Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 06 Jun 2024 21:19

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 37 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Auspuh
PostPoslato: 18 Nov 2008 18:07 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2008 19:17
Postovi: 384
Lokacija: Banjaluka
Ime: Nikola
Opel: kadet 2.0 16v
boolero koliko sam shvatio taj tvoj Frankeštajn ispunjava ECO 5 ili ECO 4 standarde .
Rodjace vidim da te nesto ponelo pa si zaboravio da zivis na blakanu ....
PS upali malo skupsitnu , pomaze 100% znam iz iskustva 8))))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Auspuh
PostPoslato: 18 Nov 2008 18:49 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 11:27
Postovi: 576
Lokacija: Beograd
Ime: Vukasin
Opel: Kadett GSi 2.0 16V
@vlada13
onaj moj frankestajn ,kako ga zoves, je na sondi na tehnickom pregledu "cistiji" od astre G sa katalizatorom. Steta sto nisam uzeo isecak da ti pokazem. Uzecu ga u martu kad opet budem isao na tehnicki pa da vidis, samo me podseti da ne zaboravim. Zaboravio si izgleda da se frankestajn vozi na LPG. :D
Ili si mozda mislio na mog fiat-a koji jos nije presao 60k ?

@boolero
popravite nam server, pa necemo ovde da ubijamo vreme :ludilo:

@brkabl
Doci ce to brze nego sto mislite. Vise ne moraju da stite Zastavu, a ne smeju mnogo da odugovlace, moraju da se usklade sa EU. A mogu da se vrse modifikacije, samo moraju sve da budu zavedene u saobracajnoj dozvoli, i imaju posebne rubrike za to. I nisam zaboravio da sam na balkanu, nazalost...

@TheeyaN
ne mozes da ocekujes da ljubec zna napamet kakav izduv ide na astru G, ne radi on samo astre. Jel sad jasnije?

_________________
My crew is all fired up
Y'all better just wise up


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Auspuh
PostPoslato: 18 Nov 2008 18:55 
OffLine
OTS Osnivač
OTS Osnivač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 16:41
Postovi: 3019
Lokacija: Београд
Ime: Бошко
Opel: Мазда 323 БГ 16v, Корса А СОХЦ Турбо
Garaza: pogledaj
@brka: Neshto si se ti debelo zajebo...ja sam zakleti protivnik ekologa i ostalih shtetochina :D

@shadow: Evo recimo Srpska nema Zastavu...pa ti ne guraju sondu kad idesh na tehnicki.

_________________
Paja Azdaja je napisao:
Radio sam razne stvari. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Auspuh
PostPoslato: 18 Nov 2008 19:14 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008 22:43
Postovi: 694
Ime: Dejan
Opel: Astra G 1.8
@Vlada ma ok,nijednom ja nisam rekao da je Ljubec los,nisam ni pomislio.. Ovaj sad lonac sto sam skinuo-skinuo sam ga odvijajuci dva srafa sa nekim federima.. Inace ovo sto mi pise u lokaciji BG,je cista glupost,ja sam iz Smedereva a znam kada sam se regovao da nije bilo Sd-a,a verovatno ga ni sada nema.. Stvarno nemam predstavu gde su dobanovci,beograd ne poznajem ni malo,jedino sto znam je da se ukljucim na auto put i tako dodjem do Bg-a,ali da me pitas u kom delu Bg-a ulazim preko auto puta,gde treba da ides,sta je sta-to zaista ne znam..

@Shadow-ja sam Ljubeca pitao,naveo sam mu sve podatke,covek mi kaze taj auspuh kosta 2500 din,ja kazem ok,i pitam ga koliko bi kostao onaj auspuh sa sportskim zvukom i on mi odgovara da za to moram da odem kod njega da mu kazem sta zelim.. Dakle zna on koji ide za Astru,ali ocigledno da postoje mnogo mogucih resenje i zahteva kada je sport zvuk u pitanju,zato sam i pitao u cemu je stos,ja sam mislio da je lonac lonac,sportski se pravi ovako,obican onako,ali izgleda da je stvar komplikovanija od toga..

Ja se apsolunto slazem sa Shadowom da treba paziti na izduvne gasove,ali realno najgori zagadjivaci su kamioni i vozila GSP-a,a ima i gomila onih vozila sto ne bi smela da kroce na put uopste.. Ako vec uvode ovaj novi zakon trebali bi i da uvedu rigorozniju kontrolu,veliki broj automobila je nepodoban za voznju,a svaki dan slobodno krstari putevima.. Pa jbg 150 saobracajki dnevno u proseku,od cega u Beogradu bude vise od polovine,sigurno da ljudski faktor igra veliku ulogu,ali i sami automobili su izuzetno bitni..

I gde su uopste ti dobanovci? Kako da dodjem tamo od Sd-a?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Auspuh
PostPoslato: 18 Nov 2008 19:18 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 02:07
Postovi: 8609
Lokacija: AgeOfCoins
Ime: Vladimir
Opel: 3 komada
Garaza:
Ako si iz Smedereva onda lepo kod nekog lokalnog majstora ili na Bubanj poptok pa kupi lonac, veliko ti je cimanje da dolaziš. Dobanovci su ti na 15ak km od grada prema ŠIDu, bukvalno samo produžavaš autoputem, mada je po meni sad glupost da prevaljuješ toliki put zbog auspuha

Shadow ne reče gde si kupio nov katalizator :oops:
Ma EKO 6 ako treba sa sve kompilacijom c20ne/c20xe/c18ne kadetom? :ukazan:

_________________
Under Construction (●‿●)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Auspuh
PostPoslato: 18 Nov 2008 20:08 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008 22:43
Postovi: 694
Ime: Dejan
Opel: Astra G 1.8
Hhahahahah,ne ne,ne bi ja na tehnickom dirao automobile poput tvog,on jeste stariji ali je utegnut ceo i to se veoma ceni i postuje,ali kada vidis neki auto da je ceo zardjao,da nema kocnice,da sve visi sa njega,jbg..

Znam da sam prvo pitao ovde u Smederevu,za vlajkovic zadnji lonac mi rekli 6000 dinara,a Ljubec naplacuje 2500,i da mi posalje preko AKS express-a ispada duplo jeftinije,a i tu je garancija 2 godine.. To me buni zbog cega tolika razlika u ceni.. Ne shvatam po cemu je vlajkovic bolji od Ljubeca..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Auspuh
PostPoslato: 18 Nov 2008 20:49 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jul 2007 23:27
Postovi: 7411
Lokacija: Niš
Ime: Bozidar
Opel: Vectra 2.0i automatik TNG
Garaza:
vlada13 je napisao:
Vidim da će i ova tema kao ona sa felnama da ode na 10 strana :D



ce radi ovde sekirica vidim ja... :grrr:


@TheeyaN promeni grad da znamo odakle si. pola ucesnika foruma misli da si iz beograda
ovo smatraj zvanicnom opomenom

_________________
"baviJo sam se ja tom mafiJom,sve ima samo diKtunzi ´fale"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Auspuh
PostPoslato: 18 Nov 2008 20:59 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2008 19:17
Postovi: 384
Lokacija: Banjaluka
Ime: Nikola
Opel: kadet 2.0 16v
theeyan drugi deo komenara se odnosio na shadow-a ....
covek je vec u evropskoj uniji ...
pa kad pogledam na balkanu kakva se auta sve voze onda svoje auto smatarm isparvnim ...
shadow znas li sta je potrebno sve da se atestuje npr neki bodykit ?
ako si narucio potrebna ti je kopija narudzbenice , potvrda o zemlji porekla , racun , sta je sve jos od materijala bilo potrebno da se to uradi i racune za te materijale , racun `legalnog` majstora koji je uradio , ako si jos lakirao potreban ti je racun za lak , deklaracija laka , racun lakirera , pa onda ides pred komisiju , da vide da li si ti tim prepravkama ugrozavas bezbednost drugih u saobracaju(oni visoki spojleri kako ih popularno nazivaju sankovi nisu dozovljeni ni na streetracu a kamo li u civilnom saobracaju) i da li si povredio neko pravo tog vozila (unikati i oldtimeri ne prolaze tu komisju jer je tim automobilima zabranjena prepravka jedino ako se to bude smatralo za restauraciju auta ) e onda dobijas parce papira sa kojim ides u SUP gde ti u napomenu dodaju te izmene . a nije to bas tako lako
a svi mi gledamo da prodjemo jeftinije da negde nesto nadjemo u oglasima , na netu , da nam komsija zavari , a da nam kum ofarba zato ....
PS ljudi izvini te me na offf.. morao sam :taz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Auspuh
PostPoslato: 18 Nov 2008 21:12 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007 11:10
Postovi: 8839
Lokacija: Beograd
Ime: Milos
Opel: Astra Bertone 2.0 Turbo, Corsa C 1.3 CDTi
Garaza: pogledaj
Ljubec ti jednostavno daje mogucnos da biras kakav hoces zvuk, kapiram da mozes da mu kazes daj mi bilo koji sporCki i on ce da ti posalje prvi koji ima (napravi)

Znaci biras zvuk, nastavke na kraju, koliko hoces da ti viri itd itd...

_________________
Build, race, break, fix, repeat


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Auspuh
PostPoslato: 18 Nov 2008 21:31 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008 22:43
Postovi: 694
Ime: Dejan
Opel: Astra G 1.8
Ukapirao,hvala Nezki na kratkom i jasnom odgovoru! Hvala svima na savetima,i izvinite ako sam ugnjavio :)

@ Bozza,ajde a ti se pobrini da ima smederevo u izboru gradova,jer nisam ja ovo bg stavio iz milja..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Auspuh
PostPoslato: 18 Nov 2008 21:32 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007 11:10
Postovi: 8839
Lokacija: Beograd
Ime: Milos
Opel: Astra Bertone 2.0 Turbo, Corsa C 1.3 CDTi
Garaza: pogledaj
ima smederevo

_________________
Build, race, break, fix, repeat


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Auspuh
PostPoslato: 18 Nov 2008 21:46 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jul 2007 23:27
Postovi: 7411
Lokacija: Niš
Ime: Bozidar
Opel: Vectra 2.0i automatik TNG
Garaza:
smederevo ima odavno samo ti treba da azuriras profil

zavrsena prica,ide kljuc

_________________
"baviJo sam se ja tom mafiJom,sve ima samo diKtunzi ´fale"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 37 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs