ima samo diKtunzi ´fale"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: filter ulja
PostPoslato: 27 Maj 2010 21:03 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Sep 2009 09:13
Postovi: 90
Lokacija: NIŠ - Palilula
Ime: Sasa
Opel: Ascona C- 1.6 S
Mada sto se tice filtera, po meni je Aleksinacki FRAD zakon. Za 15 godina koliko imam Asconu koristim samo njihove filtere i nikada nisam imao ni najmanji problem. Iako mnogi misle da cim je nesto nase nema neki kvalitet, sto se frada tice rade svoj posao kako treba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: filter ulja
PostPoslato: 27 Maj 2010 21:11 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jul 2007 23:27
Postovi: 7411
Lokacija: Niš
Ime: Bozidar
Opel: Vectra 2.0i automatik TNG
Garaza:
iskreno da vam kazem,vise verujem aleksinackom fradu nego nekom drugom proizvodjacu
i ja na sve moje opele koje sam imao iskljucivo koristim njihove filtere.
imaju popularrnu cenu i uvek sve varijante filtera u prodaji

cak postoji mogucnost da se kod njih u fabrici filter pravi po narudzbini,licno sam bio kod njih u ime moje firme

evo teksta o fradu:

Citiraj:
Frad se bavi proizvodnjom rezervnih auto delova, odnosno filtera za sve fluide sa maksimalnim spektrom primene. Ova kompanija osnovana je još 1958. godine u Aleksincu i predstavlja najvećeg specijalizovanog proizvođača filtera u Srbiji i Crnoj Gori, kao i jednog od vodećih na Balkanu. Od osnivanja ove kompanije, proizvodni asortiman je znatno proširen, tako da Frad nudi oko 2 500 različitih tipova filtera za razne namene.
Proizvodni asoritman obuhvata filtere goriva, vazduha, ulja, filtere vazduha kabine, filtere hidraulike, separatore ulja i sušače vazduha, kao i umetke filtera ulja, vazduha, hidraulike i goriva za kamione, autobuse, poljoprivredne i građevinske mašine itd. Uz to, Frad nudi i filtere za specijalne namene i po specifičnim zahtevima kupaca (npr. otprašivanje, filtracija vode, kiselina), ali i EKO filtere.
Svi Frad filteri proizvedeni su od najkvalitetnijih sirovina, uz pomoć savremenih tehnologija i po ISO standardima, tako da su Frad proizvodi vrhunskog kvaliteta i zbog toga produžavaju radni vek motora. Kako bi kvalitet bio zagarantovan, Frad vrši kontrolu kvaliteta svih proizvoda, u toku samog procesa proizvodnje, naravno uz finalnu kontrolu.
Frad filteri su vrhunskog kvaliteta, ali je i njihova cena vrlo prihvatljiva. Za Frad, kvalitet proizvoda je imperativ. Iz tog razloga, čitav proizvodni proces, pa čak i projektovanje, učinjeno je predmetom stroge kontrole kvaliteta po međunarodnom standardu ISO 9001: 2000. Ovaj kvalitet potvrđen je sertifikatom dobijenim od strane Saveznog zavoda za standardizaciju i međunarodno priznatog sertifikacionog tela TÜV.
Frad filteri zadovoljavaju tehničke i funkcionalne uslove i standarde, pospešuju rad vozila, visoko su kvalitetni i definitivno ispunjavaju stroge zahteve određene svetskim standardima u automobilskoj industriji, a uglavnom ih i premašuju.

_________________
"baviJo sam se ja tom mafiJom,sve ima samo diKtunzi ´fale"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: filter ulja
PostPoslato: 27 Maj 2010 21:19 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Maj 2009 15:58
Postovi: 916
Lokacija: Marburg(D)
Ime: abi
Opel: Vectra C 1.9 cdti, Ford Mondeo 2.0 TDDi
lider07 je napisao:
Iako mnogi misle da cim je nesto nase nema neki kvalitet, sto se frada tice rade svoj posao kako treba


Ne bih se slozio sa tobom da se prica da nasa proizvodnja nije kvalitetna.
Nasi sta god da prave sve je kvalitetno. :respekt:

_________________
šta je to noć veštica??To je kao dan žena samo što je po noći!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs