Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 27 Apr 2024 14:11

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4697 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 188  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 15 Feb 2015 22:55 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3295
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Zdravo svima.
Imam na Astri H digitalnu klimu, od muzike je bio CD30 sa GIDom i juce sam ubacio CD70navi sa CIDom i ne funkcionise mi ventilacija i grejanje. Vratim GID i onda sve radi normalno. zamenim za CID i dalje radi normalno...ako ne vozim auta dva tri sata sve se ponisti.
Da li neko moze da mi pomogne sa ovim?

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 16 Feb 2015 13:04 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 02 Sep 2014 12:58
Postovi: 239
Lokacija: Srbija, Petrovac
Ime: Srle
Opel: Astra H hečbek 1.7 CDTI (80 ks), Astra G karavan 1.7 CDTI (80 ks)
srlem je napisao:
Mickey je napisao:
Kako bi, ima li ona dobavnu, u rezervoaru?
I kakav joj je pritisak?

Ima u rezervoaru dopremnu pumpu, ona radi perfektno. Ima dva parametra, jedan je potreban pritisak, a drugi je isporučeni. Oba su skoro identična pri svim obrtajima. Nije ta pumpa sigurno, ovo je nešto posle. Skinuću ventil regulatora pritiska da vidim šta se sa njim dešava.

Skinut regulator pritiska, izduvan, očišćen, sada auto pali potpuno normalno, na dva zaverglaja. Inače, nov regulator pritiska košta od 180 - 220e Bosch ili nešto jeftinije Denso.
Eto pomoć ako se nekom desi ovakav problem pri startovanju motora, da pokuša ovo pre nego što mu majstori kažu da mora nov regulator. Takav majstor mogu da budem i ja, stavi novo i to je to, parice u džep a mušterija zadovoljna i što je najvažnije, doći će ponovo, a preporučiće me i drugima. Ali najveći problem nastaje ako kupiš nov deo koji nije jeftin a ispostavi se da nije to.
NE DAJTE DA VAS DERU ZA SVAKU SITNICU I NE VERUJTE NIKOME 100% U ONO ŠTO TVRDI !
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 16 Feb 2015 14:00 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9368
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
zato postoje 'majstori' i majstori.

Dobrih, kvalitetnih, iskusnih i obrazovanih majstora ima. Tako da ne treba pricati uopsteno. Nije isto oterati kola kod nekog ko je juce kupio OPCOM i poceo da ti mlati pricu i kod coveka sa iskustvom i znanjem.

Ako smatras da si ciscenjem resio problem, super...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 16 Feb 2015 20:24 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 02 Sep 2014 12:58
Postovi: 239
Lokacija: Srbija, Petrovac
Ime: Srle
Opel: Astra H hečbek 1.7 CDTI (80 ks), Astra G karavan 1.7 CDTI (80 ks)
calibrica je napisao:

Ako smatras da si ciscenjem resio problem, super...


Pa nije hteo da pali a sada pali, jel to dovoljno da smatram da sam rešio problem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 16 Feb 2015 21:38 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Okt 2008 19:59
Postovi: 3334
Lokacija: Surdulica
Ime: Miroslav - Miki
Opel: Corsa C 1.4 16V
Garaza: pogledaj
Nemoj pogresno da me shvatis,daj Boze da si resio problem, ja cu ti jos reci razmisli odkud prljavstine na tom regulatoru...

_________________
Iskustvo je nemilosrdan učitelj: prvo nam da packe, pa nas tek onda uči kako treba postupiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 16 Feb 2015 21:43 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 02 Sep 2014 12:58
Postovi: 239
Lokacija: Srbija, Petrovac
Ime: Srle
Opel: Astra H hečbek 1.7 CDTI (80 ks), Astra G karavan 1.7 CDTI (80 ks)
Mickey je napisao:
Nemoj pogresno da me shvatis,daj Boze da si resio problem, ja cu ti jos reci razmisli odkud prljavstine na tom regulatoru...

Auto sam uzeo pre mesec dana, filteri nisu bili menjani skoro jer su bili dosta prljavi, a prljavština može biti samo iz goriva, tj iz rezervoara ako je auto često vožen na rezervi. A može biti i neka korozija iz rezervoara. Sa ovim autom nisam prešao još ni 1000 Km, pa videćemo, vreme će pokazati da li je to bio uzrok, za sada radi dobro i nemam više problema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 17 Feb 2015 21:53 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Pozdrav svima. :postovanje:

Hteo sam da se konsultujem sa Vama ovde. U pitanju je Astra G 1.7DTi. Primetio sam da mi je malo povisen ler gas u odnosu na pre, ili mozda tripujem, ali kazaljka tako pokazuje, a i po zvuku mislim da se malo povisio. Otprilike radi na leru kao kada bi na leru radio sa upaljenom klimom, jer kada se upali klima, povisi ler malo, e tako otprilike meni sad radi na leru, ali bez klime. Sad, normalno je za hladan start i kad je hladan da bude malo povisen ler, ali kada se zagreje, uvek je padao na otprilike 800 obrtaja i tako stajao, a sad mi stoji malo vise iznad toga, pa ne znam u cemu je problem, ako je problem uopste, ali cisto da pitam, jer znam gde mi je pre stajao ler, a gde mi stoji sad i da je sad malo povisen bez obzira hladan ili vruc, povisen je u odnosu na pre.

Ono sto mogu da napomenem je da sam zamenio tablu iz crne u belu kao dole sto se vidi sa slike, i vidi se na slici gde je ler stajao na staru crnu tablu, tj. gde sam i 'navikao' da mi stoji, a i slika sa novom belom tablom gde mi stoji sad otprilike, desi se da ode i blizu 1000 obrtaja nekad sad sa ovom belom tablom na leru i to i mislim da hoce i da varira po malo. Napominjem da usis/izduv/EGR nisu cisceni godinu-dve sigurno, pa moguce i da je do toga, a? :) Mogao bih da oteram da se ocisti to...Mozda i ja tripujem da zbog nove table, pa mi deluje povisen, nekako mi od tad i deluje poviseno :D Kazaljke su lepo ubandazirane, tako da do njih nije sigurno, a i kao sto rekoh, 'osecam' da se sam ler malo povisio, da nije to to kao pre, pa eto da pitam ako neko ima neki predlog sta moze da se radi. Ovo sto se tice ciscenja, mogao bih da oteram da se ocisti, posto nisam odavno...

I, je l' ima on kao neki step motor ili nesto slicno i ako ima gde se nalazi i da li se cisti? Mozda je on uzrok problema?

Evo 2 slicice sa starom tablom gde je ler i sa novom gde je ler:

Slika

Slika


I usput jedno pitanje cisto informativno, verujem da mnogi ovde znaju, kako se gleda ovaj dijagram dole sa slike?


Slika

Znaci, 'teorijski' znam da ima 'Max Torque' izmedju 1800rpm i 3000rpm i da u tim opsezima isporucuje 165nm i da daje maksimalnu snagu od 55KW na 4400rpm kao sto se i vidi sa grafika. E sad mene zanima sta to znaci u praksi? Za preticanje, ubrzanje i to? I da, ako recimo hocu 'da merim' od 0-100km/h i uporedim vrednosti sa fabrickim, nebitno, kako treba da se menjaju brzine da bi se 'izvuklo' sto bolje vreme i to? Nadam se da sam lepo objasnio :)

Hvala svima unapred i izvinjavam se na malo opsirnom postu. Pozdrav :ots: :ziveli:

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 17 Feb 2015 22:03 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2012 04:57
Postovi: 1736
Lokacija: Mladenovac
Ime: Dusko
Opel: Astra G 2.0 DTI, Corsa D 1.2
Garaza: pogledaj
Ler gas za tvoj auto (uzmi sa rezervom jer mi nije pri ruci autodata) je 850 +/- 50 rpm. Naravno kad auto postigne radnu temperaturu.
Menjaj na 2500rpm i izvuci ces maksimum iz svog auta

_________________
That kid's on dope!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 17 Feb 2015 22:17 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Hvala na odgovoru :postovanje: Pa da, otprilike je i sad u tim opsezima, sto je onda okej, ali da pitam, jer znam gde mi je pre bio, i da je sad 'za malo' vislji nego pre kao sto sam vec rekao, pa da vidim u cemu je problem, jer pre mi je kazaljka bila ispod '1' na leru sa starom tablom onom crnom, a sa ovom belom 'malo hvata' broj '1', a i po samom zvuku mi deluje da je malo povisen, no dobro...Videcemo...Mozda i zbog ovog hladnijeg vremena i sto ovo nisam cistio odavno, pa cu da vidim kako ce se i ubuduce ponasati. :ok:

Ovo za obrtaje, vidim neki kada mere od 0-100 uglavnom teraju u obrtaje, otprilike negde oko 4500 gde isporucuje maksimalnu snagu, sad ne znam da li je to ispravno ili ne, nisam bas vidjao da menjaju na 2500 obrtaja, pa onda drugu i tako 'mere' neko vreme, sta znam...Sve sam mislio da kada se promeni brzina da obrtaji treba da padnu u ovom slucaju izmedju 1800 i 3000 obrtaja i tako isporuci 'najbolje vreme'... :)

Pozdrav :ots :ziveli:

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 17 Feb 2015 22:30 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2012 04:57
Postovi: 1736
Lokacija: Mladenovac
Ime: Dusko
Opel: Astra G 2.0 DTI, Corsa D 1.2
Garaza: pogledaj
Mozda benzince. Ti vozis dizel. Ne zaboravi to. :smile:

_________________
That kid's on dope!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 17 Feb 2015 23:03 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Pa to da :D Ali evo recimo ovaj video dole, a i mali milion drugih, nikad nikog ajde benzinca, ali i dizela nisam video na 2500 da menja, sad sta znam.... :D


_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 17 Feb 2015 23:15 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2009 20:13
Postovi: 437
Lokacija: Kragujevac
Ime: zokac
Opel: Astra G 1,7DTI chip 100ks
Garaza: pogledaj
Na prvoj slici je 750-760 obrtaja i kod mene je tako bilo 6 godina.Pre desetak dana je radila kao kod tebe na drugoj i bilo je 860-870.Osti se tih 100 obrtaja,bucnije radi.Zamenio sam senzor rashladne tecnosti i sada ponovo radi kao i pre.Dijagnostikom nisam mogao da uocim nista,nije bilo greske.jedino nisam uporedjivao vrednosti starog i novog senzora.Dok je bio stari senzor skinuo sam minus klemu na par minuta.Kada sam ponovo upalio radila je na leru kao i pre ali cim sam napravio jedan krug ponovo su otisli obrtaji gore.Zamenio senzor i za sada O.K


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 17 Feb 2015 23:20 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
E pa moguce da je i do toga :palica: A gde se on nalazi i kako izgleda i je l' mogu nekako da ga proverim pre nego sto uzmem drugi i koja je cena? :) I daa, kao sto si i rekao, oseti se malo, nije kao pre, znam da mi je pre nizi bio, a na greske nema nikakve, sve je okej. Pozdrav i hvala unapred :ots:

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 17 Feb 2015 23:27 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2009 20:13
Postovi: 437
Lokacija: Kragujevac
Ime: zokac
Opel: Astra G 1,7DTI chip 100ks
Garaza: pogledaj
Moras da skines akumulator i videces ga na kucistu termostata.Kosta od 500do 900din.Moze da se proveri omski ali treba odredjena temperatura.Ja sam kupio ovaj najjeftiniji da probam i radi kako treba.Probaj ovo sa skidanjem kleme,da li ce da se vrati na manje obrtaje.Znaci upalis i ne diras gas dok sam ne odradi.Pre toga motor zagrejan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 17 Feb 2015 23:34 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
Okej, kada bude zagrejan motor, cu da skinem minus klemu, pa je vracam i cu da vidim da li ce da padnu obrtaji ili ne, pa ako padnu, a posle se podignu, onda je do njega, i odma cu da vidim da ga uzmem da ga zamenim. Valjda je do njega, videcemo... :) Hvala na informaciji. Probacu :ok: Pozdrav :ots:

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 17 Feb 2015 23:59 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Jel zna mozda neko ova centralna konzola kod bertonke koja je fabricki u bez-krem boji kao sto je kod mene, gumirana je kao i sve konzole fabricki kod astre g, ali na par mesta je izgrebana ta guma koja moze bukvalno noktima da se grebe i skida pa me nervira, jel zna neko provereno da li je ista boja ispod tog sloja gume ili sta je vec???

Znaci skinuo bih taj sloj nitro razredjivacem, kada se lepo ocisti ispod je kao nova ali za crnu znam provereno, a za ovu bez boju ne znam da li je i ispod tog sloja ista boja table???

Slika
:ots:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 19 Feb 2015 09:33 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2011 11:36
Postovi: 770
Lokacija: Beograd - Petlovo brdo
Ime: Aleksandar
Opel: Astra Bertone Z20LET
Garaza: pogledaj
Drugacija je nijansa ispod tog gumiranog *ranja. Tesko da ces skinuti samo nitrom mora tu smirgla da radi. kad vec skidas osmirglaj to dobro i baci u neku boju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 19 Feb 2015 12:01 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Ma nije problem za skidanje, @Aca_KS je njemu bez problema skinuo sve lagano sa nitro razredjivacem i ispod je bila kao nova...nego mene brine ispod kakva je? Koliko je drugacija nijansa????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 19 Feb 2015 23:27 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
@djile Bas tako, ako je samo ovaj gumirani sloj problem, tj. ako je sama plastika u bez boji, onda se skida ovaj gumeni sloj bez problema, ja sam meni sa nitro razredjivacem skinuo, kao sto je vec receno i skida se bez problema i to vrlo lagano, samo znaci da nije ispod ovog gumenog sloja kad se krene sa nitro tipa da se skida ova bez boja, tj. da je crna tabla kao i svaka druga, a da je samo prefarbana u bez, onda ne moze, ali ako je cela u bez, onda moze bez problema :ok:



Uzgred pitanje, da li kazaljka za temperaturu motora samu temperaturu motora izracunava, tj. cita sa senzora rashladne tecnosti motora koji se nalazi na samom kucistu termostata, ili od negde drugde? Konkretno 1.7DTi. Zanima me, jer mi se desava da preko dijagnostike temperatura motora bude 70-80 stepeni u parametrima, a kazaljka je skroz u levo polje, pa da vidim ko koga tu je*e :D Da li senzor rashladne tecnosti koji se nalazi na termostatu ne ocitava lepo temperaturu, pa je samim tim i ne pokazuje ovamo, ili se od negde drugde cita temperatura? :)

Pozdrav :ots: :ziveli:

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 20 Feb 2015 00:18 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Pitanjce, da li je elektronika obicnog kljuca na Astri H http://www.mbkeyprog.com/content/images ... CN3592.JPG ista kao u skakavcu za Astru H http://img.weiku.com//waterpicture/2012 ... 3178_1.jpg

Porucuje mi kolega sa ebay-a pa da vidim da li da uzmem 2 komada da prepakujem i onaj (koji je doduse nov) ali skakavac je skakavac :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 20 Feb 2015 11:21 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 05 Jul 2014 13:31
Postovi: 11
Lokacija: srbija
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 dti
Imam Astru G 1.7dti 16v Isuzu. 2003 god. Desilo mi se da sam jednom prilikom posao prvom brzinom i kada je stigao do 2000 obrtaja zakrcao je...(kao njegov zvuk motora samo jaci). Od tada kada kazaljka dodje na 2000 obrtaja dobije taj zvuk. Kada se motor zagreje taj zvuk se minimalizuje... Zimi je to izrazenije... Na leru laganim povecavanjem gasa kao da na 2000 obrtaja kazaljka malo vrati u nazad... (milimetar-dva) kao da je malo zakoci nesto i zvuk motora tu dobije taj karakteristican zvuk dizel motora..samo malo vise zarezi... Tako vec 4 godine... Mogu da primetim i da auto u prvoj brzini kada dodje do 2000 obrtaja tu malo zakoci... u drugoj se oseti slicno.. u trecoj ga ne seca ali se cuje taj zvuk... cetvrta i peta posle manje... Da napomenem da sam i menjac promenio prosle god zbog drugog problema... curio je kod leve poluosovine... ali nije nista uticalo na ovaj zvuk... i dalje isto... Ima li neko takvo iskustvo? Nisam nikada otvarao motor... radjeni su svi servisi.. ulje redovno menjam.. itd. Nisam dirao ni Dizne nikada...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 20 Feb 2015 11:40 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2012 04:57
Postovi: 1736
Lokacija: Mladenovac
Ime: Dusko
Opel: Astra G 2.0 DTI, Corsa D 1.2
Garaza: pogledaj
Nista to nije. Ne brini.
Turbina sabija vise vazduha, motor zivahnije radi :smile:

_________________
That kid's on dope!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 20 Feb 2015 14:18 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 05 Jul 2014 13:31
Postovi: 11
Lokacija: srbija
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 dti
Znam ali zimi.. kao sad npr ujutru.. upalim, malo radi... dodam gas on kao da zakoci motor na tik iznad 2000 i zakrci... kada je hladan to se bas cuje... a kazem, to je pocelo pre 4 god. I kada mi se to desilo prvi put uplasio sam se i oduzeo gas... Sta znam..? Mislis da je ok to?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 20 Feb 2015 14:23 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 05 Jul 2014 13:31
Postovi: 11
Lokacija: srbija
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 dti
I jos nesto... kada je zagrejan... menjam brzine a on ne obori obrtaje vec ih zadrzava i po malo pojaca..kada radi klima to je tek pojacano... stanem na raskrsnicu, taman da podjem izleti pesak, stisnem kvacilo i kocnicu a on pojaca gas na 1300-1500 obrtaja... gledaju me ljudi i misle da ih plasim.. kao da cu ih pregaziti... jbg bas iritira...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitajte "astru" sve u vezi Astre
PostPoslato: 20 Feb 2015 14:54 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
to je sve ok


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4697 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 188  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs